Προς το περιεχόμενο

Φήμες θέλουν την Samsung να κυκλοφορεί το Galaxy S8 νωρίτερα λόγω της ανάκλησης του Note7


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να χαντακώσουν δεν νομίζω, αλλά είμαι επιφυλακτικός γιατί βιάζεται αρκετά τον τελευταίο καιρό.

Δεν βιαζομαι καθολου, απλα η λογικη λεει οτι δεν μπορει να μην καταλαβαινουν τοσοι ειδικοι με το marketing στην Samsung οτι κατι τετοιο δεν ειναι σωστο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 92
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

επειτα απο σειρα ερευνων , εφτασε και αυτη η λειτουργια σε ελενχομενα κατα τα καταναλωτικα στανταρς , επιπεδα . 

το S8 θα εχει αναβαθμισμενες λειτουργειες , οπως ελενχομενη εκρηξη , απομακρυσμενη πυροδοτηση , εκταση της εκρηξης αναλογα με το γεμισμα της μπαταριας . καπνο χωρις φωτια , καπνο με φωτια , φωτια χωρις καπνο . και ολα αυτα σε ενα ολοκληρωμενο πακετο που συγκεντωνει και ολα τα αλλα δημοφιλη χαρακτηριστικα . 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συζητούσαμε και σε άλλο thread και κάποιοι αδυνατούσαν να καταλάβουν κάποια βασικά. Εδώ δεν μιλάμε για πανεπιστήμια και ερευνητικά κέντρα. Δεν είναι τεχνολογία για την τεχνολογία. Είναι εταιρείες, εμπορικές επιχειρήσεις. Το Α και το Ω σε αυτούς τους χώρους είναι το μαρκενιτγκ. 

Η ζημιά που έχε υποστεί η Samsung είναι τεράστια. Μην κοιτάμε εδώ μέσα που ασχολούμαστε. Στο ευρύ κοινό, το "talk of the town" είναι πως τα κινητά της Samsung σκάνε. Αυτό κάνει μεγάλη ζημιά σε μια εταιρεία η οποία δεν απευθύνεται σε λίγους και εκλεκτούς (δε φτιάχνει χορδές ηλεκτρικού βιολιού). Απευθύνεται στο ευρύ κοινό.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Proof or never happened. Επίσης σε τι λειτουργικό τα κατάφερε αυτά; Παρθένα έκδοση Android δίχως τον καρκίνο που ονομάζουν Touchwiz? γιατί λογικά σε Test Unit θα ξεκινούν με απλή Android και αν τελικά καταφέρει τέτοιο Score με TouchWiz, θέλω να δω τις θερμοκρασίες της συσκευής γιατί όπως φαίνεται, βιάζεται για μία ακόμη φορά και θα το φάει το κεφάλι της.

 

Το TW μετά το S6 μόνο καρκίνο δεν το λες. Ειδικά το τελευταίο στο N7 πάει σφαίρα. Ούτε καθυστερήσεις, ούτε lag τίποτα. Post σαν αυτό μου θυμίζουν το trolling με τον Internet Explorer. Επειδή ο 6 ήταν καρκίνωμα κράζανε οι πάντες μέχρι και την τελευταία έκδοση παρά το γεγονός πως αν την ανοιγαν θα έβρισκαν εναν πολύ καλό browser

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το TW μετά το S6 μόνο καρκίνο δεν το λες. Ειδικά το τελευταίο στο N7 πάει σφαίρα. Ούτε καθυστερήσεις, ούτε lag τίποτα. Post σαν αυτό μου θυμίζουν το trolling με τον Internet Explorer. Επειδή ο 6 ήταν καρκίνωμα κράζανε οι πάντες μέχρι και την τελευταία έκδοση παρά το γεγονός πως αν την ανοιγαν θα έβρισκαν εναν πολύ καλό browser

Τρολλαρουν αλλα εχει πλακα.Οπως και στα θεματα που αφορουν καποιο apple προιον που μπαινουν οι android χρηστες και πετανε κανα τρολλαρισμα.

Δεν υπαρχει λογος να τα παιρνουμε σοβαρα.Αλλωστε για γελια ειναι τα περισσοτερα σχολια,αλλα περναει ευχαριστα η ωρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Proof or never happened. Επίσης σε τι λειτουργικό τα κατάφερε αυτά; Παρθένα έκδοση Android δίχως τον καρκίνο που ονομάζουν Touchwiz? γιατί λογικά σε Test Unit θα ξεκινούν με απλή Android και αν τελικά καταφέρει τέτοιο Score με TouchWiz, θέλω να δω τις θερμοκρασίες της συσκευής γιατί όπως φαίνεται, βιάζεται για μία ακόμη φορά και θα το φάει το κεφάλι της.

