Προς το περιεχόμενο

Αγορά απο gearbest


pavloa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο sky56 μου βγάζει αυτά που έβαλα πιο πάνω.. στο 17track μου λέει οτι δεν βρέθηκε....

Τι να πω...θα περιμένω να δω τι θα γίνει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντάξει, θα έρθει το δέμα δεν θα κολλήσει πουθενά έξω, απλά δεν έχουμε εμπειρία από CZ post να ξέρουμε πόσο καιρό κάνει και από που περνάει.. Εδώ παλαιότερα είχε πρόβλημα και δεν έβγαζε το tracking τίποτα μέχρι να φτάσει στα ελτα

Πες όταν ανανεωθεί να ξέρουμε και εμείς για τις δικές μας  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως μεχρι στιγμης ειναι ο,τι πιο αργο.Γι αυτο το Gearbest αλλαξε μαλλον γιατι τους εβγαινε τσαμπα.....Εχω παραγγειλει στις 16 και ακομα δεν εχει καν φανει στο Czech post.Και ειδα οτι απο τη στιγμη που θα φανει θελει ακομα 10 μερες μονξο για να μπει ελλαδα+2 για να το παρω στα χερια μου


Ψαχνοντας λιγο την διαδικασια,φαινεται οτι τα πακετα πανε με την Sky56 στη γερμανια και απο κει τα παιρνει η Czech Post,τα παει στην τσεχια και απο κει τα ξαναμοιραζει στην ευρωπη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως μεχρι στιγμης ειναι ο,τι πιο αργο.Γι αυτο το Gearbest αλλαξε μαλλον γιατι τους εβγαινε τσαμπα.....Εχω παραγγειλει στις 16 και ακομα δεν εχει καν φανει στο Czech post.Και ειδα οτι απο τη στιγμη που θα φανει θελει ακομα 10 μερες μονξο για να μπει ελλαδα+2 για να το παρω στα χερια μου

Ψαχνοντας λιγο την διαδικασια,φαινεται οτι τα πακετα πανε με την Sky56 στη γερμανια και απο κει τα παιρνει η Czech Post,τα παει στην τσεχια και απο κει τα ξαναμοιραζει στην ευρωπη.

Άσε εμένα τελικά  απο τις 13 Αυγούστου στις 29 φάνηκε στο 17track.net... 

Και σίγουρα θα κάνει άλλες 10 μέρες ως που να έρθει,,

2016-08-30 11:45

CZECH REPUBLIC, SEND ITEM ABROAD

2016-08-29 14:02

CZECH REPUBLIC, RECEIVE ITEM FROM CUSTOMER

Χώρα Προέλευσης - Χρόνος αναζήτησης: 1142 ms

2016-08-30 00:00

22000, Praha 120, The consignment was posted.

Τώρα με προβληματίζει άλλο..

Στο banggood έκανα παραγγελία 4 power bank .

Στις στις 20 Αυγούστου έκανα την παραγγελία και στις 22 το στείλανε...το θέμα είναι οτι απο τις 24 Αυγούστου έχει κολλήσει ..και το θέμα είναι πότε θα το στείλουν,,

Μπορεί κάποιος να μου πει τι σημαίνει αυτο;;

2016-08-24 10:26

The item is pre-advised

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσε εμένα τελικά  απο τις 13 Αυγούστου στις 29 φάνηκε στο 17track.net... 

Και σίγουρα θα κάνει άλλες 10 μέρες ως που να έρθει,,

2016-08-30 11:45

CZECH REPUBLIC, SEND ITEM ABROAD

2016-08-29 14:02

CZECH REPUBLIC, RECEIVE ITEM FROM CUSTOMER

Χώρα Προέλευσης - Χρόνος αναζήτησης: 1142 ms

2016-08-30 00:00

22000, Praha 120, The consignment was posted.

 

Εμενα απο 16 φανηκε χτες στο 17track :P Αρα μαλλον τα ιδια ειναι πανω κατω.Οταν φτασει ελλαδα σε εσενα κανε ενα Update αν μπορεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα απο 16 φανηκε χτες στο 17track :P Αρα μαλλον τα ιδια ειναι πανω κατω.Οταν φτασει ελλαδα σε εσενα κανε ενα Update αν μπορεις

οκ...θα το ανεβάσω να το δεις :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα απο 16 φανηκε χτες στο 17track :P Αρα μαλλον τα ιδια ειναι πανω κατω.Οταν φτασει ελλαδα σε εσενα κανε ενα Update αν μπορεις

Καλησπέρα..

Σήμερα είχαμε εξελίξεις:

2016-09-04 09:02

K.D.AERODROMIOU (SISTIMENA), ITEM IN CONTA K.D.AERODROMIOU (SISTIMENA)

2016-09-04 05:45

RECEIVE ITEM AT OFFICE OF EXCHANGE

2016-08-30 11:45

CZECH REPUBLIC, SEND ITEM ABROAD

2016-08-29 14:02

CZECH REPUBLIC, RECEIVE ITEM FROM CUSTOMER

Origin Country - Tracking Consuming: 1431 ms
2016-09-04 00:00

The consignment was accepted by post office of exchange in the country of destination.

2016-08-30 00:00

22000, Praha 120, The consignment was posted.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα απο 16 φανηκε χτες στο 17track :P Αρα μαλλον τα ιδια ειναι πανω κατω.Οταν φτασει ελλαδα σε εσενα κανε ενα Update αν μπορεις

Καλημέρα..σήμερα το παρέλαβα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα..σήμερα το παρέλαβα...

εμενα ακομα δυστυχως δεν εχει φανει ελλαδα αλλα με βαση οσα εχω δει λογικα θα εμφανιστει αυριο.....Καλως τα δεχτηκες παντως :Ρ και ευχαριστω για την ενημερωση :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα ακομα δυστυχως δεν εχει φανει ελλαδα αλλα με βαση οσα εχω δει λογικα θα εμφανιστει αυριο.....Καλως τα δεχτηκες παντως :Ρ και ευχαριστω για την ενημερωση :)

Ευχαριστώ πολύ.μετα απο ένα μήνα υπομονής ήρθε επιτέλους..Λογικά θα φανεί και το δικό σου αυτές τις μέρες.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! Από gearbest έκαναν χτες dispatch το πακέτο μου και μου έδωσαν αριθμό αποστολής για τσεχία. Πού μπορώ να κάνω tracking? Πρώτη φορά με τσέχικο ταχυδρομείο...από την εμπειρία σας πόσο χρόνο παίρνει περίπου να φτάσει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην αρχή θα το παρακολουθείς εδώ http://sky56.cn/english/track/index, φτάνει ως ένα στάδιο

και μετά θα μπείς εδώ http://www.17track.net/en και θα το παρακολουθείς ως που να έρθει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...