Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PS4][Xbox One]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Moderators
5 minutes ago, jerry banana said:

Mην προσβαλεις ρε φιλε ομως λεγοντας χαζομαρα τα λογια μου σεβασου την αποψη μου....η δικη σου γνωμη ειναι αυτη η δικη μου ειναι αυτη ενταξει αλλα μην προσβαλεις.Δεν ειναι στους κανονες του φορουμ.

Κι εσύ σεβασου τη δική μου γνώμη: η γνώμη μου είναι ότι λες σαχλαμάρες. :)

8 minutes ago, jerry banana said:

Καλα η Rockstar τοτε που ακολουθησε την τακτικηη με το 1 δεν την ειχε κανεις για απαρχαιωμενη αλλα οκ.

Το 1 δεν μπορούσε να βγει σε pc, ο κώδικας του είναι ένα χάλι μαύρο. Γι' αυτό το λόγο δεν το έχεις δει σε άλλη πλατφόρμα και δεν θα το δεις ποτέ, ούτε καν σαν remaster. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, jerry banana είπε

 σεβασου την αποψη μου

οσο σεβεσαι εσυ την γνωμη των αλλων που μιλανε για fps και τους λες να σταματησουν να μιλανε :)

Περαν τουτου για το red dead 2 συγκεκριμενα,ακριβως με βαση και τις πωλησεις το gtav σε pc ειναι κατα 98% σιγουρο οτι θα βγει και για pc και φυσικα θα πουλησει τρελα και εκει.

Το 80% που αναφερεις οτι δεν θα κυκλοφορησει δεν καταλαβαινω απο που προκυπτει.

Βεβαια δεν νομιζω οτι εχει καποια σημασια στην τελικη στο παρον θεμα αν θα κυκλοφορησει για το pc ή οχι,αλλα υπομονη μεχρι να βγει το παιχνιδι.

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, Fulgore είπε

οσο σεβεσαι εσυ την γνωμη των αλλων που μιλανε για fps και τους λες να σταματησουν να μιλανε :)

Περαν τουτου για το red dead 2 συγκεκριμενα,ακριβως με βαση και τις πωλησεις το gtav σε pc ειναι κατα 98% σιγουρο οτι θα βγει και για pc και φυσικα θα πουλησει τρελα και εκει.

Το 80% που αναφερεις οτι δεν θα κυκλοφορησει δεν καταλαβαινω απο που προκυπτει.

Βεβαια δεν νομιζω οτι εχει καποια σημασια στην τελικη στο παρον θεμα αν θα κυκλοφορησει για το pc ή οχι,αλλα υπομονη μεχρι να βγει το παιχνιδι.

Eνταξει φιλε αλλα να προσεχουμε τις λεξεις που χρησιμοποιουμε αλλο να λεει πχ σαχλαμααρες και αλλο χαζομαρες εχει αλλη βαρυτητα.

7 ώρες πριν, firepc είπε

τσπ, νεο παιδι εισαι, μια μερα θα καταλαβεις

Iσχυει 22 ειμαι ακομη εχουμε καιρο μπροστα μας :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, jerry banana είπε

Eνταξει φιλε αλλα να προσεχουμε τις λεξεις που χρησιμοποιουμε αλλο να λεει πχ σαχλαμααρες και αλλο χαζομαρες εχει αλλη βαρυτητα.

Δεν εχεις εν μερη αδικο αλλα απο την αλλη αυτο που εγραψες δεν ισχυει στην πραξη(ποσο μαλλον το 80% που φανταζομαι δεν προκυπτει απο καπου)εκτος αν εχεις καποιο γνωστο/συγγενη που δουλευει στην Rockstar και στο ειπε ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 hours ago, Fulgore said:

Δεν εχεις εν μερη αδικο... 

Όχι, έχει εντελώς άδικο όταν 22 χρόνων άνθρωπος επιθυμεί να μην βγει σε άλλες πλατφόρμες το game προκειμένου να κονομήσει η Sony. 

