Προς το περιεχόμενο

Mi Band 2 - Official Global Version @ 21 ευρώ


argi73

Προτεινόμενες αναρτήσεις

όσο πλησιάζουν τα Χριστούγεννα θέλει υπομονή. Με SG ποστ από την μέρα που εμφανίστηκε στο tracking θέλει 15-20 μερες

 

δες το δικό μου RF425951731SG. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 284
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παραγγελια 1/12 ακομα ακουνητο...

και δεν υπαρχει κανεις στο chat και στα mail ουτε κιχ....

 

edit : τελικα απαντησαν στο chat , οτι θα το στειλουν..αλλα να κανω υπομονη γιατι υπαρχουν πολλες παραγγελιες για γιορτες....

Επεξ/σία από anergos13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μένα είναι ακόμα σε processing αν και εγω το παρήγγειλα την προηγούμενη βδομάδα απο geekbuying. Δύο accessories που πήρα την ίδια μέρα απο gearbest και τα δυο έχουν γίνει shipped. Λέω να ακυρώσω και να το πάρω απο gearbest.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μένα είναι ακόμα σε processing αν και εγω το παρήγγειλα την προηγούμενη βδομάδα απο geekbuying. Δύο accessories που πήρα την ίδια μέρα απο gearbest και τα δυο έχουν γίνει shipped. Λέω να ακυρώσω και να το πάρω απο gearbest.

Και καλά θα κάνεις εάν υπάρχει ταχύτερη αποστολή, αλλά όμως έχει το Gearbest την Global Version ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και καλά θα κάνεις εάν υπάρχει ταχύτερη αποστολή, αλλά όμως έχει το Gearbest την Global Version ;

Το θετικό με το Geekb είναι ότι έρχεται συστημένο και επίσης είναι το global version. Εντωμεταξύ τους έχω στείλει μαιλ από το πρωί και ακόμα να απαντήσουν. Ούτε να ακυρωσω δεν μπορώ :P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα μου ηρθε σε περιπου 15 μερες με συστημενο στο σπιτι(απο gearbest παραγγελια την ημερα της προσφορας).

απο geekb δεν ήταν η αρχική προσφορά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα 20,64€ παλι στο gearbest  το Mi Band 2 

 

Αν δεν κάνω λάθος, το GB χρεώνει σε $ οπότε με την παρούσα ισοτιμία βγαίνει κάπου στα 21,25€ (ή 21,68€ με 2% προμήθεια από τις περισσότερες ελληνικές τράπεζες).

 

Η μετατροπή σε € που κάνει το GB λοιπόν είναι λάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν κάνω λάθος, το GB χρεώνει σε $ οπότε με την παρούσα ισοτιμία βγαίνει κάπου στα 21,25€ (ή 21,68€ με 2% προμήθεια από τις περισσότερες ελληνικές τράπεζες).

 

Η μετατροπή σε € που κάνει το GB λοιπόν είναι λάθος.

Αμα κανεις τις αναλογες ρυθμισεις σου δινει την τιμη σε Euro € 20.64 ειναι η τελικη τιμη που σε χρεωνει εαν εχεις και τα βασικα poionts που ειναι γυρω στα 80 πεφτεις στα 1.45 δλδ στα 19.19€ περιπου.Το μονο μειον της υποθεσης ειναι οτι δεν ειναι Global Edition 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα κανεις τις αναλογες ρυθμισεις σου δινει την τιμη σε Euro € 20.64 ειναι η τελικη τιμη που σε χρεωνει εαν εχεις και τα βασικα poionts που ειναι γυρω στα 80 πεφτεις στα 1.45 δλδ στα 19.19€ περιπου.Το μονο μειον της υποθεσης ειναι οτι δεν ειναι Global Edition 

 

Στο paypal το GB δίνει τιμή σε $ ακόμα κι αν έχεις εσύ ρύθμιση σε € (δεν μιλάω για την εκ νέου μετατροπή του paypal). Αν θυμάμαι καλά μόνο το BG μπορεί να σε χρεώσει απευθείας σε €.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παρέλαβα από geek προχθες.παραγγελια 11/11.

Είχα παραγγείλει και προστατευτικά μαζί με κάτι αλλα.μου έσπασαν την παραγγελία όμως και τα μπαντς ήρθαν πιο γρήγορα,τ α αλλά ακόμα τα περιμένω.εγω από όπου και να έχω παραγγείλει δεν έχω χάσει ποτέ τίποτα από τα γνωστά κινέζικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...