Προς το περιεχόμενο

Οι αποστολές της Xiaomi έπεσαν κατά 38% στην Κίνα. Στην κορυφή η Huawei


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 71
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Πατωσε το Mi5 και τους εριξε κατω.

 

Ακομα και στο gizchina το εκραξαν,μονο στην ελλαδα ειχαμε θετικα σχολια.

Αααακριβως!

Ελπιζω να μην ξαναβαλουν κουμπακι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδικά στο εξωτερικό αλλά και στην Ελλάδα, έχω παρατηρήσει ότι αρκετοί έχουν αλλαξοι από Samsung σε Huawei και συγκεκριμένα έχω πολλούς γνωστούς μου με το p9 lite. Ή Xiaomi θα μπορούσε να ξεπεράσει την Huawei σε πωλησεις, όμως δεν τα φέρνουν επίσημα σε Ευρωπη και Αμερικη όπως κάνει ή Huawei. Εάν ή Xiaomi θα εισάγει τα προϊόντα της στις Ευρωπαϊκές και Αμερικάνικες χώρες οι πωλήσεις θα ανέβουν σίγουρα αρκετά. Υ.Γ. Κάτι άκουσα ότι ή Xiaomi θα ανοίξει επίσημα καταστήματα σε αρκετές μεγάλες πόλεις στον κόσμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδικά στο εξωτερικό αλλά και στην Ελλάδα, έχω παρατηρήσει ότι αρκετοί έχουν αλλαξοι από Samsung σε Huawei και συγκεκριμένα έχω πολλούς γνωστούς μου με το p9 lite. Ή Xiaomi θα μπορούσε να ξεπεράσει την Huawei σε πωλησεις, όμως δεν τα φέρνουν επίσημα σε Ευρωπη και Αμερικη όπως κάνει ή Huawei. Εάν ή Xiaomi θα εισάγει τα προϊόντα της στις Ευρωπαϊκές και Αμερικάνικες χώρες οι πωλήσεις θα ανέβουν σίγουρα αρκετά. Υ.Γ. Κάτι άκουσα ότι ή Xiaomi θα ανοίξει επίσημα καταστήματα σε αρκετές μεγάλες πόλεις στον κόσμο.

Service αγαπητε. Ναι μεν η huawei εχει το P9 lite της ακριβοτερα ή το P9 ακριβοτερα απο τα  αντιστοιχα Xiaomi αλλα αν σου παθει κατι εχεις αντιπροσωπεια να το στειλεις(γενικα μιλαω οχι για τα χαλια της Ελλαδας σε αυτο τον τομεα).Αν σου παθει κατι το Xiaomi με τον 1 χρονο(η Huawei δινει 2 οπως και η ZTE)εγγυηση,αντε περιμενε 1+μηνα να στο φτιαξουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα στην κοπέλα το huawei honor 4X.

Απιστευτο εργαλείο.με καταπληκτικό ui.

Δεν κολωνει πουθενά 2gb ram.τρομερη κάμερα με φανταστική λεπτομέρεια.....5,5" απίστευτη οθονη.

Ελαφρύ και όμορφο.βγάζει κάθε μέρα 10αδες πανεμορφες φωτο background μόνο του!!!!!

Και όλα αυτά με 90 ευρώ αφού τι βρήκα μεταχειρισμένο μιας βδομαδας!!!!!τιμή νέο 134.

Δεν απορω καθολου για την πρωτη θέση της huawei.

Και μιλώ ως κάτοχος sony Z3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην xiaomi δουλευεις ???

 

Πσστ εξύπνε.Εσύ,εσύ που πήρες Huawei με τα λεφτά του μπαμπά.Για πες μας ποσο μπαταρία έχει το λεγάμενο τωρα που μιλάμε.

Γιατί το mi Max ειναι στο 64% με ολα ανοιχτά απ το πρωι κ 20 φωτογραφίες, ίντερνετ κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τα λεφτα του τατι απο τα ΒΠ και τις Πελφε για να πέφτουν τα Νιαμου! Χαχαχ

Απλά μου αρεσε αυτο με τα λεφτα του μπαμπά κ διάβαζα ποστ του κλαρίνογαμπρού !

Φιλικά παντα κ με διαθεση για πλάκα !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πσστ εξύπνε.Εσύ,εσύ που πήρες Huawei με τα λεφτά του μπαμπά.Για πες μας ποσο μπαταρία έχει το λεγάμενο τωρα που μιλάμε. Γιατί το mi Max ειναι στο 64% με ολα ανοιχτά απ το πρωι κ 20 φωτογραφίες, ίντερνετ κλπ

Μιλαμε για ευχρηστα κινητα οχι για παντοφλες :D

 

6.5 ιντσες πραγμα και το συγκρινεις με τα αλλα κινητα?

https://www.skroutz.gr/s/9472784/Xiaomi-Mi-Max-16GB.html?keyphrase=xiaomi+mi+max

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Service αγαπητε. Ναι μεν η huawei εχει το P9 lite της ακριβοτερα ή το P9 ακριβοτερα απο τα  αντιστοιχα Xiaomi αλλα αν σου παθει κατι εχεις αντιπροσωπεια να το στειλεις(γενικα μιλαω οχι για τα χαλια της Ελλαδας σε αυτο τον τομεα).Αν σου παθει κατι το Xiaomi με τον 1 χρονο(η Huawei δινει 2 οπως και η ZTE)εγγυηση,αντε περιμενε 1+μηνα να στο φτιαξουν.

