Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PS4][Xbox One]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, Fotis13 είπε

Πολύ καλό νέο αν και δεν το ρίσκαρα αυτή τη φορά να περιμένω γιατί και στο gta 5 μου είχαν σπάσει τα νεύρα

Πρέπει όμως να υπάρξει μια "σωστή" έκδοση για pc, το παιχνίδι είναι πολύ όμορφο αλλά μπορεί να δείξει πραγματικά όμορφο με το κατάλληλο hw

 

Δεν το μετανιώνω πάντως που το έπαιξα στο ps4, αν εξαιρέσουμε τα loading ήταν μια χαρά και τα 30fps αρκετά ομαλά, μόνο στο st Denis έβλεπα κάποιες αισθητές πτώσεις

 

Επεξ/σία από logistoulis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το τελειώνω είμαι στον επίλογο στο 2ο μέρος

 

Το τέλος μια χαρά μου φαίνεται μέχρι στιγμής.. γιατί σας χάλασε;

 

Επίσης κάτω από το blackwater έχει τίποτα; Πολύς χάρτης..

Επεξ/σία από logistoulis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, logistoulis είπε

Το τελειώνω είμαι στον επίλογο στο 2ο μέρος

Το τέλος μια χαρά μου φαίνεται μέχρι στιγμής.. γιατί σας χάλασε;

Επίσης κάτω από το blackwater έχει τίποτα; Πολύς χάρτης..

Έχει αρκετά πράγματα να ξεψαχνισεις.

Εγώ έχω κολλήσει στο 85%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, CallMeRp είπε

Έχει αρκετά πράγματα να ξεψαχνισεις.

Εγώ έχω κολλήσει στο 85%

Ναι το ξέρω, αλλά δεν θα ασχοληθώ θα το αφήσω στο 70κατι % και θα δω αν ποτέ κάνω κάτι με online γιατί έχω κι άλλα που περιμένω να παίξω

 

Αυτό το ταλαίπωρο το dragon quest όλο λέω να το αρχίσω και δεν το αρχίζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά, ξεκίνησα και εγώ χθές το παιχνίδι σε ps4 pro και oled τηλεόραση πραγματικά δείχνει τρομερό.

Έχω ένα πρόβλημα με τα χρώματα και το HDR δεν έχω καταφέρει να το κάνω να δείχνει σωστά είναι τα χρώματα κάπως ξεπλυμενα και ανοιχτόχρωμα ρε παιδιά τι να κάνω έχετε καμία ιδέα κάτι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/10/2019 στις 1:11 ΜΜ, Maroutas είπε

Καλημέρα παιδιά, ξεκίνησα και εγώ χθές το παιχνίδι σε ps4 pro και oled τηλεόραση πραγματικά δείχνει τρομερό.

Έχω ένα πρόβλημα με τα χρώματα και το HDR δεν έχω καταφέρει να το κάνω να δείχνει σωστά είναι τα χρώματα κάπως ξεπλυμενα και ανοιχτόχρωμα ρε παιδιά τι να κάνω έχετε καμία ιδέα κάτι?

Το hdr είναι broken af. Τουλάχιστον μέχρι πριν ένα τρίμηνο που το είχα αφησει.ψηνομαι να το δοκιμάσω ξανά με το νέο update του ps {7.00} να δω αν άλλαξε κάτι .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Τελειωσα και εγω το παιχνιδι σημερα.

Νομιζω πως χρειαζομαι καποιες μερες αποχης απο το gaming για να φυγουν απο μεσα μου λιγο τα συναισθηματα που εζησα με αυτο το παιχνιδι,ετσι ωστε να ειμαι σε θεση να βαλω αλλο δισκακι στη κονσολα για να παιξω.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, FromDusk_TillDawn είπε

Τελειωσα και εγω το παιχνιδι σημερα.

Νομιζω πως χρειαζομαι καποιες μερες αποχης απο το gaming για να φυγουν απο μεσα μου λιγο τα συναισθηματα που εζησα με αυτο το παιχνιδι,ετσι ωστε να ειμαι σε θεση να βαλω αλλο δισκακι στη κονσολα για να παιξω.

Εγώ το έπαθα και όταν τελείωσε το main story. Πέρασε λίγος καιρός μέχρι να αρχίσω τον επίλογο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Το πήρα με τις εκπτώσεις της προηγούμενης βδομάδας έχω παίξει λίγο αλλά έχω να δηλώσω τι παιχνιδαρα είναι ετούτη;στο ταπεινό  one s μου και έπεσαν τα σαγόνια στην αρχή με το χιόνι κλπ....το 1 το είχα λιώσει στο ps3 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βλέπω σε έκπτωση στο MS Store το παιχνίδι στα 35 ευρώ και σκέφτομαι να το τσιμπήσω.

Το θέλω αποκλειστικά για single player οπότε αντίστοιχα έχει στα 42,5 την Special με το επιπλέον story content το οποίο θα ήθελα την γνώμη σας αν αξίζει τα επιπλέον 7,5 ευρώ ή να μείνω στη Standard?

Μετά βέβαια με ενα 2,5αρι ακόμα (45 ευρώ) πάει η Ultimate, βλέπω και έχει μόνο online περιεχόμενο επιπλέον.

Εντέλει 35 για Standard ή +10 για Ultimate?

Επεξ/σία από bad_freddy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, bad_freddy είπε

 

Μετά βέβαια με ενα 2,5αρι ακόμα (45 ευρώ) πάει η Ultimate, βλέπω και έχει μόνο online περιεχόμενο επιπλέον.

 

Η ulti το μόνο που σου δίνει που έχει νόημα  είναι ένα αξιοπρεπές άλογο ώστε να μην χρειαστεί να ασχοληθείς ποτέ με το να βρεις εσύ άλλο

με αυτό αρχίζεις με αυτό τελειώνεις δεν προβληματίζεσαι ποτέ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...