Προς το περιεχόμενο

P9,HTC 10,iPhone 6s ή Pixel?


PaRaNo1d

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κι εγώ θέλω εδώ και καιρό να δώσω το 6s για htc 10 αλλα όλο κάτι με χαλάει στο htc ....

διαβάζω και το reddit πράγματα όπως αυτό --> https://www.reddit.com/r/HTC10/comments/5en080/unsell_me_this_phone/

 

Επίσης πήρε επίσημα nougat το HTC 10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Htc 10 εχω πει παιδια και θα αγοραστει μεσα στ βδομάδα λόγω οικονομικης σφαλιαρας δν καταφερα να τ παρω πριν. Ακομα και τωρα σκεφτομαι έστω κ λιγο 6s η htc 10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι πολυ απλα δεν αξιζει τετοια μεταβαση.Παιδια οταν μιλαμε για μεταβαση απο ενα κινητο σε καποιο αλλο μιλαμε για κατωτερα κινητα,δηλαδη ειχες το Iphone 5 και πας στο htc 10 ή το Oneplus1 και παει λεγοντας. Το να παει καποιος απο το Oneplus3 στο Htc 10 τι wow να του δωσει το κινητο? Και εγω προσωπικα περιμενα για το Htc 10 να επεφτε λιγο ακομα σε τιμη αλλα επειδη τα καταστηματα που ηθελα να το παρω,ειχαν την τιμη στα υψη προτιμησα τελικα το S7 απο black friday. 

Σε καποιους τομεις βεβαια οπως ο ηχος σιγουρα θα μου λειψει και το Dac του htc και τα ηχεια βεβαια δεν ειμαι τοσο μουσικο φιλος για να με πειραξει. Και επισης το S7 εχει και καλυτερη καλυψη/service στην Ελλαδα απο οτι εχει η Htc στο εξωτερικο και για το Oneplus3 δεν ηθελα να μπλεκω με αποστολες στο εξωτερικο για rma.Και επισης επειδη μιλαμε για Ελληνικη αλυσιδα(το Htc στο Γερμανο εχει 769ευρω)μιλαμε και για αντικατασταση αν χρειαστει,κατι που τα σκρουτζομαγαζα δεν προσφερουν.

 

Και για τις αναβαθμισεις εν μερη ειναι επισης καλη η htc οπως αναφερθηκε παραπανω αλλα και παλι για μενα ηταν 100ευρω παραπανω το κινητο αν το αγοραζα απο Kaizer. Το ιδιο και για το 6s που ειχε μπει σε προσφορα. Σε βαθος χρονου δηλαδη προτιμαω αυτα τα 100ευρω(ή και παραπανω αναλογα το κινητο)να πανε στο επομενο,πιο πολυ κερδισμενος βγαινω.

 

Αυτα απο εμενα που ημουν σε παρομοιο διλλημα.Ειναι διαφοροι οι παραγοντες επιλογης ενος κινητου και παντα μεσα σε αυτους ειναι και το οικονομικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θες καλύτερη οθόνη, ήχο και κάμερα πας Htc

Αν θες iOS πας iPhone 6s

 

Ήμουν κι εγώ σε αυτό το δίλημμα και τελικά προτίμησα iPhone 6s μόνο και μόνο για το iOS

Σου εχει ηδη δωθει η απαντηση που θελεις πριν 2 εβδομαδες απο το παραπανω post(και οχι μονο) αρα το θεμα μεταξυ των δυο κινητων εχει τελειωσει. Το σχολιο μου πηγαινε στους υπολοιπους που συμμετειχαν οπως καλη ωρα

Κι εγώ θέλω εδώ και καιρό να δώσω το 6s για htc 10 αλλα όλο κάτι με χαλάει στο htc ....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Σου εχει ηδη δωθει η απαντηση που θελεις πριν 2 εβδομαδες απο το παραπανω post(και οχι μονο) αρα το θεμα μεταξυ των δυο κινητων εχει τελειωσει. Το σχολιο μου πηγαινε στους υπολοιπους που συμμετειχαν οπως καλη ωρα

 

το ξερω φιλε μου το θυμάμαι καλα απλα λεω θα εχω αυτο το δίλλημα μεχρι να το παρω :-D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ξερω φιλε μου το θυμάμαι καλα απλα λεω θα εχω αυτο το δίλλημα μεχρι να το παρω :-D

Μα δεν υπαρχει καν αυτη η εννοια στην περιπτωση μας.Πηγαινε απο ενα καταστημα(νομιζω ο Γερμανος εχει Htc εκθεσιακα σε καποια σημεια)και δες τα τα κινητα.Ειναι ακριβως οπως σου ειχε απαντηθει και πιο πισω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...