Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PS4][Xbox One]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 ώρες πριν, DJTaurus είπε

 Ένα παιχνίδι βγάζουν κάθε 5 χρόνια και γλεντάνε όλη τη βιομηχανία.

Έτσι πάει, μπορεί να είναι greedy af αλλα τουλάχιστον κρατάνε τα standards σε σχέση με τους υπολοιπους που βγάζουν ανά χρόνο ανακυκλωμένα games που χρειάζονται ένα χρόνο patches.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Είμαι σε δίλημμα.  Να κάνω την προπαραγγελια στο public της πόλης μου, πληρωνοντας το κλασσικο τους καπέλο στην τιμή ή από έξω και να περιμένω 2+ εβδομάδες για να έρθει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
16 minutes ago, theoritikos said:

Είμαι σε δίλημμα.  Να κάνω την προπαραγγελια στο public της πόλης μου, πληρωνοντας το κλασσικο τους καπέλο στην τιμή ή από έξω και να περιμένω 2+ εβδομάδες για να έρθει;

Το skroutz δεν σου αρέσει; Το βρίσκεις φθηνότερα απ' έξω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, theoritikos είπε

Είμαι σε δίλημμα.  Να κάνω την προπαραγγελια στο public της πόλης μου, πληρωνοντας το κλασσικο τους καπέλο στην τιμή ή από έξω και να περιμένω 2+ εβδομάδες για να έρθει;

τσιμπα το σε τετοιο παιχνιδι και 100 ευρω να  δωσεις αξιζουν το καθε ευρω.Ειδικα για τις ωρες που θα γραψει το κοντερ.Το 1 το εχω τερματισει 3 φορες μαζι με το dlc και δεν το βαρεθηκα καμια φορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, theoritikos είπε

να περιμένω 2+ εβδομάδες για να έρθει;

Γιατι τοσο πολυ?Ποσο το βρισκεις και απο που που να αξιζει τοσο ωστε να το σκεφτεσαι?

2 ώρες πριν, Malthador είπε

Το skroutz δεν σου αρέσει; Το βρίσκεις φθηνότερα απ' έξω;

Με μια προχειρη ματια το βλεπω ακριβοτερο εγω(χωρις να υπολογισουμε και τα μεταφορικα που μπορει καποιος που μενει στην Αθηνα να γλυτωσω απο σκρουτζ)

https://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/5761117_-red-dead-redemption-2.html

https://geizhals.eu/red-dead-redemption-2-english-ps4-a1524481.html

Επισης εχετε υποψη σας οτι ειδικα τα παιχνιδια της Rockstar ειναι που δεν πεφτουν σε τιμη με τιποτα λογω της μεγαλης ζητησης που εχουν. Τωρα αν τις γιορτες εχουμε μια μικρη μειωση κατω απο τα 50ευρω πχ δεν το θεωρω απιθανο βεβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/8/2018 στις 1:16 ΜΜ, Malthador είπε

Το skroutz δεν σου αρέσει; Το βρίσκεις φθηνότερα απ' έξω;

Δεν είχα δει τις τιμές του skroutz πριν κάνω το post. Έχεις δίκιο, οι τιμές των μαγαζιών έξω είναι ίδιες με τα δικά μας. Θεωρούσα πως θα γλίτωνα χρήματα αν αγόραζα κατευθείαν από εξω , επειδή τα σκρουτζομάγαζα  αγοράζουν από μεγάλα μαγαζιά του εξωτερικού.

 

Στις 24/8/2018 στις 3:59 ΜΜ, Fulgore είπε

Γιατι τοσο πολυ?Ποσο το βρισκεις και απο που που να αξιζει τοσο ωστε να το σκεφτεσαι?

Εγώ ότι έχω αγοράσει από Ευρωπαικό μαγαζί (zavvi, play, shopto.net), μου έχει έρθει σε δυο εβδομάδες είτε είμαι Αθήνα, είτε επαρχία. Σπάνια να μου έρθει μέσα σε μια εβδομάδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
1 λεπτό πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Πάντα έτσι δεν ήταν η Rockstar?! Θα βγάλουν και ένα multiplayer gameplay και thats' it.

Για να ειμαι ειλικρινης δεν θυμαμαι ,αλλα οντως εχουν πολυ καλα στεγανα δεν διαρρεει τιποτα που δεν θελουν .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το πρωτο red dead ειχαν βγαλει σειρα με trailers και ειχαν δημιουργησει αρκετο hype. Τωρα επειδη μαλλον  υπαρχει ηδη το τρελο hype απλα  θα βγαλουν  2-3 ακομη  μεσα στον οκτωμβρη ή ενα  καθε δυο βδομαδες ξεκινωντας απο αυτη τη βδομαδα. Αλλωστε αυτη την βδομαδα ειχαμε  την πληρη αποκαλυψη των χαρακτηρων του gang.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, iceblazer είπε

Για το πρωτο red dead ειχαν βγαλει σειρα με trailers και ειχαν δημιουργησει αρκετο hype. Τωρα επειδη μαλλον  υπαρχει ηδη το τρελο hype απλα  θα βγαλουν  2-3 ακομη  μεσα στον οκτωμβρη ή ενα  καθε δυο βδομαδες ξεκινωντας απο αυτη τη βδομαδα. Αλλωστε αυτη την βδομαδα ειχαμε  την πληρη αποκαλυψη των χαρακτηρων του gang.

I stand corrected τότε, στο GTAV πάντως έτσι όπως είπα έγινε και μέχρι στιγμής την ίδια πορεία ακολουθούν, καλύτερα tbh. Δεν νομίζω ότι χρειάζεται παραπάνω trailers για extra hype, Rockstar είναι, ποτε βγάλαν κάτι μούφα?! ;)

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...