Προς το περιεχόμενο

[Φορτιστής] BlitzWolf BW-S1 40W Smart 5-Port @ Banggood ~ 8.1€


Questioner

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την ίδια μέρα είχα παραγγείλει και καλώδιο φόρτισης και δεν έχει έρθει ακόμα... Γιατί το έστειλαν ξεχωριστά δεν μπορώ να καταλάβω. Αρα ας κάνουμε υπομονή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα χθες Πάτρα.

Κορυφαίος, όπως όλα τα Blitzwolf που έχω αγοράσει έως τώρα.

Θυμάστε όμως αν υπήρχε στην παραγγελία δωρεάν καλώδιο φόρτισης;

Νομίζω πως έλεγε στην περιγραφή (εκτός και το μπέρδεψα με την περιγραφή του φορτιστή αυτοκινήτου).

Εμένα πάντως ήρθε χωρίς καλώδιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα που ηρθε, έχει καλώδιο για την πριζα. USB καλώδιο δεν έχει. Παρατήρησα κάνει λίγο coil whine, και συνήθως με ξενερώνουν αυτα, αλλά δεν είναι έντονο. Τώρα απο θέμα φόρτισης, δεν ξέρω να σας πώ ακριβώς, αλλά φορτίζει μέχρι και 5 συσκευές γρήγορα, χωρίς να ζεσταίνεται και ιδιαίτερα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστα ειναι τα περιεχομενα που λαβατε, το εχω απο παλια, ετσι ειναι, δηλ. εχει μεσα καλωδιο πριζας, οχι τα καλωδιακια usb φορτισης συσκευων, εκει κουμπωνετε οτι θελετε, αναλογως την συσκευη. Τα εχουμε αναλυσει και αυτα τα καλωδια σε πολλες προσφορες σκετων καλωδιων και μεσα σε αλλα θεματα φορτιστων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου ο κινεζος λεει απο 10-30 μερες γιατι αγχωνεστε οσοι πηρατε 20-23 σεπτεμβρη. εμενα κατι ακουστικα απο gearbest μου κανανε 30 μερες ενω τα ειχα παραγγειλει πολυ πιο παλια απο κατι αλλα μελη που παρελαβαν σε 10-20 μερες. Relax.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...