Προς το περιεχόμενο

Προγράμματα VPN-Δωρεάν ίντερνετ? Συνδρομές?


cleoparta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτές είναι οι ρυθμίσεις του "γενναιόδωρου" του Cyxer, απευθείας από τα αρχεία του, για να μην εξαρτώμαστε από τη σελίδα του.

 

Vodafone

 

oytiIHy.png

 

Cosmote

 

cUGHtCD.png

 

Whatsup

 

ruFNCLY.png

 

Δυστυχώς τα προγράμματα που δίνουν για το ξεκλείδωμα του Ehi τα περισσότερα βίντεο δεν συνεργάζονται με τις νεότερες εκδόσεις του HTTP Injector. Δύο μέρες ψάχναμε για να βρούμε τον κατάλληλο συνδυασμό που να δουλεύει αυτή τη στιγμή.

 

Αυτό το APK του EHI Opener λειτουργεί με την έκδοση 4.1.1 (59) του HTTP Injector

 

Όποιος θέλει να το επιχειρήσει θα πρέπει να έχει κάνει root τη συσκευή του και να έχει εγκαταστήσει το Xposed Framework v87.

Φιλε, με ποιο δικαιωμα δημοσιεύεις τα στοιχεία μου; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Στο επομενο ποστ που θα δω να υπαρχει προσπαθεια πωλησης υπηρεσιας ή οτιδηποτε, θα φυγει και το θεμα και ο poster μονιμα.

 

kthnxbye

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί κάποιος να κάνει ένα tutorial τις ρυθμίσεις?? Θεωρητικά έχω βάλει τις ίδιες αλλά δεν συνδέεται.

 

CONNECT [host_port] [protocol][crlf][delay_split]GET http://m.whatsup.gr/ HTTP/1.1[crlf]Host: m.whatsup.gr[crlf]X-Online-Host: m.whatsup.gr[crlf]X-Forward-Host: m.whatsup.gr[crlf]Connection: Keep-Alive[crlf]User-Agent: [ua][crlf][crlf]

 

Εχω κάνει και ssh σερβερ αλλα αντί για όνομα στο Host εδωσα την ip του Host.

 

 

 

 

Τελικά δούλεψε όλα κομπλέ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα παιδια προσπαθω σημερα απο το κινητο να φτιαξω τις δικες μου ρυθμισεις μπορει καποιος να μου πει κατω απο payload στο remote proxy τι ακριβως βαζουμε γτ νομιζω εκει εχω θεμα και δεν δουλευει.....

Ευχαριστω εκ των προτερων

Καλημερα παιδια προσπαθω σημερα απο το κινητο να φτιαξω τις δικες μου ρυθμισεις μπορει καποιος να μου πει κατω απο payload στο remote proxy τι ακριβως βαζουμε γτ νομιζω εκει εχω θεμα και δεν δουλευει.....

Ευχαριστω εκ των προτερων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποιον ενδιαφέρεται, στον ανανεωμένο οδηγό για το δωρεάν ίντερνετ περιγράφουμε αναλυτικά τη διαδικασία με το HTTP Injector.

 

Link.png Site: http://www.pcsteps.gr/free-internet-mobile

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[22:20] SSH: Premature connection close - Server closed connection during identification exchange (Server busy or overloaded?)

 

Τώρα τελευταία μου βγάζει το παραπάνω ακόμα και με delay split

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει περιπτωση να γινει πληρης οδηγος και με εικονες γιατι παλευω να το κανω ετσι οπως τα γραφετε και δεν μου βγαζει αποτελεσμα

Αν αναφέρεσαι στον δικό μας οδηγό, έχει αναλυτικές εικόνες για όλη τη διαδικασία. Θα πρέπει όμως να μας βάλεις στις εξαιρέσεις του Ad blocker που χρησιμοποιείς για να τις δεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αναφέρεσαι στον δικό μας οδηγό, έχει αναλυτικές εικόνες για όλη τη διαδικασία. Θα πρέπει όμως να μας βάλεις στις εξαιρέσεις του Ad blocker που χρησιμοποιείς για να τις δεις.

ok file moy

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ποια εφαρμογή μπορω να σύνδεση το κινητό με το PC και να έχω internet μέσω αυτου? Ανοίγω το hotspot αλλά όταν πάω να μπω με πετάει στην σελιδα της cosmote

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με ποια εφαρμογή μπορω να σύνδεση το κινητό με το PC και να έχω internet μέσω αυτου? Ανοίγω το hotspot αλλά όταν πάω να μπω με πετάει στην σελιδα της cosmote

βαζεις το foxfi στο κινητο και το pdanet στο pc με καλωδιο φυσικα

Επεξ/σία από perachoritis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...