Προς το περιεχόμενο

Tivizen Pico Android 2 by Aprotech: DVB-T TV Tuner & Radio για Android Smartphones/Tablets


eliashadow

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 ώρες πριν, maroulisk είπε

Ευχαριστω αλλα δεν παιζει. Το βρηκα και εγώ έτσι αλλα μου λέει ειναι για παλαιοτερες εκδώσεις android. 

Πρεπει να εχεις παλιο λειτουργικό ....το παρατησαν

Αυτό που ανέβασε ο @tasos.pr το χρησιμοποιούσα σε android 10 και τώρα που άλλαξα κινητό μου δουλεύει και σε android 13 μιά χαρά. Βγάζει την 1η φορά που θα το τρέξεις ένα μήνυμα ότι είναι για παλιό android, αλλά το αγνοείς και συνεχίζεις. Τι android έχεις και έχεις πρόβλημα?

Επεξ/σία από taxtax
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 220
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, taxtax είπε

Αυτό που ανέβασε ο @tasos.pr το χρησιμοποιούσα σε android 10 και τώρα που άλλαξα κινητό μου δουλεύει και σε android 13 μιά χαρά. Βγάζει την 1η φορά που θα το τρέξεις ένα μήνυμα ότι είναι για παλιό android, αλλά το αγνοείς και συνεχίζεις.

Με πρόλαβες, αυτό ήθελα να αναφέρω, το ίδιο ισχύει και σε μένα σε Android 12.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξαναέπιασα από το συρτάρι χάρη στο φίλο που ανέβασε τ αρχείο να είναι καλά. Σε S22ultra δουλεύει αλλά στο σκαναροσμα έπιασε δύο τοπικά μονο. (είμαι σε νησί). Δουλεύει με digea στα αστικά κέντρα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 31/12/2022 στις 4:54 ΜΜ, naxioths1979 είπε

Το ξαναέπιασα από το συρτάρι χάρη στο φίλο που ανέβασε τ αρχείο να είναι καλά. Σε S22ultra δουλεύει αλλά στο σκαναροσμα έπιασε δύο τοπικά μονο. (είμαι σε νησί). Δουλεύει με digea στα αστικά κέντρα; 

Αποκλειεται να σου δουλευει εμενα με s22 τιποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Παίζει πατέντα, με κάποιο splitter ίσως, να φορτίζει η συσκευή και παράλληλα να συνδέεται με την κεραία; Νομίζω φόρτιση και να χρησιμοποιείς τα ακουστικά ταυτόχρονα γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/1/2023 στις 7:05 ΜΜ, Petros267 είπε

Αποκλειεται να σου δουλευει εμενα με s22 τιποτα

δεν ειμαστε κοπελακια.δουλευει μια χαρά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 31/12/2022 στις 4:54 ΜΜ, naxioths1979 είπε

Το ξαναέπιασα από το συρτάρι χάρη στο φίλο που ανέβασε τ αρχείο να είναι καλά. Σε S22ultra δουλεύει αλλά στο σκαναροσμα έπιασε δύο τοπικά μονο. (είμαι σε νησί). Δουλεύει με digea στα αστικά κέντρα; 

Γείτονα Ναξιώτη, στη Μύκονο πιάνω όλα τα κανάλια digea μέσω Σύρου που έχω και οπτική επαφή. Το κινητό είναι το Realme 9 που είχε προσφορά η Vodafone και τρέχει Android 12. Τώρα γιατί  σε  κάποιους δουλεύει και σε άλλους όχι δεν ξέρω να απαντήσω. Το αρχείο πάντως που ανέβασα είναι το original (αν παίζει κάποιο ρόλο) από backup παλιού μου τηλεφώνου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...