Προς το περιεχόμενο

Mi Band 2 - Official Global Version @ 21 ευρώ


argi73

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 284
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να ρωτησω κατι, μου  εχτες παρελαβα το MiBand 1S αλλα με τα λεγομενα σας δεν αντεξα και παραγγειλα το MiBand 2 το οποιο περιμενω λογικα μετα τις γιορτες ... Εχει κανενα νοημα να τα κρατησω και τα δυο ή μερες που ειναι το 1S να το κανω δωρακι σε κανενα ?

(μπορω να φοραω μια το ενα και μια το αλλο και με το Mi appνα περνω τα δεδομενα μου ? ) 

 

Ευχαριστω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω κατι, μου εχτες παρελαβα το MiBand 1S αλλα με τα λεγομενα σας δεν αντεξα και παραγγειλα το MiBand 2 το οποιο περιμενω λογικα μετα τις γιορτες ... Εχει κανενα νοημα να τα κρατησω και τα δυο ή μερες που ειναι το 1S να το κανω δωρακι σε κανενα ?

(μπορω να φοραω μια το ενα και μια το αλλο και με το Mi appνα περνω τα δεδομενα μου ? )

 

Ευχαριστω

Ναι μπορείς να τα συν αλλάζεις.. Αλλά καλύτερα να το κάνεις δώρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεγεται «τέλος παρουσίασης στο τελωνείο» (3€) κι εχει κριθει παρανομο απο την ΕΕΤΤ (τελευταια παραγραφος). Πηγαινε τωρα εσυ ως πολιτης να βγαλεις ακρη με αυτους... Αν ζητησεις αναθεωρηση δασμων, σκας αλλο ενα 10ευρω (τριτο bullet στο τελευταιο λινκ). Καλα κρασια :-(

Ακριβως αυτό. Οταν πήρα το ειδοποιητήριο, έγραφε επάνω με στυλό "3 ευρώ". Στο ταχυδρομείο μου είπανε "τελωνείο". Φυσικά, δεν έβγαλα άκρη... Τα σκασα και είπα κι ευχαριστώ ... :( 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παραγγελια 24/11

tracking number 27/11

αποστολη 6/12

ακομα δεν εχει φτασει ελλαδα, λογικα την αλλη βδομαδα οσοι παραγγειλαν ιδια ημερομηνια πρεπει να μας ερθει.

Σιγκαπουρη 8/12

Κεντρο διαλογης Αττικης 17/12

παραλαβη 21/12 

 

ηρθε και ειχε και 25% μπαταρια μεσα

 

Ειναι λιγο πιο μεγαλο απο το 1s (το οποιο αντικατεστησε στην περιπτωση μου) αλλα σε καμια περιπτωση δεν ενοχλει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2016-12-29 01:37

KENTRO DIALOGIS ATTIKIS, ITEM UNLOADED
2016-12-28 22:00

KENTRO DIALOGIS ATTIKIS, ITEM ARR KENTRO DIALOGIS ATTIKIS
2016-12-28 18:44

K D. THESSALONIKIS, ITEM LOADED
2016-12-28 16:25

K D. THESSALONIKIS, ITEM IN CONTA K D. THESSALONIKIS
2016-12-28 14:25

K D. THESSALONIKIS, ITEM ARR K D. THESSALONIKIS
2016-12-26 10:21

KENTRO DIALOGIS ATTIKIS, ITEM ARR KENTRO DIALOGIS ATTIKIS
2016-12-23 06:06

KENTRO DIALOGIS ATTIKIS, ITEM UNLOADED
2016-12-22 23:17

K.D.AERODROMIOU (SISTIMENA), ITEM IN CONTA K.D.AERODROMIOU (SISTIMENA)
2016-12-22 21:13

RECEIVE ITEM AT OFFICE OF EXCHANGE
2016-12-15 02:41

SINGAPORE, SEND ITEM ABROAD

 

