Προς το περιεχόμενο

Zuk Z2 4GB - 64GB (SD820, 5") - 189.19$ / 171€ - Banggood


vgiozo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

leo μιας και απο οτι καταλαβαινω την εχεις την συσκευη για πες μας....εχεις βρει καμια ρομ σοβαρη με ελληνικα της προκοπης??

 

Νομιζω αυτο ειναι το κρισιμο για τους περισσοτερους.....οχι αν αξιζει η συσκευη.....προφανως και αξιζει βαση hardware στα 160 ευρω!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 333
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

σε zui based http://zukfans.eu/community/threads/z2plus-global-rom-v7-20161201.530/ του francko βασισμένη στην ινδική με ελληνικά στις ρυθμίσεις, http://zukfans.eu/community/threads/z2plus-2-3-042-multilanguage-v15-20161122.831/ βασισμένη στην κινέζικη επίσης από τον francko, οι cm based έχουν κανονικά ελληνικά με μόνο μείον την μπαταρία που είναι χειρότερη από τις zui based

leo μιας και απο οτι καταλαβαινω την εχεις την συσκευη για πες μας....εχεις βρει καμια ρομ σοβαρη με ελληνικα της προκοπης??

 

Νομιζω αυτο ειναι το κρισιμο για τους περισσοτερους.....οχι αν αξιζει η συσκευη.....προφανως και αξιζει βαση hardware στα 160 ευρω!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν λεμε μπαταρια χειροτερη απο του ZUI, τι εννοουμε; βγαζει μερα γενικα η συσκευη;

Η κάμερα της είναι καλή; σε σχεση με xiaomi note 3 η huawei p9 lite?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι, εννοείται ότι βγάζει, κάμερα δεν ξέρω γιατί δεν έχω τις συσκευές που αναφέρεις αλλά επίσης είναι χειρότερη σε cm based, εμένα δεν με ενδιαφέρει τόσο η κάμερα

Οταν λεμε μπαταρια χειροτερη απο του ZUI, τι εννοουμε; βγαζει μερα γενικα η συσκευη;
Η κάμερα της είναι καλή; σε σχεση με xiaomi note 3 η huawei p9 lite?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βγαζει μερα γενικα η συσκευη;

 

Και πάλι η αυτονομία του είναι πολύ πιο πάνω απο το μέσο όρο των κινητών.

1 μέρα θα σου βγάλει μόνο αν δεν ξεκολλάς απο πάνω του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν με πειράζει ούτε η 800ρα(στη ελλαδα είμαστε)ούτε η ρομ,αφού πουλάει θα βγάλουν καλές ρομ.

Το ερώτημα το δικό μου είναι εαν έχει ραδιόφωνο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν με πειράζει ούτε η 800ρα(στη ελλαδα είμαστε)ούτε η ρομ,αφού πουλάει θα βγάλουν καλές ρομ.

Το ερώτημα το δικό μου είναι εαν έχει ραδιόφωνο?

Κρίνοντας από τα σύντομα specs και τα screenshots των εφαρμογών, όχι δεν έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν με πειράζει ούτε η 800ρα(στη ελλαδα είμαστε)ούτε η ρομ,αφού πουλάει θα βγάλουν καλές ρομ.

Το ερώτημα το δικό μου είναι εαν έχει ραδιόφωνο?

Αστα, είδος προς εξαφάνιση το ραδιόφωνο, αφού αναγκάστηκα 2 φορές να πάρω χειρότερο κινητο για το ράδιο, πήρα ένα Sony HBH52 με FM Radio, και σταμάτησε να με απασχολεί το θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που δεν έχω πειράξει ποτέ κινητό θα την παλέψω?

 

Δεν με απασχολεί καθόλου το ελληνικό μενού.

Θα σου πω μόνο ότι εγώ που έχω το ZUK Z1, αφού δοκίμασα όποια custom υπάρχει και δεν υπάρχει, του πέρασα την ZUI 2.3 και δεν την αλλάζω. Έχουν κάνει πολύ καλή δουλειά οι Κινέζοι παραδόξως. Καλύτερη αυτονομία και ταχύτητα από οποιαδήποτε CM.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αστα, είδος προς εξαφάνιση το ραδιόφωνο, αφού αναγκάστηκα 2 φορές να πάρω χειρότερο κινητο για το ράδιο, πήρα ένα Sony HBH52 με FM Radio, και σταμάτησε να με απασχολεί το θέμα.

δεν  διαφωνώ, απλά δεν θέλω να έχω άλλα εξαρτήματα για να παίξω λίγο ράδιο.(δεν ξέρεις πότε θα το χρειαστείς)

πχ έχω xiaomi  και παίζω ράδιο με αυτό:

http://www.gearbest.com/iphone-cables-adapters/pp_234919.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αστα, είδος προς εξαφάνιση το ραδιόφωνο, αφού αναγκάστηκα 2 φορές να πάρω χειρότερο κινητο για το ράδιο, πήρα ένα Sony HBH52 με FM Radio, και σταμάτησε να με απασχολεί το θέμα.

Μήπως εννοείς sbh http://www.sonymobile.com/gb/products/accessories/smart-bluetooth-handset-sbh52/specifications/#tabs  ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...