Προς το περιεχόμενο

Ορισμένα Samsung Galaxy Note7 “κρασάρουν” ανεξήγητα. Κάποιοι κάνουν λόγο για #Brickgate


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αχ υπέροχα! Ένα τούμπανο κινητό που έχει ελλατωματικές πρώτες παρτίδες και αν συνεχίσει έτσι θα αποκτήσει κακή φήμη όπως το lg g4 με τα bootloops.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 124
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλή τύχη με τις γενικολογιες σου και της στείρα παράθεση νομολογιων ΑΣΧΕΤΩΝ με τα τοπικ στα οποία αναφέρεσαι...ελπίζω να καταλάβες τον ορισμό της εργοστασιακής αστοχίας που ΑΝΑΦΕΡΕΙ ή συγκεκριμένη δημοσίευση. Αν όχι, googleit

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως η μόνη παρτίδα που δεν έβγαλε ποτε προβλημα πουθενά ηταν του ΝΟΚΙΑ 3310...

Σκυλιά-αθάνατα!!!!

Τι λες φιλε μου που το ποιο εφιαλτικο τηλεφωνο  απο οταν το πηρα ηταν αυτο?Στα καλα καθουμενα εσβηνε και ειχα παει στην

Συγγρου στην Νοκια πανω απο 10 φορες και ολο μου αλλαζαν μπαταρια και παλι τα ιδια!Μετα μου δωσαν και αλλες 2 συσκευες και το ιδιο παλι!Και μετα απο καιρο βγηκε βρωμα οτι  ηταν μεγαλες ελλατωματικες παρτιδες και πολυς κοσμος την ειχε πατησει. 70.000 δραχμες το ειχα παρει τοτε το καταραμενο και ειχα κανει απιστευτα δρομολιγια ταλαιπωριας γι αυτο τοτε!!! Το επομενο ηταν σκυλι που λες. Το 3330!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H Samsung και επίσημα καθυστερεί το λανσάρισμα του Note 7. Το αστείο είναι ότι όταν κάποιο iphone παρουσιάσει πρόβλημα τα μέσα το ρίχνουν στον Cook... αν συμβεί κάτι παρόμοιο σε κάποιο Lagaxy η απάντηση των tech sites είναι ότι μπορεί να συμβεί και στα iPhone. Kαι κλασσικά η είδηση δεν παίζει σε headlines. Όσοι έχουν πρόβλημα με Note που καίγονται μπορούν να το βάλουν κάτω από το νέρο μιας και έχει γίνει πολύ καλή δουλειά στην αδιαβροχοποιήση χαχαχαχαχαχαχαχα  :devil:

 

Screen_Shot_2016_09_01_at_00_57_27.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το φανταζομαι οτι δε σε νιαζει αδερφε.

Απλα ηθελα να βγαλω το αχτι μου για οσες φορες σκαει mail που γραφει στο τελος " sent from iphone"

Περα απο αυτο πρεπει λιγο να σας νιαζει οτι βγαινουν κινεζακια που λειτουργουν απροβληματιστα και βγαζουν τα λεφτα τους ( γιατι στη τελικη ειναι κ φθηνα και τα βγαζουν πιο συντομα).

Και υποψην στα κινεζικα δεν υπαρχουν ακομα funboyzz. Ειναι ευκαιρια να ακους κριτικες γιατι ακομα ειναι αντικειμενικες.

Over

 

Ps: failara στο quote.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...