Προς το περιεχόμενο

PlayStation VR Topic [PS VR]


vste

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, PDS13 είπε

ειναι μεσα στα ντεμο disc. 

3 εχουν βγει και μπορεις να τα κατεβασεις. Νομιζω οτι τουλαχιστον στα 2 απο αυτα ειναι.

Δεν χρειαζεται να ρυθμιζεις καθε φορα για τον καθενα την αποσταση ματιων. Δεν εχει τοοοοσο σημασια.

Δεν υπήρχε demo disk στο πακέτο μου.

Όπως και να χει, τα φόρεσα τώρα τα γυαλιά να παίξω το London heist θαμπά έβλεπα, δεν με ζαλισε η κίνηση, αλλά η χρήση του στο 20λεπτο που κρατάει αυτό το παιχνίδι. Ο φίλος μου πριν από μένα τα βλέπε πένα καθαρά. Τώρα είμαι αραχτός με ψιλοπονοκεφαλο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 698
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ξεκινας με games που δεν εχουν καθολου κινηση(job simulator, moss ή παιχνιδια που υποστηριζουν teleporting) για 1-2 εβδομαδες και μετα μετα με games που εχουν κινηση σε εναν αξονα(astrobot, blood of truth) για καποιες εβδομαδες. Τελος πας στην φουλ κινηση(RE7, Wipeout) και δινεις χρονο μια-δυο βδομαδες. Αν δεν αλλαξει κατι, πουλημα.

Oπως πουλημα και αν δεν θες να μπεις σε αυτη τη διαδικασια :)

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως εχει να κανει με το καθε ανθρωπο...Σε πιανει ναυτια πχ και στο astrobot?Γιατι στη δικη μου περιπτωση,ζαλιζομαι μονο οταν παιζω κατι στο οποιο πρεπει να περπαταω.Οταν ειμαι σε οχημα η αεροπλανο η τρενακι κτλ δεν εχω κανενα θεμα.Επισης πολλοι λενε να εχεις ενα ανεμιστηρα να σε χτυπαει απο μπροστα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/7/2020 στις 9:17 ΠΜ, nyne είπε

Δυστυχως εχει να κανει με το καθε ανθρωπο...Σε πιανει ναυτια πχ και στο astrobot?Γιατι στη δικη μου περιπτωση,ζαλιζομαι μονο οταν παιζω κατι στο οποιο πρεπει να περπαταω.Οταν ειμαι σε οχημα η αεροπλανο η τρενακι κτλ δεν εχω κανενα θεμα.Επισης πολλοι λενε να εχεις ενα ανεμιστηρα να σε χτυπαει απο μπροστα...

Στο odyssey από το worlds μόλις κοιτάω λίγο απότομα, είμαι να πεθάνω... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, livaspy είπε

Στο odyssey από το worlds μόλις κοιτάω λίγο απότομα, είμαι να πεθάνω... 

Καλα επεσες στη περιπτωση,το παιχνιδι εχει θεμα και φέρνει όντως ζαλάδα κτλ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Καλησπέρα σας,

Λόγω ότι έχω CFW εάν προσπαθήσω να μπω στο playstore θα μου ζητηθεί αναβάθμιση σωστά?

Επομένως δεν θα είναι δυνατόν να κατεβάσω vr gameS?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/12/2020 στις 2:04 ΠΜ, Eddy_Gordo είπε

Πως μπορώ να ξέρω αν το Vr μου είναι  Ver 1 ή 2 ; εχει κάποιο κωδικό το κουτί; 

πάνω στο κουτί λέει την έκδοση. CUH-ZVR2 είναι ο κωδικός της v2.
CUH-ZVR1 για τη v1

για περισσότερες λεπτομέριες, διάβασε εδώ

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ειχε κανεις αλλος προβλημα με τον προσαρμογεα καμερας για PS5??

Απο αρχες νοεμβριου περιμενω και ακομη τιποτα..εχω στειλει 3-4 mails και τηλεφωνικα με την sonyhellas και παλι τιποτα..δεν ξερω που αλλου να επικοινωνησω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, manos_21_ είπε

Παιδια ειχε κανεις αλλος προβλημα με τον προσαρμογεα καμερας για PS5??

Απο αρχες νοεμβριου περιμενω και ακομη τιποτα..εχω στειλει 3-4 mails και τηλεφωνικα με την sonyhellas και παλι τιποτα..δεν ξερω που αλλου να επικοινωνησω..

Και εγώ έκανα το αίτημα για τον προσαρμογέα της PlayStation Camera για το PS5 στις 28 Οκτωβρίου και μου ήρθε email στις 12 Νοεμβρίου ότι θα μου αποσταλεί σε 3 με 6 εργάσιμες ημέρες. Δεν έχει έρθει ακόμα. Φίλος μου που παρέλαβε τον προσαρμογέα μου είπε ότι του ήρθε από Γερμανία, οπότε μάλλον η ελληνική αντιπροσωπεία δεν έχει σχέση. Έχεις στείλει emails στην ελληνική αντιπροσωπεία μόνο ή και αλλού;

Επεξ/σία από iSpO_fAcTo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, iSpO_fAcTo είπε

Και εγώ έκανα το αίτημα για τον προσαρμογέα της PlayStation Camera για το PS5 στις 28 Οκτωβρίου και μου ήρθε email στις 12 Νοεμβρίου ότι θα μου αποσταλεί σε 3 με 6 εργάσιμες ημέρες. Φίλος μου που παρέλαβε τον προσαρμογέα μου είπε ότι του ήρθε από Γερμανία, οπότε μάλλον η ελληνική αντιπροσωπεία δεν έχει σχέση. Έχεις στείλει emails στην ελληνική αντιπροσωπεία μόνο ή και αλλού;

Και εγώ τον πήρα 20/12 με αίτηση 19/11. Ήρθε σίγουρα από εξωτερικό. Σε εμένα έφτασε σπίτι με τα ΕΛΤΑ τα οποία το άφησαν χύμα έξω από το γραμματοκιβώτιο, πολύ εύκολα θα μπορούσε να τον πάρει κάποιος άσχετος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, gdal73 είπε

Και εγώ τον πήρα 20/12 με αίτηση 19/11. Ήρθε σίγουρα από εξωτερικό. Σε εμένα έφτασε σπίτι με τα ΕΛΤΑ τα οποία το άφησαν χύμα έξω από το γραμματοκιβώτιο, πολύ εύκολα θα μπορούσε να τον πάρει κάποιος άσχετος...

Εγώ δεν είμαι τόσο τυχερός, ακόμα περιμένω. Δεν βλέπω και να υπάρχει δημόσια διαθέσιμο κάποιο email από Sony Europe να στείλουμε γιατί με την ελληνική αντιπροσωπεία δεν νομίζω να βγάλουμε άκρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...