Προς το περιεχόμενο

PlayStation VR Topic [PS VR]


vste

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, nyne είπε

Καλημέρα.

Κάτοχος vr version 2.

Η έκδοση αυτη δεν εχει λιγοτερα καλωδια,εχει ομως χειρισμους επι της κασκας και δεν εχει ενα ενοχλητικο διακοπτη με επιλογες πανω στο καλωδιο.

Ναι η καμερα χρειαζεται απαραιτητα.

Ο ανταπτορας βρισκεται μετα απο παραγγελια μεσα απο το site της sony δινωντας το s/n του psvr,πχ εγω θα προσεχα μην εχει χρησιμοποιηθει αυτο το s/n και δεν σου δινει αναταπτορα.Λογικα βεβαια θα υπαρχει και καπου στο εμποριο(ebay πχ).

Οποτε προτεινεις το version 2 ετσι;

Υπαρχει καποιος ευκολος τροπος να δω ποια απο τις δυο εκδοσεις ειναι;

Οσο για την καμερα, εφοσον ειναι απαραιτητη, παλι κοιταω να ειναι κι αυτη μεσα στο πακετο, αλλιως θα εχω εξτρα κοστος. Ρωταω γιατι εχω δει αγγελιες που ειναι χωρις την καμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 698
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι φυσικα και προτεινω τη version 2(ξεχωριζει απο το καλωδιο που δεν εχει ενα μικρο πλαστικο με volume κτλ) εκτος αν βρεις αρκετα φθηνα την 1.Χωρις καμερα δε δουλευει το vr οποτε οπωσδηποτε με τη καμερα.Επισης σε καποια παιχνιδια ειναι απαραιτητο το dualshock(ps4),οπως και τα Move controllers...

Επεξ/σία από nyne
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Εχει δοκιμασει κανεις το Aim Controller; Ξερετε αν ειναι συμβατο με ολα τα παιχνιδια του PSVR;

Με ενδιαφερει κυριως για το RE VII.

Επισης ειναι βολικο για τετοια παιχνιδια ή προτιμοτερο το χειριστηριο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Brazhlias είπε

Εχει δοκιμασει κανεις το Aim Controller; Ξερετε αν ειναι συμβατο με ολα τα παιχνιδια του PSVR;

Με ενδιαφερει κυριως για το RE VII.

Επισης ειναι βολικο για τετοια παιχνιδια ή προτιμοτερο το χειριστηριο;

Ειναι συμβατό κυρίως με fps παιχνίδια , το εχω δοκιμάσει στο Doom Vfr και στο Farpoint. Καλό είναι αλλα οχι κατι ιδιαιτερο αν το βρείς μεταχειρισμένο πάρτο μονο έτσι αξίζει. Γενικά είναι καλό σε παιχνίδια που κρατάς όπλο τυπου τυφέκιο (με τα δυο χερια)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα , θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος αν μπορω να συνδέσω το ps vr απευθείας σε smart tv , οχι για να παίζω παιχνίδια απλά για βιντεο στο YouTube . Απ ότι είδα μέσω υπολογιστή γίνεται αλλά δεν βρήκα κάτι για απευθείας τηλεόραση . Ευχαριστώ εκ των προτέρων 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχουμε κάνα νέο για τις προπαραγγελίες του VR2;; ξέρουμε πως τουλάχιστον στις μεγάλες χώρες ξεκινάν αύριο αλλά για εδώ μηδέν ενημέρωση.

Εσείς που ενδιαφέρεστε αν δείτε πως ανοίγουν ενημερώστε κι εδώ (ή μήπως να φτιαχτεί θέμα ξεχωριστό για το VR2;) το ίδιο προφανώς θα κάνω κι εγώ

Επεξ/σία από aggelos87
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...