Προς το περιεχόμενο

Surface Book χωρίς κενό και Surface AIO με 4K ανάλυση στα πλάνα της Microsoft


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε γαμώτο, τα πιο σημαντικά χαρακτηριστικά ξεχνάτε?

 

Kaby Lake won't start shipping until late 2016, and it brings native support for USB 3.1 (Gen 2) along with a new graphics architecture for 3D and 4K graphics.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτές τις μέρες που έψαχνα κάτι να αντικαταστήσω το laptop, το Surface Book έδειχνε πολλά υποσχόμενο... μέχρι να δω την τιμή, όταν την είδα γέλασα.

Φίλε μου μην το λες, μετά την τελευταία μείωση τιμής οι βασικές εκδόσεις είναι ανταγωνιστικες, με την σκέψη ότι δεν αγοράζεις lenovo..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρχισαν και αντιγραφές των iMac (με την παρουσίαση AIO) εκτός των άλλων...

Είχα φτάσει στο 5ο σχόλιο και είχα αρχίσει να ανησυχώ που κανείς δεν έκανε μία αναφορά στην Apple! Όμως ήρθες εσύ, και όλα έγιναν όπως σε κάθε θέμα...!!!! Σε ευχαριστούμε!!

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτη το εκανε γνωστο. Ηξερε κανεις το Ingress πριν βγει το pokemon go που το εμαθε κι η μανα μου? 

 

Δεν ειναι μονο θεμα πρωτιας, αλλα και ποιος το κανει σωστα και γνωστο ΕΙΔΙΚΑ στον χωρο της τεχνολογιας.

 

(να συνεχιστει η γκρινια παρακαλω)

Μην το συνεχίσουμε, αλλά το 'οτι το iMac είναι "σωστό" απέχει πολύ, κατ εμέ, από την πραγματικότητα.

Over and out.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου μην το λες, μετά την τελευταία μείωση τιμής οι βασικές εκδόσεις είναι ανταγωνιστικες, με την σκέψη ότι δεν αγοράζεις lenovo..

Με τιμή κοντά στα 2 χιλιάρικα για την έκδοση με i5, 8GB RAM και 256GB SSD δε θα τολμούσα να το χαρακτηρίσω ανταγωνιστικό.

 

Κατανοώ όμως ότι οι πωλήσεις δεν αποτελούν πρωτεύοντα στόχο για την MS γι αυτή τη σειρά.

 

Btw η Lenovo βγάζει εξαιρετικά μηχανήματα, καμία σχέση με το πως την αναφέρεις στο post.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΈΕΕχουμε μπλέξει τα μπούτια μας... λέει ο άλλος ότι η M$ είναι στον πάτο... και το γράφει από Windows, με εγκατεστημένο office.. ΟΚ!!

 

Τα surface δεν είναι απλώς ακριβά, είναι πανάκριβα... το ίδιο φυσικά συμβαίνει και με την apple... Κατά τη γνώμη μου έχουν και προβληματική υποστήριξη. Και δεν εννοώ ότι χάλασε στην εγγύηση σου δίνω άλλο τσάμπα, εννοώ ότι έσπασε η οθόνη και θέλω επισκευή από certified μηχανικό χθες, γιατί το μηχανάκι είναι επαγγελματικό και βγάζω χρήματα από αυτό... Αυτό η Apple το έχει λύσει είτε μέσω της Infoquest, είτε με τα δεκάδες ανεξάρτητα σημεία (κάποια certified κάποια όχι). Στη M$ αμφιβάλλω αν υπάρχει διαδικασία που να μπορεί να ακολουθήσει ο χρήστης... 

 

Και για να μην παρεξηγηθώ μιλάω από εμπειρία... 

 

Κατά τη γνώμη μου, αν κανείς θέλει μηχάνημα που να κάνει δουλειά έχει πολύ συγκεκριμένες επιλογές: Lenovo (ειδικά τα Thinkpad) ως VfM, Dell με ότι συνεπάγεται το εξαιρετικό after sales support και HP... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...