Προς το περιεχόμενο

Έχασες την προθεσμία δωρεάν αναβάθμισης σε Windows 10; Έχεις ακόμη μία ευκαιρία!


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάπου έχει κρύψει ο πατέρας μου ενα πισι με celeron 1,2 GHz (μπορεί να 'ναι και λιγότερα GHz) με 256 MB ram. 15 χρόνια πριν τα δούλευε με XP.

 

Θα του προτείνω να περάσει 10αριά. Γιατί στο insomnia.gr λένε οτι θα το κάνει να πετάει.

Ελπίζω μη καλέσουν την αστυνομία οι γείτονες.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ms μου θυμιζει τον μανθο φουστανο να παρακαλαει την βλαχακη για επαφες στην προσπαθεια της να μας δωσει τα 10αρια,εγω στο λαπτοπ τα περασα απο τορεντ και κατεβαζουν update και λεοτουργουν οπως τα νομιμα ...μα η εταιρεια εκει φτανει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σηκωθείτε από κρεβάτια καρέκλες ντιβανοκασελες και παραγγείλτε τα Windows 10 ΤΩΡΑ !!!!!!!

Όσο εσείς καθυστερείτε κάποιοι άλλοι τα παραγγέλνουν.

Όσο εσείς καθυστερείτε κάποιοι άλλοι κάνουν τα Windows 10 δικά τους.

Τα ΛΙΓΟΥΡΕΥΕΣΤΕ ;;;;,;; Τα ΛΙΓΟΥΡΕΥΕΣΤΕ;;;;;

Σηκωθείτε και παραγγείλτε τα τώρα

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα κατι μου βρωμαει με αυτη την μανια της Microsoft να πανε ολοι στα 10 εστω και τζαμπα. Θα πανε στα 10 και σε 6 μήνες θα βγει ενα κρυφο Update που θα κανει ολους να το μετανιωσουν ή καπως θα τους παγιδευσει .

 

Το τι θα ειναι αυτο δε ξερω αλλα η Microsoft παντα μα παντα καποια παγιδα κρυβει που ειτε θα πληρωσεις license ειτε θα αγορασεις νεο συστημα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενώ με τα ΧΡ και τα 7 σερνόταν. Δεν έκανες δουλειά σου. Και ήρθανε τα 10 και σου λύσανε τα χέρια. Τσ τσ τσ... Κι εμείς καπνίζουνε κουτο-χορτο...

Μαλλον...να το κοιταξεις... ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'Ενα 15ετιας Vaio με 10άρια έγινε καινούριο, να φανταστείτε μόλις έκανα το Unboxing.

Ένα λεκε από κρασί είχα σ ενα σεμεδακι, έβαλα τα 10 και καθάρισε αμέσως
  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά οντως του σατανά ειναι αυτα τα πραγματα μακρια  φανταστειτε τι επαθα τα μεσανυχτα τωρα απενεργοποιημενη η Cortana και ενεργοποιητε από μόνη της και αρχησε να μου λέει προστυχολογα.Παιδες δεν είναι σοβαρα πραγματα αυτά τα δίνει τσαμπα τα update όπως κανει κάθε εταιρεια αμα ηταν να αγοραζες λογισμικο για κάθε αναβαθμιση θα ειχε ποιασει πατο η Microsoft.H μανια της να κανουμε τα update είναι για να είναι οι χρήστες ασφαλεις.Αλλοι λενε ότι τα xp είναι καλύτερα που εχουν ποιασει ιοι μεχρι και στα wallpaper.Μονο εγώ φοβάμαι τα πειρατικα για backdoors + μαυρες οθόνες + ότι προσπαθω να μην είμαι τζαμπατζής ?Μήπως φοβαστε μην σας παρακολουθούν? δηλαδή στα 7 και στα xp δεν το εκαναν?Και τι σας νοιαζει αφου ειστε μελη στο facebook και δινεται συνεχεια τα στοιχεια σας και που βρίσκεστε.Μην λετε ότι προηγουμενα λειτουργικά είναι ποιο γρηγορα καντε αναζητηση στο ιντερνετ και δειτε την διαφορα στις επιδοσεις.Δεν σας υποχρεωσε κανεις να τα βαλετε.Επαγγελματισμος > Απατεωνιά.

P.S υπάρχουν και τα Linux και είναι τσαμπα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...