Προς το περιεχόμενο

Μαγαζιά με φθηνά All Star, Stan Smith κλπ


Gkostas2007

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αγια βαρβαρα γενικα εχει καλες απομιμησεις παιδια? η φαινονται και κανουν μπαμ οτι δεν ειναι αυθεντικα? που βρισκονται αυτα τα μαγαζια ? εκει που φτιαχνεται το μετρο? στον πεζοδρομο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 61
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κοίτα φαίνεται οτι είναι αντιγραφες π.χ στα superstar εκεί που είναι ραμμένο στα fake έχει απλα σχέδιο ραφή για να καταλάβεις :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

To μεγαλύτερο ίσως προσόν των All Star, είναι ότι πάνε πραγματικά με όλα. Τζην, φόρμα, σορτς, βερμούδα, μαγιώ, ακόμα και με καλό παντελόνι.

 

 

Αααααυτο.

Παλιοτερα δεν τρελαινομουν αλλα απο τοτε που συνειδητοποιησα το παραπανω, τα All star ειναι παντα στις επιλογες μου. Τα εχω φορεσει επισης (επιτυχημενα :P ) με πουκαμισο και σακακι και εδεναν μια χαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον το αντίθετο του "καθάρισες" αφού όπως είπε "Πήρα και κάτι άλλα μούφες (= Santa Barbara) με 10€ βέβαια αλλά μετά τις πρώτες βδομάδες μύριζαν απίστευτα."

έτυχε στο παρελθόν να αγοράσω allstar απο το ebay,και αν και μουφα τελικά κρατήσαν όσο τα κοινά allstar και παραπάνω μη πω ,και δεν μυρίζαν ,πάνινα είναι και το ένα και το άλλο.απλά στο ένα είναι converse , και το άλλο ήταν πιστή απομίμηση κανείς δεν το καταλάβαινε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σταρακι με 30 μαξ? Δε παιζει.

και γιατι χαλανε σε 3 μηνες?

εκτος αν τα πετάς επειδη τσακιζουν στο γνωστο σημειο!

Παπούτσι που στο 6μηνο έχει σκιστεί δεν αξίζει πάνω απο 30 ευρώ κατά την γνώμη μου. Δεν τσακίζει μόνο στο γνωστό σημείο. Σε μένα τουλάχιστον σκίζεται και το πανί στην μέσα πλευρά στην φτέρνα και μου έχει ξεκολλήσει και το γυρω-γύρω το πλαστικό απο το πάτο του παπουτσιού.

 

Επίσης, όταν δίνει 50 έως 70 κάποιος, ε απαιτεί και να μην τσακίζουν στο γνωστό σημείο. Επίσης, το χρησιμοποιώ και όταν περπατάω. Οπως είπαν και τα άλλα παιδιά, ταιριάζουν με τα πάντα και γι' αυτό τα προτιμώ, αλλά πλέον βαρέθηκα να δίνω 54 ευρώ στην καλυτερη κάθε 6μηνο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χρόνια τα εχω.

απειρα χμλ

μονο τσακισμα στο γνωστο σημειο(και ναι, ειναι σημα κατατεθεν, κακα τα ψεματα).

οκ, το ενα μποτακι μονο ξηλώθηκε στη φτερνα(το ύφασμα) αλλα καππυωσκαλωσε. οχι απο μονο του

 

κοιταξε αλλη μαρκα, τυπου/σχεδιο all star

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα all star νομίζω ότι απλά έχουμε αποδεχτεί ότι πάνε με τα πάντα. Αντικειμενικά δε νομίζω ότι ισχύει, απλά είναι τόσο δημοφιλή που «αναγκαστικά» το δεχόμαστε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να είναι κι έτσι.

 

Απ' την άλλη, από πλευράς design δηλαδή, δεν έχουν κάτι τρανταχτό πάνω τους, κάτι που να τα κάνει να βγάζουν μάτι.

Είναι πολύ απλό το σχέδιό τους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβως επειδη ειναι τοσο απλα (ακομα και οι σολες τους δεν εχουν καμια σχεση με αυτες αλλων παπουτσιων) θα επρεπε να ειναι κ πολυ φθηνα.

 

Παντως απο οσα λετε δεν παιζει να βρω κατι κατω απο 50

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά ανέφερα πιο πάνω το Μοναστηράκι, γιατί μια εποχή (2-3 φορές δηλαδή) πήγαινα και τους έλεγα ότι έχω 40€ πάνω μου.

 

Ε και συνήθως καταλήγαμε στα 45€.

 

Δε λέω ότι το κάνουν ακόμα ή ότι θα το κάνουν σε σένα, απλά το αναφέρω.

 

Είχα παραγγείλει και από eBay 1-2 φορές, πάλι κάπου στα 45€ έβγαιναν με μεταφορικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νούμερο; υποψήφια χρώματα;

43 φοράω, αλλά πλέον δεν κοιτάω μόνο σταράκια με τέτοιες τιμές.

 

Απλά πραγματικά είναι κρίμα μην υπάρχει ένα μαγαζί που να πουλάει σταράκι προηγούμενων χρόνων στην μισή τιμή.

 

Μοναστηράκι πάλι κοντά στα 50 τα πουλάνε ακόμα και με παζάρι. Σε outlet πάλι 50 ευρώ τα βρίσκω.

 

Σκέφτηκα για τπτ Admiral αλλά είναι πολύ κακή ποιότητα.

 

Κάτι καλά Nike βρήκα που μοιάζουν με σταράκια στα 40 ευρώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 φοράω, αλλά πλέον δεν κοιτάω μόνο σταράκια με τέτοιες τιμές.

 

Απλά πραγματικά είναι κρίμα μην υπάρχει ένα μαγαζί που να πουλάει σταράκι προηγούμενων χρόνων στην μισή τιμή.

 

Μοναστηράκι πάλι κοντά στα 50 τα πουλάνε ακόμα και με παζάρι. Σε outlet πάλι 50 ευρώ τα βρίσκω.

 

Σκέφτηκα για τπτ Admiral αλλά είναι πολύ κακή ποιότητα.

 

Κάτι καλά Nike βρήκα που μοιάζουν με σταράκια στα 40 ευρώ

 

Από τη στιγμή που κάτι έχει καθιερωθεί σαν "διαχρονικό", πολύ απλά δεν υπάρχει μοντέλο "προηγούμενων χρόνων".

 

Ακόμα και αυτά που βγαίνουν συγκεκριμένη χρονιά με συγκεκριμένο χρώμα, σχέδιο, κλπ ακολουθούν την παράδοση των "κλασσικών" και δεν πέφτουν ιδιαίτερα από την τιμή τους αφού είναι σίγουρο ότι "κάποια στιγμή θα φύγουν".

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 φοράω

Ήθελα να δω τι παίζει στο σκρουτζ με πιο συγκεκριμενα δεδομένα... σε 43, μέσος όρος στα ~45Ε βγαίνει κι από εκεί απ' οτι βλέπω, αν βάλεις και τα μεταφορικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια δε ξερω τι ηλικιες εχετε αλλα αμαν πια μ αυτα τα αλλ σταρ και το υποτιθεμενο στυλακι τους. Να τα φορας στο σχολειο, αντε και στα 20 αλλα οχι μαντραχαλοι πια 30+ να κυκλοφορειτε σαν παιδακια.

 

Υπαρχουν τοσα sneakers εκει εξω απο τοσες μαρκες. Και στην ιδια τιμη βρισκεις αλλα και με 20-30€ διαφορα.και υφασματινα και δερματινα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...