Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PS4][Xbox One]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

14 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Εγώ το έχω αφήσει στην άκρη και περιμένω PC release.

μην την πατήσεις σαν έμενα μόνο, που ακόμη δεν έχω παίξει το πρώτο μέρος. Το περίμενα για pc...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελείωσα το 2ο gameplay και τώρα κάνω trophy hunt. Το μόνο αρνητικό που βρήκα στο παιχνίδι είναι το Gambler challenge #8. Κατά τα άλλα είναι απίστευτο διαμάντι το παιχνίδι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, dkmaster είπε

Τελείωσα το 2ο gameplay και τώρα κάνω trophy hunt. Το μόνο αρνητικό που βρήκα στο παιχνίδι είναι το Gambler challenge #8. Κατά τα άλλα είναι απίστευτο διαμάντι το παιχνίδι. 

Μεγάλη μούφα ναι και όχι και τίποτα αλλα ξεκλειδώνει το δεύτερο πιο ωραίο set.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Μεγάλη μούφα ναι και όχι και τίποτα αλλα ξεκλειδώνει το δεύτερο πιο ωραίο set.

Όπως τα λες. Δεν καταλαβαίνω γιατί έκαναν τέτοια βλακεία εκεί. Χρονοβόρο χωρίς λόγο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, dkmaster είπε

Όπως τα λες. Δεν καταλαβαίνω γιατί έκαναν τέτοια βλακεία εκεί. Χρονοβόρο χωρίς λόγο.

Βασικά μου άρεσε που το game είχε challenges με σωστά rewards αλλα μερικά ήταν τελείως βλακείες και επίσης δεν μου αρέσουν καθόλου ότι πρέπει να γίνουν με την σειρά. Φυσικά όταν τα αρνητικά είναι ελάχιστα απλά τα προσπερνάς. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Βασικά μου άρεσε που το game είχε challenges με σωστά rewards αλλα μερικά ήταν τελείως βλακείες και επίσης δεν μου αρέσουν καθόλου ότι πρέπει να γίνουν με την σειρά. Φυσικά όταν τα αρνητικά είναι ελάχιστα απλά τα προσπερνάς. ;)

Δε θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο. Σε καμία περίπτωση δεν είναι deal breaker αυτά τα μικρά προβλήματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Βασικά μου άρεσε που το game είχε challenges με σωστά rewards αλλα μερικά ήταν τελείως βλακείες και επίσης δεν μου αρέσουν καθόλου ότι πρέπει να γίνουν με την σειρά. Φυσικά όταν τα αρνητικά είναι ελάχιστα απλά τα προσπερνάς. ;)

Για το online μιλας ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρετώ την κοινότητα. Δεν έχω ξαναγράψει εδώ στο insomnia, οπότε παρακαλώ για την ανοχή σας σε τυχόν λάθη ή μη τήρηση του "πρωτοκόλλου" επικοινωνίας...

Παίζω RDR2 online εδώ και αρκετό καιρό και μέχρι σήμερα δεν έχω βρει κάποια ελληνική ομάδα παικτών. Αν κάποιος έχει κάποια σχετικά links να βοηθήσει θα σας ήμουν υπόχρεη.

Επίσης αν κάποιος ασχολείται με το online κομμάτι του παιχνιδιού και θα τον ενδιέφερε να παίξουμε μαζί παρακαλώ ας μου στείλει PM. Παίζω κυρίως απογεύματα και Σ/Κ (σε πλατφόρμα PS4).

Ευχαριστώ πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Dreary_Weather είπε

Χαιρετώ την κοινότητα. Δεν έχω ξαναγράψει εδώ στο insomnia, οπότε παρακαλώ για την ανοχή σας σε τυχόν λάθη ή μη τήρηση του "πρωτοκόλλου" επικοινωνίας...

Παίζω RDR2 online εδώ και αρκετό καιρό και μέχρι σήμερα δεν έχω βρει κάποια ελληνική ομάδα παικτών. Αν κάποιος έχει κάποια σχετικά links να βοηθήσει θα σας ήμουν υπόχρεη.

Επίσης αν κάποιος ασχολείται με το online κομμάτι του παιχνιδιού και θα τον ενδιέφερε να παίξουμε μαζί παρακαλώ ας μου στείλει PM. Παίζω κυρίως απογεύματα και Σ/Κ (σε πλατφόρμα PS4).

Ευχαριστώ πολύ!

Red dead redemption 2 Greece... Ειναι κοινοτητα... Οχι και πολυ ενεργη ομως με 170 μελη... Υπαρχουν ομως γενικα πολλοι Ελληνες που παιζουν online. Οταν εισαι online και τσεκαρεις την players list nearby (αυτους στο ιδιο session) ,πολυ πιθανον να δεις ελληνικα ονοματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, tsilitheo1 είπε

Red dead redemption 2 Greece... Ειναι κοινοτητα... Οχι και πολυ ενεργη ομως με 170 μελη... Υπαρχουν ομως γενικα πολλοι Ελληνες που παιζουν online. Οταν εισαι online και τσεκαρεις την players list nearby (αυτους στο ιδιο session) ,πολυ πιθανον να δεις ελληνικα ονοματα

Καλησπέρα,

θα μπορούσες ίσως να μου στείλεις κάποιο λινκ για αυτή την κοινότητα; Αναφορικά με το player list, μέχρι σήμερα (όσο κι αν ακούγεται παράξενο...) δεν είχα κάποια τύχη με Έλληνα παίκτη. Πολλοί Ιταλοί, αρκετοί Γάλλοι και Ισπανοί, αλλά ουδείς Έλληνας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/6/2019 στις 2:02 ΜΜ, Tsino είπε

Η τιμή κρατάει στα 40 ευρώ πάνω κάτω...  Έχουμε καμια εκτίμηση αν θα πέσει ?

Επίσης σε μεταχειρισμένο θα υπάρχουν περιορισμοί στο online? 

Αυτό το σκ τρέχει προσφορά στο the game collection που μαζί με μεταφορικά βγαίνει στα 30 ευρώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...