Προς το περιεχόμενο

Zuk Z2 4GB - 64GB (SD820, 5") - 189.19$ / 171€ - Banggood


vgiozo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι δίκιο έχεις. Αλλα το οτι με διορθώνεις με αυτό το avatar, με πληγώνει να ξέρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 333
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

με zui, σε cyanogenmode έχει καιρό που έχει βγει και πλέον είναι nougat 7.1 (cm 14.1)

και MIUI 8 http://zukfans.eu/community/threads/miui8-16-12-1.1717/

και nougat, Αντε να'ρθει το βλέπω στις αγγελίες το Xiaomi Mi5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ρομ που φοραει απο το bangood ειναι καλη? δηλαδη με το που το παρω μπορει να χρησιμοποιοιθει κανονικα out of box, η θα χρειαστει να παιξω λιγο με της ρομ? 

 

ρωταω διοτι δεν το εχω πολυ  δεν εχω παραλαβει ακομα αλλα κοντευω κ ειμαι σε διλλημα να το κρατησω η να το δωσω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικα με την αργή μνήμη του Zuk  σε σχέση με του Μi5 ξερει κανεις κάτι να προσθέσει? η Χiaοmi πλασάρει ότι η μνήμη αποθήκευσης UFS 2 ειναι κατα πολύ ταχύτερη απο την eMMC που εχει το Zuk και αυτή η διαφορά ήταν ο λόγος που σε γνωστό site τεχνολογίας πρότειναν το Xiami.

Το παράδοξο ειναι ότι σε συγκριτικο video μεταξύ των 2 συσκευών δεν υπήρχε διαφορά στην ταχύτητα.
Σε καθημερινή χρήση που θα μπορούσε να φαίνεται η αργή μνήμη φλας του Ζuk? Στην εγκατάσταση εφαρμογών ίσως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλεγα να πάρω δυο κομμάτια, αλλά με αυτά που είδα σήμερα για τελωνεία και ιστορίες τον τελευταίο καιρό, λέω να τα πάρω απο ευρωπαική αποθήκη και ας πληρώσω παραπάνω. Αν είναι να με φάει το άγχος για το τελωνείο, πόσο θα το κοστολογήσουν και καθυστέρηση λόγω εορτών...Αν και αγοράζω συχνά, σήμερα έμαθα για το τελωνείο, ότι το τελευταίο καιρό περνάνε όλο και περισσότερα μικρά δέματα, για αυτό το αναφέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10/12 η παραγγελία, ακόμα δεν έχει αποσταλεί.

 

Μήπως φάμε καμιά φόλα?

αργουν αρκετα ειδικα τωρα τις γιορτες. υπολογισε κανα 2 βδομαδες μεχρι να φυγει απο κει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω ρε παιδιά έχει μείνει πάνω από 25 μέρες το τρακινγκ στο ίδιο σημείο. Ούτε με καμήλα να το έστελναν. Πάλι καλά που έχει τρακινκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω θα απέφευγα παραγγελίες αυτό το καιρό από Κινα γιατί έχουν αγριέψει με τα τελωνεία. Σταματησαν μέχρι και θήκη κινητού αξίας 1 ευρώ και έφαγε 12 ευρώ φόρο το παλικάρι.

Γενικά έχει πέσει πολύ τελωνείο και μιλάω για airmail όχι courrier

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...