Προς το περιεχόμενο

Πρώτες εικόνες του νέου MacBook Pro με OLED μπάρα αφής και Touch ID


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μάλλον ποτέ δε συμβίωσες σε βάθος με το οικοσύστημα της Μήλο ή δε σου πάει ως οδός νόησης - για μένα το μεγάλο πρόβλημα για να πάρω κάτι άλλο είναι τα γ@%$# Παντζούρια που και στα 10άρια πάλι μ@μ@κίες έχουν κάνει σε πιο καλοcompiled πυρήνα και αυτοί οι Λινουξάδες παραμένουν απεπλιστικά Γαλατικό χωριό - μπόνους είναι το καλοεφαρμοσμένο λειτουργικό  ντηζάιν του προϊόντος αλλά όχι ο κύριος λόγος για να διαλέξω Μήλο - αν ο Γούγλης φτιάξει κάτι σοβαρότερο από το ChromeOS ίσως να ρίξω μαύρη πέτρα στην Μήλο

γιατί...

 

 

 

 

 

Πες το ντέ γι' αυτό είχα τα κρασαρίσματα, έπρεπε να μάθω να δουλεύω terminal.... :-D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 66
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμένα δεν με χαλάει η οθονούλα, αν βλέπεις και notifications απο spotify , email κτλ. μια χαρά είναι.

Το κόστος σε περίπτωση που χαλάσει σκέφτομαι, άντε στο κανονικό να χαλάσει το F4 Που λέει ο λόγος και τα άλλα μπορεί να μην έχουν θέμα. Ενώ εδώ θα πάει όλο για αλλαγή και θα ψάχνεις scipts για να πατάς τα F keys ή το esc :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην ατζέντα της πρωτοποριακο ειναι να βγάζει θυρες συνδεσιμοτητας φαινεται...

...και να τις υποκαθιστά με δικές της, proprietary υλοποιήσεις.

 

BTW, λες να έχει αφαιρέσει το headphone jack και από τα laptop (δήθεν για να μικρύνει το μέγεθος);

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λείπει (με βάση τη φώτο) όλη η σειρά με τα "F" keys μαζί με το Esc και το Power Button.

τελικα ολα τα F και esc κλπ και πολλα παραπανω τα κανει η οθονη αφης που εχει η γραμμη αφης ειναι πολυεργαλειο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα γαματο ...η εταιρια ολα της καλα τα εχει εκτος απο τα κινητα (για μενα ) κατα τα αλλα παει προχωραει δυνατα 25 χρονια εκλεισε το μακ και εβγαλαν καινουρια πραγματα τελειως σε αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες το ντέ γι' αυτό είχα τα κρασαρίσματα, έπρεπε να μάθω να δουλεύω terminal.... :-D

 

ε, αυτά το θεωρώ διδαχθείσα ύλη από το '86 με το ZX82 - εγώ έχω και άλλα θέματα αλλά στο σύνολο τους τα 2 macbook είναι οι καλύτερες αγορές που έχω κάνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...