Προς το περιεχόμενο

Inalan Megathread


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, sarpan είπε

Αυτο ειναι χωρις συμβολαιο. Με 18μηνο συμβολαιο ειναι οντως 28€.

https://www.inalan.gr/X2contract-inalan-net

σευχαριστω πολυ φιλε μου για την πληροφορια...δεν το γνωριζα αν και συνδρομιτης της Inalan

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 270
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 1 μήνα μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ένας φίλος μου έχει και του είναι υπεραρκετά και  το 100αρι 100αρι 99,9 για την ακριβεια αλλα να ξέρεις στους ήδη συνδρομητές πριν λίγο διάστημα είχαν κανει προσφορά και σου ανέβαζαν την ταχύτητα μέχρι 200 με τα ίδια λεφτά. Για την ακριβεια ο φίλος μ μετά την αναβάθμιση έπιανε 240

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κάποιος που έχει βάλει στην περιοχή της Κυψέλης INALAN - κοντά στην Πατησίων. Ποιά η εμπειρία του; Έχει ταχύτητα 100/100; Πόσο συχνά συμβαίνει να χει βλάβη στο δίκτυο; Πόσο χρόνο τους παίρνει η αποκατάσταση; Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας.

Επεξ/σία από tasos070
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...
On 21/07/2020 at 21:36, tasos070 said:

Κάποιος που έχει βάλει στην περιοχή της Κυψέλης INALAN - κοντά στην Πατησίων. Ποιά η εμπειρία του; Έχει ταχύτητα 100/100; Πόσο συχνά συμβαίνει να χει βλάβη στο δίκτυο; Πόσο χρόνο τους παίρνει η αποκατάσταση; Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας.

ολα αυτα ειναι ασχετα περιοχης. τα πακετα τα αναφερει στο site της. η αποκαταστσση εχει να κανει με το τι ζημια εχει γινει. αλλο να κοπει το καλωδιο που ερχετσι προς τα εσενα αλλο να κοπει το καλωδιο που ερχεται μεχρι την περιοχη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

Καλησπερα σας , 

Αντιμετωπιζω ένα πολύ περίεργο πρόβλημα στο οικιακό μου δίκτυο όπου έχω inalan . Έχω κάνει συνδρομή σε iptv m3u. Το πρόβλημα είναι πως δεν δουλεύει με τίποτα η εφαρμογή gse iptv μέσω WiFi inalan .
Δουλεύει άψογα με σύνδεση ΟΤΕ και με 4G δεδομένα . Δοκίμασα να βάλω vpn στο κινητό , να αλλάξω dns αλλά τίποτα . 
Αναφέρεται γενικά ότι είναι πρόβλημα του παρόχου . Μπλοκάρει τις iptv διευθύνσεις .
Ξέρει κάποιος να βοηθήσει ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μίλα με αυτόν που σου έδωσε το iptv γιατί ίσως φαίνεται ότι προσπαθείς να συνδεθείς από εξωτερικό και στο κόβει. Είχα ακριβώς το ίδιο πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, SagoniasSlutRos είπε

Μίλα με αυτόν που σου έδωσε το iptv γιατί ίσως φαίνεται ότι προσπαθείς να συνδεθείς από εξωτερικό και στο κόβει. Είχα ακριβώς το ίδιο πρόβλημα.

Τους έστειλα ήδη μήνυμα αλλά θα βγάλω άκρη με τον κινέζο ; 
Πως κατάφερες να λύσεις το θέμα ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...

Καλησπέρα σε όλους Σήμερα έκανα αίτηση στην ιναλαν και θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος έχει θέματα με torrents ή πρόσβασης σε sites με streaming ταινιών ή iptv... ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 25/11/2021 at 17:12, yiannis35 said:

Καλησπέρα σε όλους Σήμερα έκανα αίτηση στην ιναλαν και θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος έχει θέματα με torrents ή πρόσβασης σε sites με streaming ταινιών ή iptv... ευχαριστώ

δεν εχω ακουσει κατι ως τωρα να κοβουν torrents κτλ. Η Hol το εκανε καποτε και ειχε πεσει πολυ κραξιμο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

VPN για torrents με Inalan, αλλιώς υπάρχει κίνδυνος περιορισμού της ταχύτητας της γραμμής επειδή τους στέλνει email η Cogent από την οποία μισθώνουν κυκλώματα.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...