Προς το περιεχόμενο

Tivizen Pico Android 2 by Aprotech: DVB-T TV Tuner & Radio για Android Smartphones/Tablets


eliashadow

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 220
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Mekron κατέβασε απο browser το aptoide κάντο εγκατάσταση και μέσα απο αυτό δες αν σε αφήνει να κατεβάσεις το tivizen mini. Νίκανδρος λογικά δεν γίνεται είναι θέμα hardware. Μακάρι να κάνω λαθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια σημερα το παρελαβα και εγω το εκανα δουλεψε στο ταμπλετ αλλα δεν πιανω σημα στο σπιτι με τπτ μονο στην ταρατσα μου βγαζει 9 καναλια και παιζουν τα 3 με χιονια καμια λυση??αλλος κανεις απο κατερινη το κατεφερε να βρει σημα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να το πάρω για το galaxy e 9.6 3g αλλά δεν μπορώ να καταλάβω εάν έχει otg ξέρει κάποιος εάν έχει η που το βλέπω εγω

OK, υποστηρίζει OTG...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις Πηρα και εγω το gadget θα δωσω feedback απο νοτια προαστια γιατο  κατα ποσο πιανει.  

Προς το παρον θελω να σας πω για την εμπειρια μου στο καταστημα σημερα το πρωι.

 

Αφου εφτασα και πηρα το ανταπτορακι.  παρατηρησα κατι καλωδια φωρτησης για iphone 5-6 και μιας και ειχε χαλασει εχθες το δικο μου ζητησα και ενα τεμαχιο.στο ταμειο λοιπον ζητησα εαν ειναι ευκολο να δοκιμαστει ειτε σε μια πριζα ειτε σε μια θυρα usb ωστε να δω εαν δουλευει το καλωδιο  ή εχει πχ προβλημα το κινητο.   

 

Η απαντηση του υπαλληλου ηταν πως δεν υπαρχουν πριζες να δοκιμαστει και πως ειναι αδυνατον. Να το δοκιμασω σπιτι μου και αν εχει προβλημα να το ξαναπαω πισω . Δηλαδη να ερθω Στην βουλα να δοκιμασω το καλωδιο και αν δεν δουλευει να ξαναπαω Μαρουσι γιατι απλα βαριοτανε να το βαλει σε μια πριζα απο τις δεκαδες που ηταν πισω του στον τοιχο ή σε μια θυρα usb στον υπολογιστη που ειχε μπροστα του η πισω του.

 

Μεγαλυτερη αδιαφορια δεν εχω συναντησει.  :mad: 

Αυτα .

Τα της κεραιας απο αυριο  :-D

 

 
Εγω που μενω και διπλα ειχα παρει ενα digitizer και μαλιστα σε συσκευασια bulk για το κινητο μου πριν απο 5 ~ 6 χρονια αλλα η ζελατινα ειχε φυσαλλιδες σα να ειχε ξεκολληθει απο πριν
και ετσι προτου φυγω πηγα να την ξαναξεκολλησω για να δω αμα εχει και καμια γρατζουνια απο μεσα
- "Προσεξε μην το χαλασεις"!!! μου ειπε αγενεστατα ο τυπος εκει
Μπαρδον του λεω! Τι εννοειτε;
Μου λεει αμα χαλασει επιστροφες δεν δεχομαστε!
...Δεν ειναι αναγκη να τα αναλυσω παραπανω αυτα ε;
- Απο τοτε δεν ξαναπατησα για να παρω "ουτε πινεζα" που λεει ο λογος.
 
...Αλλα σημερα που πηγα μετα απο τοσο καιρο ηταν ενας τυπος που μια χαρα μου φανηκε!..
Ελπιζω μετα απο τοσο καιρο να βαλαν μυαλο... (η να ηταν απλα υπαλληλος που τον διωξανε ο πρωτος που σας ειπα)...
- Τους ξαναδινω μια ευκαιρια...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

 

Εγω που μενω και διπλα ειχα παρει ενα digitizer και μαλιστα σε συσκευασια bulk για το κινητο μου πριν απο 5 ~ 6 χρονια αλλα η ζελατινα ειχε φυσαλλιδες σα να ειχε ξεκολληθει απο πριν

και ετσι προτου φυγω πηγα να την ξαναξεκολλησω για να δω αμα εχει και καμια γρατζουνια απο μεσα

- "Προσεξε μην το χαλασεις"!!! μου ειπε αγενεστατα ο τυπος εκει

Μπαρδον του λεω! Τι εννοειτε;

Μου λεει αμα χαλασει επιστροφες δεν δεχομαστε!

...Δεν ειναι αναγκη να τα αναλυσω παραπανω αυτα ε;

- Απο τοτε δεν ξαναπατησα για να παρω "ουτε πινεζα" που λεει ο λογος.

 

...Αλλα σημερα που πηγα μετα απο τοσο καιρο ηταν ενας τυπος που μια χαρα μου φανηκε!..

Ελπιζω μετα απο τοσο καιρο να βαλαν μυαλο... (η να ηταν απλα υπαλληλος που τον διωξανε ο πρωτος που σας ειπα)...

- Τους ξαναδινω μια ευκαιρια...

Πραγματικα αν σας παραθεσω την συνομιλια μας μεσω mails θα πειτε οτι ο τυπος η με δουλευει η ειναι χαζος η απλα νομιζει οτι εχει το πλαισιο α.ε ..... καμια ευκαιρια μετα την εμπειρια μου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πηρα και εγω, το δοκιμασα εξω απο το μαγαζι στο δρομο προς τον ηλεκτρικο στο μαρουσι... Επιασε καμια 32 καναλια αλλα κολλαγαν ολα στην αναπαραγωγή... Βαρεθηκα να το παω πίσω, θα το δοκιμάσω και σε κανενα αλλο σημειο και βλέπουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το δοκιμασα σε κλειστό χώρο στο Μαρούσι, στην παραλία του Σχοινιά, στην Κηφισιά και στην περιοχή του Παπαγου, και σε όλα τα σημεία η λήψη ήταν άψογη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...