Προς το περιεχόμενο

Γίνεστε γεροπαράξενοι όσο μεγαλώνετε?


idomeneas7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ παρατηρώ πως μειώνονται οι ανοχές μου σε πράγματα που με ενοχλούν. Αν κάποιος μου πει κάτι πχ που δεν μου αρέσει,η αντιμετώπιση του θα ειναι ανάλογη με το ποσό ανόητο ήταν αυτό που είπε.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 64
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δεν ξέρω αν έχω στάνταρ παραξενιές, αλλά αισθάνομαι πιο πολύ γέρος όσο περνάνε τα χρόνια, έχω κουραστεί ψυχολογικά, σημαντικότατο ρόλο σε αυτό παίζουν τα χρόνια προβλήματα υγείας μου και διάφοροι άλλοι παράγοντες του περιβάλλοντος που μένω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι είσαστε οι γυναίκες, μεταλλάσσεται προς το χειρότερο

true!

Και εμεις οι ανδρες αλλαζουμε αλλο με τις γυναικες δεν συγκρινομαστε. Γιατι νομιζεις οτι οι ανδρες πεθαινουν πιο νωρις? Να ακους ολοι μερα γκρινια γκρινια γκρινια σε στελνει πιο νωρις στον αλλο κοσμο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

true!

Και εμεις οι ανδρες αλλαζουμε αλλο με τις γυναικες δεν συγκρινομαστε. Γιατι νομιζεις οτι οι ανδρες πεθαινουν πιο νωρις? Να ακους ολοι μερα γκρινια γκρινια γκρινια σε στελνει πιο νωρις στον αλλο κοσμο.

.

 

Αν ακούς όλη μέρα γκρίνια όπως λες από τον σύντροφό σου τότε σίγουρα κάνεις κάτι πολύ λάθος. Τσέκαρε το λίγο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περισσότερα χρόνια == λιγότερα fucks to give(όπως λεν στην Αγγλετέρα).

Οι παραξενιές, όλως περιέργως έγιναν λιγότερες.

Όπως επίσης η ανοχή και υπομονή στην πηχτή βλακεία πολλών στον περίγυρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω παρατηρήσει ότι είμαι πολύ λιγότερο ανεκτική με ανθρώπους/συμπεριφορές. Νευριάζω πιο εύκολα, φεύγω πιο εύκολα. Μάλλον βαρέθηκα τις μαλακίες και την χαζομάρα. Πιστεύω ότι είναι λογικό να αλλάζεις όσο μεγαλώνεις. Αποκτάς περισσότερες εμπειρίες που σε αλλάζουν. Το πως θα αλλάξεις εξαρτάται απο εσένα και από τις εμπειρίες σου.

 

P.S Μετά διάβασα τι απάντησαν και οι υπόλοιποι και η συντριπτική πλειοψηφία δίνει την ίδια απάντηση. Καθόλου τυχαίο. Μάλλον περιτριγυριζόμαστε από ηλίθιους οπότε γιατί δεν μαζευόμαστε οι έξυπνοι να κάνουμε παρέα? B)

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.

 

Αν ακούς όλη μέρα γκρίνια όπως λες από τον σύντροφό σου τότε σίγουρα κάνεις κάτι πολύ λάθος. Τσέκαρε το λίγο.

Μαλιστα!! εισαι παντρεμενος ή ετσι θεωρητικά μιλας;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πλέον με ενοχλούν οι φασαρίες

 

Μηχανάκια σαπακια με κώλο εξατμίσεις και γκαζιες χωρίς λόγο,τερμα ηχοσυστήματα,τρυπανια και σφυριά μες το μεσημέρι,σκυλια και γατια που ουρλιάζουν,παιδια που σχολανε από σχολεια και ουρλιάζουν σαν αουγκανα

 

Όλα αυτά πλέον με πειραζουν,ενω παλιά τα περναγα στο ντουκου.

 

Επίσεις μόλις κάποιος δω ότι πάει να μ κάνει μαλακια ή κάτι περίεργο τον έχω διαγράψει χωρίς δεύτερη κουβέντα,πλεον δεν δίνω δεύτερη ευκαιρια,

 

Και σαν τελευταίο βάζω ότι νευριασω εύκολα πλέον και κατεβαζω καντίλια ενώ παλιά είχα υπομονη

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...