Προς το περιεχόμενο

καρτες γραφικων ολες προβληματικες


kingtsol

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 70
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Θα πούνε "έκανες ντουμπλάρισμα με άλλη κάρτα" :P

οχι δεν νομιζω αφου σκεψου δεν μου ζητανε ουτε καν τα χαρτια εχει κωδικο πανω η καρτα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωστα παλια κολπα του κιτρινου μαγαζιου. Γιατι ψωνιζεται απο αυτους απορω. Να πας κ να σου δωσουν καινουρια σφραγισμενη. Εγω πριν χρονια ειχα παει με βιντεο κ μου ελεγα εφταιγαν οι drivers τους ψευτες. Αν δεν βγαλεις ακρη μιλα κατευθειαν με την εταιρια της καρτας γραφικων με email και στειλτην μονος σου. Επειτα μολις την παραλαβεις κανε κ μια καταγγειλια προς το καταναλωτη για τις υπηρεισες του καταστηματος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωστα παλια κολπα του κιτρινου μαγαζιου. Γιατι ψωνιζεται απο αυτους απορω. Να πας κ να σου δωσουν καινουρια σφραγισμενη. Εγω πριν χρονια ειχα παει με βιντεο κ μου ελεγα εφταιγαν οι drivers τους ψευτες. Αν δεν βγαλεις ακρη μιλα κατευθειαν με την εταιρια της καρτας γραφικων με email και στειλτην μονος σου. Επειτα μολις την παραλαβεις κανε κ μια καταγγειλια προς το καταναλωτη για τις υπηρεισες του καταστηματος

πλεον δεν εμπιστευομαι και την amd γτ 3 καρτες ειναι απιστευτω και θελω να παω σε nvidia να ηρεμησω γτ εκει δεν ειχα ποτε προβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

΄Εχεις 24 ώρες να ανεβάσεις video εδώ που να αποδεικνύει όσα ισχυρίζεσαι. Κάτω από φυσιολογικές συνθήκες δεν χρειάζονται τέτοιου είδους αποδείξεις στο forum εδώ, αλλά επειδή υπάρχουν δυστυχώς ενδείξεις για πολύ απλό τρολάρισμα μέσω πολλαπλών λογαριασμών, εάν δεν υπάρξει video του προβλήματος μέσα στο επόμενο 24-ωρο η ενότητα θα κλείσει.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε τι μορφη πρεπει να ανεβει το βιντεο?


΄Εχεις 24 ώρες να ανεβάσεις video εδώ που να αποδεικνύει όσα ισχυρίζεσαι. Κάτω από φυσιολογικές συνθήκες δεν χρειάζονται τέτοιου είδους αποδείξεις στο forum εδώ, αλλά επειδή υπάρχουν δυστυχώς ενδείξεις για πολύ απλό τρολάρισμα μέσω πολλαπλών λογαριασμών, εάν δεν υπάρξει video του προβλήματος μέσα στο επόμενο 24-ωρο η ενότητα θα κλείσει.

λοιπον εχεις δικιο να μην με πιστευεις με αυτα που περναω και θα εχεις ενοιτε το βιντεο ωστοσο παρε αυτη την pic για αρχη και εχω αλλα 15 σχεδον τετοια χαρτια να σου στειλω αν θελεις με ολες τις ημερομηνιες ( σημερα το πηγα e-shop οπως θα δεις και στην pic για ακομα μια φορα) επισης στην περιγραφη λεει οτι ειναι η 3η φορα που τους το παω ενω ειναι η 4η απλα την πρωτη ειχα παει μονο την καρτα  γραφικων και οχι ολο το pc


drivers?

Δοκιμασα αλλα εβαλα την καρτα και σε αλλο pc κανει τα ιδια αρα δεν ειναι θεμα driver

.

post-409001-0-36571200-1475144592_thumb.jpg

post-409001-0-54450800-1475144714_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν υπάρχει βίντεο οποιασδήποτε μορφής έστω και μερικών δευτερολέπτων αρκεί.

