Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PS4][Xbox One]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αύριο το πρώτο GamePlay video του Red Dead Redemption 2

H παρουσίαση θα γίνει αύριο, 9 Αυγούστου και ώρα 18:00 Ελλάδος. Οι ενδιαφερόμενοι θα βρούν το trailer μέσω facebook, YouTube και twitch.

  • Like 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στις 8/8/2018 στις 5:33 ΜΜ, guy_threepwood είπε

Οι άνθρωποι έχουν ρίξει λεφτά για το παιχνίδι. Πολλά λεφτά. Και χρεώνουν 60 ευρώ,. 

Από κάπου πρέπει να τα βγάλουνε. 

Από τις πωλήσεις του game ίσως?! :D Το GTAV είχε το μεγαλύτερο κέρδος σε όλο το entairtement, ever, οποτε προφανώς και κανεις πλακα. Anyways η 2K είναι που sucks ass όχι η Rockstar.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/8/2018 στις 5:33 ΜΜ, guy_threepwood είπε

Οι άνθρωποι έχουν ρίξει λεφτά για το παιχνίδι. Πολλά λεφτά. Και χρεώνουν 60 ευρώ,. 

Από κάπου πρέπει να τα βγάλουνε. 

Microtransactions ίσως; Θα τα βγάλουν 4 φορές άνετα, όπως έγινε και με το GTA V που ακόμα έχει τιμή στον Θεό.

Στις 8/8/2018 στις 6:05 ΜΜ, {TDi}Dj2k..infc είπε

Από τις πωλήσεις του game ίσως?! :D Το GTAV είχε το μεγαλύτερο κέρδος σε όλο το entairtement, ever, οποτε προφανώς και κανεις πλακα. Anyways η 2K είναι που sucks ass όχι η Rockstar.

TakeTwo είναι από πίσω. ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου άρεσε πολύ το περιεχόμενο day 1 του πρώτου ήταν πολύ γεμάτο και για μένα το καλύτερο που έχει βγάλει η εταιρεία. Όλα τα dlc προσθέταν πινελιές αλλά δεν τα έλεγες απαραίτητα να φανταστείτε το Undead δεν το τερμάτισα ποτέ.

Βεβαίως το GTA V είχε συγκεντρωθεί στο online και φυσικά τους έκανε πλούσιους.

Εγώ θέλω single player και μπόλικο κόντεντ ελπίζω να μην θεωρούν την καμπάνια δευτερεύουσα και να κάνουν όνλαιν κόντρες με customised άμαξες για dlc.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 minutes ago, {TDi}Dj2k..infc said:

Από τις πωλήσεις του game ίσως?! :D Το GTAV είχε το μεγαλύτερο κέρδος σε όλο το entairtement, ever, οποτε προφανώς και κανεις πλακα. Anyways η 2K είναι που sucks ass όχι η Rockstar.

Έχει ενδιαφέρον να δει κάποιος budget / πωλήσεις ανά παιχνίδι. Και τι ρίσκο αναλαμβάνει η rockstar, αν πχ το παιχνίδι πατωσει λόγο κακών review. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οποιο δεν συμβαινει ποτε στην περιπτωση της γιατι δεν βγαζει πατατες παιχνιδια.

Μακαρι να αξιωθει να βγαλει καποια στιγμη και ενα  νεο Max payne .

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εγώ έχω πίστη στην rockstar. Κανένα της παιχνίδι δεν με απογοήτευσε. Από ότι έχω δει μέχρι τώρα, έχω ενθουσιαστεί. 

Επεξ/σία από guy_threepwood
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μετά το GTAV είναι παρα πολύ λογικό να ρίξουν τρελό focus στο online κομμάτι κάτι που συνήθως είναι κακό για το single player, θέλω να πιστεύω ότι δεν θα υπάρχει θέμα μιας και προτιμώ το sp part της Rockstar.

17 ώρες πριν, guy_threepwood είπε

Έχει ενδιαφέρον να δει κάποιος budget / πωλήσεις ανά παιχνίδι. Και τι ρίσκο αναλαμβάνει η rockstar, αν πχ το παιχνίδι πατωσει λόγο κακών review. 

Κόστισε 265m, άντε πες δώσαν αλλα τόσα για το support/updates/etc, βγάλαν 6b, ε νομίζω τα βγάλαν τα λεφτά τους. :D

Για όσους δεν διάβασαν την λίστα με τα gameplay features που κάναν release πριν κάτι μήνες.

 

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολο φαινεται καταπληκτικο αλλα το gunplay της rockstar για μενα χαλαει ολη την εμπειρια ρεαλισμου και δρασης. Δεν με πορωνει καθολου. Μου φαινεται ακριβως ιδιο με του rdd1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι  θα ειναι αλλο ενα  επος δεν χωρα αμφιβολια .Οτι θα ειναι day  one  αγορα ειναι σιγουρο οσο ο θανατος .

Ενα πραγμα με ξενερωνει μονο ,ποιος περιμενει μεχρι τοτε ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...