Προς το περιεχόμενο

[Φορτιστής] BlitzWolf BW-S1 40W Smart 5-Port @ Banggood ~ 8.1€


Questioner

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πήρα κι εγώ 2, ένα για γραφείο ένα για σπίτι, ελπίζω να είναι όντως καλά, δεν με πειράζει ιδιαίτερα το quick charge, έτσι κι αλλιώς με ένα battery bank αγκαλιά κυκλοφορούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 169
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Υψηλοτερα volt με τα ιδια amper σημαινει περισσοτερο ρευμα.

 

Μια διευκρινηση οχι περισσοτερο ρευμα αλλα περισσοτερη ενεργεια. Αμπερ ειναι η μοναδα μετρησης του ρευματος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω τον κοιτουσα εδω και μερες αλλα δε μ αρεσε η τιμη :) τωρα ειναι σουπερ ειδικα για tv box ο,τι πρεπει αμα θες να κουμπωσεις δισκους κλπ

 

Οποιος θελει και τρακιν  αξιζει με 6 ευρω πανω να παρει 2 φορτιστες γιατι το τρακιν πανω απο 25 δολλαρια (αρχικη τιμη) ειναι δωρεαν, βγαινουν στα 16 ευρω αντι για εναν με 10 και κατι

για tv box ? δεν ειναι hub

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για tv box ? δεν ειναι hub

ειπα και πιο πανω δισκοι που χρειαζονται εξωτερικη τροφοδοσια και θελω 2A επι 3 φορτιστες.για ρευμα μιλαω.τεσπα θα διορθωσω το ποστ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω 2 αρκετό καιρό από όταν πρώτο βγήκαν(20_5_15 αγορασμένοι στο 0.99$ και είναι πολύ ευχαριστημένος.ειδικά για τη τιμή που τους πήρα....

 

$0.99;  :shock:  :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω 2 αρκετό καιρό από όταν πρώτο βγήκαν(20_5_15) αγορασμένοι στο 0.99$ και Είμαι πολύ ευχαριστημένος.ειδικά για τη τιμή που τους πήρα....

 

Πωωωω  :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισως ενα απο τα πιο χρήσιμα gadget.......και παλι ισα ισα φτανει για το σπιτι μου 2 κινητα 2 χειριστήρια ena tablet......τωρα δωστε κανα καλο link για φτηνα κοντα καλωδιακια αλλα να φορτιζουν στα 2.0Α 

Το note 4 θα το φορτιζει γρηγορα?

Ευχαριστω.

 

Ελπιζω να ειναι καλη εταιρεια γιατι καποτε ειχα χασει των φορτιστη του μοναδικου iphone που περασε απο τα χερια μου 3gs και πηρα εναν κινεζικο με 1.5 $ και το αποτελεσμα ηταν ενω φορτιζε πηγα να σηκωσω το τηλ και εσκασε ο φορτηστης.......μ,ε αποτελεσμα να καψει και το κινητο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω εισαι http://www.geekbuying.com/item/Tronsmart-Gold-Plated-USB-2-0-Male-to-Micro-USB-Cable-5-Pack-0-3M-1M-1-8M-359032.html

διαλεξε οποιο πακετακι σε βολευει.

το 15cm βγαζει σχεδον μεχρι 3Α
το 1m μεχρι 2.5
το 2m μεχρι 2

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα και εγω ενα. Περασε η πληρωμη μεσω paypal και ελληνικης καρτας, περιεργο

 

Ακομα και στα 16-17 ευρω ειναι καλη τιμη αν αναλογιστουμε οτι απο ελληνικο καταστημα αγοραζεις με πανω απο 20 ευρω, τετοιο charger που βγαζει μονο 1Α και με λιγοτερες θυρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...