 

Σωστό αλλα προτιμω να παρω ενα δεύτερο ιδιο καινούργιο και να κρατησω το παλιο για ανταλλακτικά. ή να παρω ενα καινούριο με τα λεφτά που γλυτωσα.Το ιδιο θα κοστίσει.

By the way μεχρι τωρα μονο σαμσουνγκ στελνω για επισκευή..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παραξενο ειναι οτι τα huawei δεν τα λες και φθηνα τηλεφωνα. Μηπως το γυρισαν στο πατριωτισμο  οι κινεζοι και αποφευγουν apple samsung κλπ?

 

Εχω 5 φίλες Κινέζες. Ολες έχουν Apple & Samsung

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι βλακείες πληρώνονται αγαπητή xiaomi.. Είναι δυνατόν το redmi note 2 να μην πάρει ποτέ marshmallow? Επίσης γιατί να μην δίνει τους οδηγούς στους developers να φτιάξουν μια rom της προκοπής? Γιατί έχει φάει σκάλωμα με την ωραία αλλά πολύ βαριά miui? Γιατί στα νεότερα έχει κλειδώσει τον boot loader?

 

Αυτά είναι μερικά μόνο από όσα μου έρχονται στο μυαλό..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλαμε για ευχρηστα κινητα οχι για παντοφλες :D

 

6.5 ιντσες πραγμα και το συγκρινεις με τα αλλα κινητα?

https://www.skroutz.gr/s/9472784/Xiaomi-Mi-Max-16GB.html?keyphrase=xiaomi+mi+max

Ψιτ κ εσυ πιτσιρίκο.

Οταν κανεις εχει 5 κινητα διαφορετικων μαρκων για καθε περισταση 4.3,5.0,5.2,5,7 κ 6,44 ιντσων και τα χρησιμοποιει ολα να τον ακούς.

To mi Max αν εχεις μεγάλο χερι μια χαρά phablet ειναι κ σου μιλάει καποιος που πουλησε galaxy note 3 κ το πηρε ως αντικαταστάτη,κι εχει μεινει αφωνος με το πόσο πρόβατά μας θεωρούν οι πρώην μεγαλοι παίχτες της αγοράς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι βλακείες πληρώνονται αγαπητή xiaomi.. Είναι δυνατόν το redmi note 2 να μην πάρει ποτέ marshmallow? Επίσης γιατί να μην δίνει τους οδηγούς στους developers να φτιάξουν μια rom της προκοπής? Γιατί έχει φάει σκάλωμα με την ωραία αλλά πολύ βαριά miui? Γιατί στα νεότερα έχει κλειδώσει τον boot loader?

 

Αυτά είναι μερικά μόνο από όσα μου έρχονται στο μυαλό..

Ειναι και παραειναι οταν διαβαζεις τετοιες αποψεις.

 

Σωστό αλλα προτιμω να παρω ενα δεύτερο ιδιο καινούργιο και να κρατησω το παλιο για ανταλλακτικά. ή να παρω ενα καινούριο με τα λεφτά που γλυτωσα.Το ιδιο θα κοστίσει.

Η θα διαβαζεις και το κλασσικο''οτι πληρωνεις παιρνεις''

 

Moto G4 plus και η εταιρια εχει ανακοινωσει απο τωρα οτι το κινητο οχι μονο θα παρει την αναμενομενη Android 7 εκδοση,αλλα θα παρει και την επομενη Android 8 οταν με το καλο βγει,και μιλαμε για κινητο με χειροτερα specs απο τα νεα Xiaomi στα ιδια χρηματα.

Θα πει καποιος οτι μεγαλα λογια λεει η Motorola.Ισως. 

Να ομως που το Moto E(2015)κινητο των 75ευρω και ειναι με Android 6 και ποσα αλλα κινητα με 2πλασια και 3πλασια specs και εχουν μεινει σε Lollipop.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορω αν το redmi note 2 μου θα παρει ποτε marshmallow.... Η xiaomi το χασε επειδη εβγαζε 150 τηλέφωνα.... Κλειδωσε τον bootloader,και το μι5 ηταν μια @@@ και μιση.. δεν απορω. Οσο για την apple ενταξει.. ξυπναει ο κοσμος.. και με κινα δεν παιζεις.. δεν ειναι αμερικανακια να τρωνε οτι τους πλασαρεις... Εχουν υψηλο επιπεδο με τοσες εταιριες να δινουν κινηταρες... Σιγα μην παρουν sheepphone ή galaxy. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...