Προς το περιεχόμενο

Το Viber διαθέσιμο για όλες τις Windows 10 συσκευές


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η θέση του Viber ποια ακριβώς είναι;

Χειρότερο από Whatsapp, messenger κ.α σε mobile, χειρότερο του Skype σε desktop (αυτό θέλει προσπάθεια).

Πέρα απ ότι το χρησιμοποιεί η πλειοψηφία των τεχνολογικά αναλφαβητων Ελλήνων, δεν υπάρχει κάποιος λόγος να το εγκαταστησεις

 

Για πες μας εσύ λοιπόν ως μη αναλφάβητος τι μας προτείνεις; Γιατί εγώ προσωπικά δεν έχω παράπονο από το viber.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η θέση του Viber ποια ακριβώς είναι;

Χειρότερο από Whatsapp, messenger κ.α σε mobile, χειρότερο του Skype σε desktop (αυτό θέλει προσπάθεια).

Πέρα απ ότι το χρησιμοποιεί η πλειοψηφία των τεχνολογικά αναλφαβητων Ελλήνων, δεν υπάρχει κάποιος λόγος να το εγκαταστησεις

 

Εγώ θα ήθελα να μάθω ποιο είναι το πρόβλημα σου με το Skype σε Desktop (εσχάτως και σε mobile) γιατί όπου και αν έχω πάει για σπουδές ή δουλειά όλοι skype χρησιμοποιούν για επαγγελματικές υποχρεώσεις. Πράγμα που σημαίνει ότι είναι το καλύτερο αφού πρόκειται για κάτι που άλλος δεν κάνει πειράματα ούτε το αφήνει στην τύχη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Αφήστε το Skype στον λαό! Microsoft, εκλογές τώρα!!

 

  To Skype χάραξε τον δρόμο! Και συνεχίζω να το χρησιμοποιώ, σε υπολογιστήρα όπου δεν θα έπρεπε να λειτουργεί το Skype!! Έτσι, για να γουστάρω που δεν με περιορίζουν οι αποφάσεις της Μικρομαλακής!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...