 

Να ρωτήσω κάτι άλλο: σε αυτό το σύστημα είναι που έχεις την μητρική που ανεβάζει υψηλές θερμοκρασίες ή είναι άλλη περίπτωση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν υπάρχει βίντεο οποιασδήποτε μορφής έστω και μερικών δευτερολέπτων αρκεί.

 

Να ρωτήσω κάτι άλλο: σε αυτό το σύστημα είναι που έχεις την μητρική που ανεβάζει υψηλές θερμοκρασίες ή είναι άλλη περίπτωση;

ναι ειμαι ακριβως ι ιδια περιπτωση με τουσ 117 μιτρικη μετα απο update και πριν το φορματ και μετα

ναι ειμαι ακριβως ι ιδια περιπτωση με τουσ 117 μιτρικη μετα απο update και πριν το φορματ και μετα

υπαρχει ενα προβλημα με το ανεβασμα βιντεο αν δεν σε πειραζει το ανεβαζω τωρα youtube και το στελνω ετσι εκτος αν υπαρχει θεμα πες μου τι να κανω για να ανεβει εδω? ειναι mp4

https://www.youtube.com/watch?v=8x5o9umlZcM&feature=youtu.be

 

αυτο ειναι οκ ελπιζω μολυς το εφτιαξα youtube και εχει και το ιδιο ονομα( kingtsol) σε περιπτωση που δεν με πιστευεις...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και έχεις χρησιμοποιήσει όλες τις κάρτες γραφικών με την ίδια ακριβώς μητρική;

 

(Σε ευχαριστώ για το video).

ναι ολες απλα στην τελευταια απελπιστικα και την εβαλα σε αλλο pc και εβγαλε το ιδιο θεμα

 

format εκανα ενα εγω και μετα ενας φιλος απο τα bios για να μην μινει τπτ μεσα πραγματικα εχω αγωνια να δω τι θα μου πουν παλι

ναι ολες απλα στην τελευταια απελπιστικα και την εβαλα σε αλλο pc και εβγαλε το ιδιο θεμα

 

format εκανα ενα εγω και μετα ενας φιλος απο τα bios για να μην μινει τπτ μεσα πραγματικα εχω αγωνια να δω τι θα μου πουν παλι

επισης εβαλα και την καρτα γραφικων στην αλλη θηρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός από μεγάλος γκαντέμης, υπάρχει πιθανότητα το υπόλοιπο H/W σου να σκοτώνει μία μία τις κάρτες.

 

A γειά σου. Και λυπάμαι αλλά δεν έχει να κάνει απολύτως τίποτα με οποιαδήποτε γκαντεμιά.

ναι ολες απλα στην τελευταια απελπιστικα και την εβαλα σε αλλο pc και εβγαλε το ιδιο θεμα

 

format εκανα ενα εγω και μετα ενας φιλος απο τα bios για να μην μινει τπτ μεσα πραγματικα εχω αγωνια να δω τι θα μου πουν παλι

επισης εβαλα και την καρτα γραφικων στην αλλη θηρα 

 

Αν σου επιστρέψουν ξανά την κάρτα ή στην αντικαταστήσουν ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ μην την δοκιμάσεις πρώτα στην φαρμακο-λ-ούνα μητρική σου. Θα σου πρότεινα να την δοκιμάσεις σε ένα άλλο PC πρώτα και θα σου συνιστούσα να στείλεις την μητρική σου για τεχνικό έλεγχο πριν ξαναβάλεις οτιδήποτε καινούργιο στο PC σου. Αν μη τι άλλο να αποκλείσεις ότι δεν έχει η μητρική σου σοβαρό πρόβλημα το οποίο πιθανόν να σου ρημάζει κάρτες γραφικών στην σειρά.....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το να βγαζουν και οι 3 ακριβως το ιδιο προβλημα 99.9 % καποιο θεμα παιζει με το υπολοιπο hardware οπως ειπαν  και οι απο πανω . 

Μαρεσει που καποιοι απλα λενε παρε nvidia χωρις να σκεφτουν οτι φταιει κατι αλλο . Ναι παρε nvidia να την κλαις και αυτην 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...