Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για παιχνίδια στο PlayStation 4 [PS4]


Πανος999

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προτάσεις για παιχνίδια horror [PS4]

Γεια σας παιδια..νεος εδω,

νεος κ στο PS4 και θα ηθελα να προτεινετε κανενα παιχνιδακι horror-survivsl, τετοιου στυλ..

Εχω βρει διαφορα στο Internet αλλα δεν τα βρισκω για αγορα..the forest, emily wants to play..

καμια βοηθεια;

Επίσης σχετικά και χρήσιμα threads:

Quote
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 98
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Until dawn είναι φοβερό. Είναι λίγο βέβαια interactive ταινία, αλλά αξίζει.

 

Μετά το alien isolation, πολύ καλό. Προσωπικά το soma δεν με κέρδισε, έπαιξα κάνα μισάωρο και το βαρέθηκα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Παιχνιδια PS4

 

Καλησπερα παιδια μολις αγορασα PS4 ειμαι κατοχος ps3 , ps2 και ps εδω και πολλα χρονια παρολο αυτα δεν εχω αποφασισει τι τιτλους θα επρεπε να παρω για την νεα μου κονσολα Περα απο τα αθλητικα fifa 17 και 2k17 Πηρα ηδη το gta v την επανεκδοση παρολο που το ειχα στο ps3 Θα ηθελα να μου προτινετε καποια games ps4 εκτος FPS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γιατί δεν μας λες τις είδους παιχνιδια έπαιζες στις προηγούμενες κονσόλες για να σε βοηθήσουμε και εμείς καλύτερα;

Επεξ/σία από desperados
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα 3 καλυτερα games για PS4 εως τωρα

 

Ανοιγω το θεμα μιας και ειμαι απο αυτους που δε μπορουν να παιρνουν με το κιλο τα παιχνιδια ειδικα σε

δισκακια που ειναι τις περισσοτερες φορες πιο ακριβα απο το store,ειμαι λιγο πιο επιλεκτικος

στις αγορες μου για τη συλλογη μου ωστε να να μη χρειαστει σε 1-2 μερες να το πουλησω και να μπω και μεσα.

 

Ποια παιχνιδια ειναι για εσας τα 3 καλυτερα για το ps4 που "δεθηκατε" μαζι τους και που ποτε δε θα πουλουσατε-ανταλλαζατε-χαριζατε και πιστευετε δε πρεπει να λειπουν απο τη συλλογη κανενος?

 

Εγω νομιζω πως The last of us,gta v και metal gear v phantom pain ειναι τα 3 καλυτερα που εχουν κυκλοφορισει μεχρι στιγμης και με κρατησαν τις περισσοτερες ωρες μπροστα στη τηλεοραση.

 

Μιλαω κυριως για παιχνιδα σε story mode.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εγω νομιζω πως The last of us,gta v και metal gear v phantom pain ειναι τα 3 καλυτερα που εχουν κυκλοφορισει μεχρι στιγμης και με κρατησαν τις περισσοτερες ωρες μπροστα στη τηλεοραση.

 

Τα καλύτερα games του PS4 είναι ένα game του PS3 και δύο multiplatforms;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...