Απίστευτο στο Ελλαδιστάν.... έφτασε Αττική... αλλά είπαν να το στείλουν και μία Θεσσαλονίκη για βόλτα... και πίσω πάλι... άντε να δούμε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, αυτό με τα ΕΛΤΑ δεν πρέπει να παίζει πουθενά. 1 δέμα κάνει λιγότερο από βδομάδα να έρθει Ελλάδα από Κίνα και πάνω από 10 μέρες να φτάσει από το αεροδρόμιο Θεσσαλονίκη. Το καλύτερο ήταν πριν καμιά δεκαριά μέρες, που είχα δέματα για 2(!) βδομάδες στο αεροδρόμιο και ρώτησα τον ταχυδρόμο τι παίζει. "Δεν έχουν κοντέινερ να τα στείλουν" είπε :-P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το παρέλαβα τελικά.... κουκλί το άτιμο.... :-)

 

Στο gearbest Original Xiaomi Mi Band 2 στα 21€ περίπου....

http://www.gearbest.com/smart-watches/pp_362705.html?wid=21

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις το παρέλαβα τελικά.... κουκλί το άτιμο.... :-)

 

Στο gearbest Original Xiaomi Mi Band 2 στα 21€ περίπου....

http://www.gearbest.com/smart-watches/pp_362705.html?wid=21

Κι εγώ το ψάχνω σε αγγελία για να το αποκτήσω. Με την αναγνώριση κλήσης στα ελληνικά τι έκανες? Εννοώ πως γίνεται βρε παιδιά να βγαίνει στα ελληνικά στο mi band 2 το όνομα που σε καλει? Υπάρχει καμία εφαρμογή ελληνική μήπως από xiaomi-miui.gr? Γιατί έτσι διάβασα κάπου. Ότι παίζει τέτοια εφαρμογή έχοντας το κινητό κανονικά στα ελληνικά σου εμφανίζει και στο mi band 2 την κλήση στα ελληνικά. Όντως γίνεται?

Όποιος ξέρει ας διαφωτίσει γιατί έχω πολύ ασχετιλα και δεν ξέρω όταν βρεθεί στα χέρια μου, πως να το κάνω να δείχνει στην κληση το όνομα.

Υ.Γ. Αν κάποιο παιδί δεν το θέλει ή τέλος πάντων του περισσεύει(καινούργιο), ας μου στείλει π.μ.

Επεξ/σία από dimiathens
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ το ψάχνω σε αγγελία για να το αποκτήσω. Με την αναγνώριση κλήσης στα ελληνικά τι έκανες? Εννοώ πως γίνεται βρε παιδιά να βγαίνει στα ελληνικά στο mi band 2 το όνομα που σε καλει? Υπάρχει καμία εφαρμογή ελληνική μήπως από xiaomi-miui.gr? Γιατί έτσι διάβασα κάπου. Ότι παίζει τέτοια εφαρμογή έχοντας το κινητό κανονικά στα ελληνικά σου εμφανίζει και στο mi band 2 την κλήση στα ελληνικά. Όντως γίνεται?

Όποιος ξέρει ας διαφωτίσει γιατί έχω πολύ ασχετιλα και δεν ξέρω όταν βρεθεί στα χέρια μου, πως να το κάνω να δείχνει στην κληση το όνομα.

Υ.Γ. Αν κάποιο παιδί δεν το θέλει ή τέλος πάντων του περισσεύει(καινούργιο), ας μου στείλει π.μ.

 

https://xiaomi-miui.gr/community/index.php/Thread/10046-Mi-Fit-v2-2-10-GR-%CE%B7-%CE%B5%CF%86%CE%B1%CF%81%CE%BC%CE%BF%CE%B3%CE%AE-%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CF%87%CE%B5%CE%AF%CF%81%CE%B9%CF%83%CE%B7%CF%82-%CF%84%CE%BF%CF%85-Mi-band/

 

Καλό διάβασμα! Απ ότι είδα στα γρήγορα, γίνεται!

 

 

Παιδιά όσοι το πήρατε πληρώσατε τελωνείο? Στην ουσία πόσο σας κόστισε συνολικά?

 

Κατά 99% μικρές/φθηνές αποστολές από Κίνα δεν περνάνε τελωνείο.

 

 

 

Destination Country - Cache Time: 2017-01-02 14:20

2017-01-02 12:46 K.D.AERODROMIOU (SISTIMENA), ITEM IN CONTA K.D.AERODROMIOU (SISTIMENA)

2017-01-02 10:28 RECEIVE ITEM AT OFFICE OF EXCHANGE

 

Τι θέλει να πει ο ποιητής??

 

Ότι είναι στο αεροδρόμιο αθηνών, τι άλλο να πει; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...