Προς το περιεχόμενο

Zuk Z2 4GB - 64GB (SD820, 5") - 189.19$ / 171€ - Banggood


vgiozo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 333
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

κινεζική αγγλική αλλά με πολύ κινέζικο bloat. Σε κάθε έκδοση παντός βελτιώνεται.

 

Ελληνικά δεν υπάρχει θέμα ιδίως με το Google keyboard. ( Έρχεται με aosp)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δοκιμάστε την cyanogen, πολύ καλή rom με 1 bug μονο (ότι όταν πας να φορτίσεις κλειστό το κινητό αυτό ανοίγει).

 

Πολύ καλύτερη αυτονομία θα δείτε, και το κινητό αποκρίνεται πολύ πιο άμεσα. Καλή δουλειά σε αυτό έχουν κάνει οι ρώσοι όπου σχεδόν κάθε βδομάδα κάνουν αναβαθμίσεις, υπάρχει κ cyanogen με nougat απλά δεν είναι ακόμα τόσο πλήρης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι διαβασα για ινδικη εκδοση αλλα οταν ερθει θα το παλαιψω λιγο με τη στοκ. Πολλοι τα λενε τραγικα τα παγματα αλλα αν δεν δω ο ιδιος δεν πιστευω τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

και καπως ετσι μετα καταληγουν στα φορουμ και γραφουν δεν εχω καλο 4g με την κω**εταιρεια  :P

πηρα τηλ. 7 σκρουτζομαγαζα κ best price και ουτε ενα δεν ειχε την 800αρα και μερικοι δεν ειχαν ιδεα.."εχω πουλησει εκατονταδες "μου λεγαν "δεν παραπονεθηκε κανεις"..

διαβαζω στα φορουμ μονο η wind εχει θεμα και τελικα καμμια σχεση. ΟΛΟΙ εδω και 2 χρονια τα σκασαν χοντρα και οχι για τις επαρχιες αλλα και για την πολη που εχει πολλα κτηρια!!! η 800αρα ειναι η παλια αναλογικη tv uhf...

δικαιωματα 2014-2030 

  • COSMOTE: Δύο (2x5 MHz) τμήματα στη ζώνη των 800 ΜHz και οκτώ (έξι των 2x5 MHz και δύο των 10 ΜHz) τμήματα στη ζώνη των 2600 MHz, με συνολικό τίμημα 134.788.000 ευρώ.
  • VODAFONE-ΠΑΝΑΦΟΝ: Δύο (2x5 MHz) τμήματα στη ζώνη των 800 ΜHz και έξι(τέσσερα των 2x5 MHz και δύο των 10 ΜHz) τμήματα στη ζώνη των 2600 MHz, με συνολικό τίμημα 124.501.000 ευρώ.
  • WIND: Δύο (2x5 MHz) τμήματα στη ζώνη των 800 ΜHz και τέσσερα (2x5 MHz) τμήματα στη ζώνη των 2600 MHz, με συνολικό τίμημα 121.825.000 ευρώ.
Επεξ/σία από kage
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

και καπως ετσι μετα καταληγουν στα φορουμ και γραφουν δεν εχω καλο 4g με την κω**εταιρεια  :P

πηρα τηλ. 7 σκρουτζομαγαζα κ best price και ουτε ενα δεν ειχε την 800αρα και μερικοι δεν ειχαν ιδεα..εχω πουλησει εκατονταδες μου λεγαν δεν παραπονεθηκαν..

διαβαζω στα φορουμ μονο η wind εχει θεμα και τελικα οχι ΟΛΟΙ εδω και 2 χρονια τα σκασαν χοντρα και οχι για τις επαρχιες αλλα και για την πολη που εχει πολλα κτηρια!!! η 800αρα ειναι η παλια αναλογικη tv uhf...

2014-2030 

  • COSMOTE: Δύο (2x5 MHz) τμήματα στη ζώνη των 800 ΜHz και οκτώ (έξι των 2x5 MHz και δύο των 10 ΜHz) τμήματα στη ζώνη των 2600 MHz, με συνολικό τίμημα 134.788.000 ευρώ.
  • VODAFONE-ΠΑΝΑΦΟΝ: Δύο (2x5 MHz) τμήματα στη ζώνη των 800 ΜHz και έξι(τέσσερα των 2x5 MHz και δύο των 10 ΜHz) τμήματα στη ζώνη των 2600 MHz, με συνολικό τίμημα 124.501.000 ευρώ.
  • WIND: Δύο (2x5 MHz) τμήματα στη ζώνη των 800 ΜHz και τέσσερα (2x5 MHz) τμήματα στη ζώνη των 2600 MHz, με συνολικό τίμημα 121.825.000 ευρώ.

 

αρα μακρια και αγαπημενοι :P

με κανενα Mod (ή αλλη rom κλπ) μηπως ενεργοποιειται η 800αρα ή ειναι θέμα hardware;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρα πιανει 18/24 τμηματα 4g που ουτως η αλλως δε μενδιαφερει.ποσα gb πια εχει ο μεσος χρηστης το μηνα που του ειναι τοσο απαραιτητο το 4g

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρα πιανει 18/24 τμηματα 4g που ουτως η αλλως δε μενδιαφερει.ποσα gb πια εχει ο μεσος χρηστης το μηνα που του ειναι τοσο απαραιτητο το 4g

 

Δεν έιναι θέμα gb, είναι ότι πέφτεις στο 3g, όπου ειδικα η κάλυψη/ποιότητα του 3g της wind είναι τραγική. Προσωπικά έχω και καλύτερη αυτονομία μπαταρίας με 4g, παρά με 3g στη wind. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα αερολογιες λεμε αλλα τελος παντων.

Ο μονος αμεσα τροπος να καταλαβεις τι και πως,ειναι να εχεις μια συσκευη με 800αρα και μια χωρις και να τις βαλεις διπλα διπλα στον ιδιο παροχο.

Ελαχιστες οι περιοχες που η ελλειψη 800αρας θα σε περιορισει.

Τα αλλα να χαμε να λεγαμε.

Γενικα το Ζ2 στα λεφτα αυτα,εαν καποιον δεν τον ενδιαφερει ιδιαιτερα το θεμα με τη ρομ,ειναι οτι καλυτερο υπαρχει.

Αν καποιος θελει 800αρα,ε τα samsung εκει ειναι.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου δεν είναι αερολογίες..... Σε wind δίκτυο το έχω τεστάρει 100 φορές με τα ίδια πάντα κινητά. Με Zenfone 2 και με το XIAOMI Redmi 2 Pro που δεν υποστηρίζει την 800αρα.

 

Ps: Συμφωνώ ότι το Zuk 2 είναι πολύ καλό τηλέφωνο ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου δεν είναι αερολογίες..... Σε wind δίκτυο το έχω τεστάρει 100 φορές με τα ίδια πάντα κινητά. Με Zenfone 2 και με το XIAOMI Redmi 2 Pro που δεν υποστηρίζει την 800αρα.

 

Ps: Συμφωνώ ότι το Zuk 2 είναι πολύ καλό τηλέφωνο ...

Παιζει ρολο και ο δεκτης.

Το ακριβεστερο θα ειναι να εχεις την ιδια συσκευη και για τις δυο περιπτωσεις(πχ τα νοτε 3 η redmi 3 που εχουν εκδοσεις με 800αρα και οχι)

Παντως εγω με cosmote μια χαρα πιανω παντου(ακομα και σε περιοχη που φιλος με S6 δεν επιανε και ειχε cosmote και αυτος) και ο αδελφος μου με wind τα ιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...