Εκτός κι αν τρολάρει, οπότε του βγάζω το καπέλο, γιατί το έκανε με στυλ και ψάρωσα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, Malthador είπε

Όχι, έχει εντελώς άδικο όταν 22 χρόνων άνθρωπος επιθυμεί να μην βγει σε άλλες πλατφόρμες το game προκειμένου να κονομήσει η Sony. 

Εκτός κι αν τρολάρει, οπότε του βγάζω το καπέλο, γιατί το έκανε με στυλ και ψάρωσα. 

Το ''εν μερη''το ειπα γιατι δεν ειμαι υπερ των χαρακτηρισμων που συνηθως οδηγουν σε vs(εχω κανει και εγω τετοια λαθη πιο παλια).

Προφανως και δεν συμφωνω με την αποψη του μιας και δεν μιλαμε για exclusive της Sony ή της Microsoft αλλα για multiplatform τιτλο(αφου θα βγει και σε xbox).

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Malthador είπε

Όχι, έχει εντελώς άδικο όταν 22 χρόνων άνθρωπος επιθυμεί να μην βγει σε άλλες πλατφόρμες το game προκειμένου να κονομήσει η Sony. 

Εκτός κι αν τρολάρει, οπότε του βγάζω το καπέλο, γιατί το έκανε με στυλ και ψάρωσα. 

Εντάξει είπαμε μην χρησιμοποιείς απλώς μερικούς χαρακτηρισμούς ...Δεν θα τα χαλασουμε εκει ενα community ειμαστε ουτοσιαλως.

Επεξ/σία από jerry banana
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

red dead redemption 2 collectors edition

καλησπερα σε ολους

ξερουμε αν θα ερθει στην ελλαδα η συλλεκτικη του red dead redemption 2 απο καποιο μεγαλο καταστημα? η ακομα και του spiderman ?

αν ξερει καποιος θα το εκτημουσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανως ειτε για συλλεκτικους λογους(100ευρω η collectors+50το παιχνιδι)=standar τιμη collector ενος παιχνιδιου),ειτε για αργοτερα μεταπωληση σε υψηλοτερη τιμη(μαυραγοριτες που λεμε).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ οσο θυμαμαι η collectors εξαντληθηκε απο τις πρωτες κιολας μερες  που ανακοινωθηκε. Το χειροτερο ειναι που ακομα δεν εχει παραδοθει και την πουλαν στο ebay με τιμη 2 κ 3 φορες πανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιοι publisher δεν είχαν άδικο όταν έλεγαν ότι αν θέλουν να έχουν ελπίδες επιβίωσης θα έπρεπε να λανσάρουν τα παιχνίδια του πριν η μετά το read dead. Ένα παιχνίδι βγάζουν κάθε 5 χρόνια και γλεντάνε όλη τη βιομηχανία. So it begins....

 

Red Dead is so huge that it isn’t leaving room for competing products.

https://venturebeat.com/2018/08/21/battlefield-v-preorders-are-below-expectations-but-it-isnt-about-to-bomb/

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, DJTaurus είπε

Κάποιοι publisher δεν είχαν άδικο όταν έλεγαν ότι αν θέλουν να έχουν ελπίδες επιβίωσης θα έπρεπε να λανσάρουν τα παιχνίδια του πριν η μετά το read dead. Ένα παιχνίδι βγάζουν κάθε 5 χρόνια και γλεντάνε όλη τη βιομηχανία. So it begins....

Red Dead is so huge that it isn’t leaving room for competing products.

https://venturebeat.com/2018/08/21/battlefield-v-preorders-are-below-expectations-but-it-isnt-about-to-bomb/

Eιναι σχεδον βεβαιο πως θα μονοπωλησει τις  πωλησεις εκεινο το χρονικο διαστημα  του λανσαρισματος αλλα και αρκετα αργοτερα προβλεπω .Και μαλλον θα το προπαραγγειλω για να μην ψαχνομαι πρωτη μερα κυκλοφοριας ,δεν νομιζω να εχω υπομονη να περιμενω ουτε ωρα ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...