 

10nm lithography. Το θέμα είναι μην τα βγάλουν πριν την ώρα τους και από explosives περάσουμε σε dead bricks. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι αυτοί που πήραν το s7 θα πάρουν ... μην το πω καλύτερα, ακριβώς όπως έγινε και με την μετάβαση ανάμεσα στο S6 και το S7. 

το προβλημα που ακριβως ειναι?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρολλαρουν αλλα εχει πλακα.Οπως και στα θεματα που αφορουν καποιο apple προιον που μπαινουν οι android χρηστες και πετανε κανα τρολλαρισμα.

Δεν υπαρχει λογος να τα παιρνουμε σοβαρα.Αλλωστε για γελια ειναι τα περισσοτερα σχολια,αλλα περναει ευχαριστα η ωρα.

Μέχρι που έρχονται οι διαχειριστές της σελίδας στο facebook και...

14233117_10155205904074606_5768813638017

  • Like 17
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι αυτοι που πηραν το s7 ??? 

 

ελεος ..... 

φιλε μου σε τι δε σε καλυπτει το s7? 

Δηλαδη μια ζωη ολοι κραζετε επειδη βγαινει ενα νεο μοντελο και απαξιωνεται το παλιο! 

Τι θελετε, να καθομαστε 5-6 χρονακια στο ιδιο μην τυχον και μεινετε πισω τεχνολικα? Οσοι πηραν το s7 τελος, το ευχαριστιουνται, αν καποιος εχει λεφτα για πεταμα παιρνει καθε χρονο και αλλο, αν καποιος δεν καλυπτεται επισης παιρνει αλλο εφοσον μπορει, αν δεν μπορει και εχει τοσες αναγκες, ας βρει τροπο. Ελεος δηλαδη, καθε φορα τα ιδια.

 

Εγω χαιρομαι να βλεπουμε καινουρια πραγματα, και αν δεν παρω το s8, θα παρω το s9, s10, οποιο τυχει οταν θα εχω την αναγκη να παρω κινητο.

  • Like 22
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν πηραζει να τους κανουμε follow εμεις σαν τα ζωα...η samsung τελειωσε...οχι μονο οτι εγινε μ το note 7 αλλα δν μπορεις ρε φιλε να βγαζεις κινητο καθε μηνα....να κατασπαραζεις τον καταναλωτη σου πορονοντας τον καθε φορα με καινουργια spec βιαζεται συνεχεια για να χτυπησει την apple εδω εξω...κ απο μεσα..ειναι οι καλυτεροι συννεργατες...μεχρι να βγαλεις δικο σου λειτουργικο sammy σταματα να βγαζεις κινητα γιατι το ios δν θα το φτασεις ποτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν πηραζει να τους κανουμε follow εμεις σαν τα ζωα...η samsung τελειωσε...οχι μονο οτι εγινε μ το note 7 αλλα δν μπορεις ρε φιλε να βγαζεις κινητο καθε μηνα....να κατασπαραζεις τον καταναλωτη σου πορονοντας τον καθε φορα με καινουργια spec βιαζεται συνεχεια για να χτυπησει την apple εδω εξω...κ απο μεσα..ειναι οι καλυτεροι συννεργατες...μεχρι να βγαλεις δικο σου λειτουργικο sammy σταματα να βγαζεις κινητα γιατι το ios δν θα το φτασεις ποτε

Ενταξει δεν ανηκω στο καταναλωτικο κοινο της Samsung, αλλα απο την Xiaomi που ψωνιζω εχω συνηθησει καινουριο μοντελο ανα μηνα. :) Βεβαια συνηθως στοιχιζουν τα μισα λεφτα σε σχεση με την SAM.

 

Γνωμη μου ειναι οτι παιρνεις το μοντελο που πιστευεις οτι σε καλυπτει και αγνοεις τα επομενα μεχρι να βγει κατι που πραγματικα σου προσφερει κατι διαφορετικο.

 

EDIT: πχ αυτη την περιοδο πιστευω οτι αξιζει να περιμενει κανεις μεχρι να σταθεροποιηθει το VR προτυπο της Google (Daydream) και να βγουνε τα μοντελα που το υποστηριζουν σωστα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει λογος να τα παιρνουμε σοβαρα.Αλλωστε για γελια ειναι τα περισσοτερα σχολια,αλλα περναει ευχαριστα η ωρα.

 

Εννοείται αυτό, χρειάζεται και λίγο πλακίτσα ή τρόλινγκ, δε μπορεί να γράφει πάντα κάποιος σαν να εκδίδει δελτίο τύπου!!! :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...