Προς το περιεχόμενο

Το Viber διαθέσιμο για όλες τις Windows 10 συσκευές


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

Ελληνικη μεταφραση της εφαρμογης μπορει να προσθεσει μονο ο developer. Προφανως αν δεν εχει τετοια επιλογη στα settings αναγκαστικα το χρησιμοποιεις με το αγγλικο μενου προς το παρον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα εσένα άμα σου φαίνονται τα ίδια, ή θεωρείς ότι κάποιος δεν θα μπορούσε να ρωτήσει σε ένα θέμα για εφαρμογή windows phone, κάτι για το κινητό, πάω πάσο..

 

"Ακόμα δεν έχω καταλάβει πως βάζεις ελληνικά στο κινητό "

"Ακόμα δεν έχω καταλάβει πως βάζεις ελληνικά στην έκδοση για κινητό ​(Universal εφαρμογη)"

 

Πάντως έχεις δίκιο..

Δεν έπρεπε να ειρωνευτώ... Ζητάω συγνώμη..

 

Fixed! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει ελληνική μετάφραση νομίζω.

Εαν βρώ χρόνο αυριο είχα σκοπό να στείλω στους devs τι γίνεται με την ελληνική μετάφραση και αν μπορώ να την αναλάβω(έχω αναλάβει και για αλλο πρόγραμμα για pc αλλα δεν έχει βγει ακόμα-μόνο το language file υπάρχει ανεβασμένο)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν βρώ χρόνο αυριο είχα σκοπό να στείλω στους devs τι γίνεται με την ελληνική μετάφραση και αν μπορώ να την αναλάβω(έχω αναλάβει και για αλλο πρόγραμμα για pc αλλα δεν έχει βγει ακόμα-μόνο το language file υπάρχει ανεβασμένο)

Που γίνεται η μετάφραση (viber), αν επιτρέπεται; Transifex;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που γίνεται η μετάφραση (viber), αν επιτρέπεται; Transifex;

Δεν έχω ιδέα,θα στείλω αύριο να ενημερωθώ.

Η μετάφραση που έχω κάνει αφορά το hard disk sentinel->δεν έχει βγει ακόμα η νεα εκδοση που να το περιέχει όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Grow up, με τι καθεστε και ασχολειστε.

 

Σχολιαστε κατι για το θεμα. Πχ οτι θα παει απίστευτο είναι :P

αχα    ά π α τ ο  ήθελες να γράψεις έ;  :)

Πάντως με πονοκεφάλιασε λίγο το viber με την ενεργοποίηση σταθερού και κινητού αλλά τα κατάφερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά που υπάρχει το Viber, γιατί ενώ είχαμε το Skype και επικοινωνούσαμε, το αγόρασε η Microsoft και ξεκίνησε σταδιακά την καταστροφή του. Δεν ξέρω αν αληθεύει, αλλά μου είπε κάποιος οτι η ποιότητα σύνδεσης και επικοινωνίας μέσω του Viber δεν είναι αρκετά καλή. Βεβαίως αυτό μπορεί να διορθωθεί εύκολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά που υπάρχει το Viber, γιατί ενώ είχαμε το Skype και επικοινωνούσαμε, το αγόρασε η Microsoft και ξεκίνησε σταδιακά την καταστροφή του. Δεν ξέρω αν αληθεύει, αλλά μου είπε κάποιος οτι η ποιότητα σύνδεσης και επικοινωνίας μέσω του Viber δεν είναι αρκετά καλή. Βεβαίως αυτό μπορεί να διορθωθεί εύκολα.

αν συγκρίνεις την ποιότητα κλήσεων του whatsapp και του viber,στο δεύτερο τα πράγματα είναι αρκετά καλύτερα.

το WApp έχει τρομερή καθυστέρηση,σα να μιλάς με εξωτερικό είναι όμως το σήμα και η ποιότητα δεν πέφτει τόσο εύκολα.

Αντίθετα στο viber έχω δει να βουτάει μερικές φορές αλλα η επικοινωνία είναι ταχύτατη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η θέση του Viber ποια ακριβώς είναι;

Χειρότερο από Whatsapp, messenger κ.α σε mobile, χειρότερο του Skype σε desktop (αυτό θέλει προσπάθεια).

Πέρα απ ότι το χρησιμοποιεί η πλειοψηφία των τεχνολογικά αναλφαβητων Ελλήνων, δεν υπάρχει κάποιος λόγος να το εγκαταστησεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το viber ήταν ένα από τα πρώτα, και δεν ξέρω αν ήταν το πρώτο, που δεν χρειαζόσουν account και ούτε να προσθέσεις contacts. Όποίος στο κατάλογο σου είχε viber το ήξερες και τον καλούσες.

Αύτη ήταν η ευκολία που πρόσφερε έναντι κυρίως του skype, τότε..

Τώρα το προσφέρουν όλοι αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...