Προς το περιεχόμενο

Mi Band 2 - Official Global Version @ 21 ευρώ


argi73

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 284
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

]

 

Τι παραπάνω δηλαδή περίμενες να κάνει; Μην γινόμαστε υπερβολικοί...

Να μετράει σωστά τους παλμούς αυτό ήθελα.Σορρυ εγώ που δεν το πήρα μόνο για μόστρα ή για να βλέπω την ώρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μετράει σωστά τους παλμούς αυτό ήθελα.Σορρυ εγώ που δεν το πήρα μόνο για μόστρα ή για να βλέπω την ώρα

 

Και εγώ θέλω να κερδίσω στο Τζόκερ με ένα δελτιο ένα εκατομμύριο ευρώ αλλά ρε γαμωτο δεν μου κάθεται..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θέλεις κάτι να μετραει σωστά και με ακρίβεια τους παλμούς φίλε μου δεν παίρνεις smartwatch,αυτά είναι πιο πολύ στο περίπου... Τι περίμενες μέτρηση σε στυλ καρδιογραφος από πραγματακι αξίας 20€;;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μετράει σωστά τους παλμούς αυτό ήθελα.Σορρυ εγώ που δεν το πήρα μόνο για μόστρα ή για να βλέπω την ώρα

Εάν βάλεις την επιλογή που είναι για τρέξιμο ή για διάδρομο από την αρχική οθόνη, μετράει τους παλμούς με τεράστια ακρίβεια. Σίγουρα καταναλώνει παραπάνω μπαταρία αφού έχει ανοικτό και το gps αλλά πόση ώρα και εσύ πρόκειται να κάνεις κάποια δραστηριότητα που θα κοιτάς τους παλμούς συνέχεια?

 

Μετά από μία εβδομάδα χρήσης έχω να πω μόνον τα καλύτερα. Και τους παλμούς με ακρίβεια μετράει, και τον ύπνο ( με πετυχαίνει με ακρίβεια 5 λεπτών πότε κοιμήθηκα ή ξύπνησα) , και στα βήματα είναι σχεδόν αψεγάδιαστο. Σε πεζοπορία δεν χάνει ούτε ένα μπερδεύεται μονάχα αν κάνει κάποια άλλη δραστηριότητα όπως γυμνάστηριο για παράδειγμα όπου αν είστε σε υψηλή ένταση ίσως να μετρήσει κανένα βήμα παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίποτε, σε τόσο μικρά ποσά δεν υπάρχει πρόβλημα.

Μόλις παρέλαβα. Παραγγελία 4/11 από Geekbuying

Πλήρωσα 3 ευρώ ΕΛΤΑ που μου είπαν ότι ήταν για τελωνείο.

Ξέρει κανείς τι κάνουμε πριν την πρώτη χρήση; Φόρτιση, applications, update κλπ; Τι προτείνετε οι "παλιοί";

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παρέλαβα. Παραγγελία 4/11 από Geekbuying

Πλήρωσα 3 ευρώ ΕΛΤΑ που μου είπαν ότι ήταν για τελωνείο.

Ξέρει κανείς τι κάνουμε πριν την πρώτη χρήση; Φόρτιση, applications, update κλπ; Τι προτείνετε οι "παλιοί";

 

πρώτα φόρτιση μέχρι 100% μετά κατέβασμα Mi Fit 2.2.9 από google play και μόλις συνδεθεί θα κάνει 2 update. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παρέλαβα. Παραγγελία 4/11 από Geekbuying

Πλήρωσα 3 ευρώ ΕΛΤΑ που μου είπαν ότι ήταν για τελωνείο.

Ξέρει κανείς τι κάνουμε πριν την πρώτη χρήση; Φόρτιση, applications, update κλπ; Τι προτείνετε οι "παλιοί";

WHAT? τι τελωνείο στα 20 ευρώ? Επίσης 4/11 και σου ήρθε τώρα? Μας βλέπω να παραλαμβάνουμε το 18.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το running mode ειναι διαθεσιμό στην εκδοση του playstore; γιατι εγώ για να χω running mode με συνεχες heart rate το χω με ένα κινέζικο μεταφρασμένο mifit. επίσης με ανοιχτό το running mode το χρησημοποιώ με runtastic για τρέξιμο και συνεχείς παλμούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μετράει σωστά τους παλμούς αυτό ήθελα.Σορρυ εγώ που δεν το πήρα μόνο για μόστρα ή για να βλέπω την ώρα

Ακριβως.

 

Και εγώ θέλω να κερδίσω στο Τζόκερ με ένα δελτιο ένα εκατομμύριο ευρώ αλλά ρε γαμωτο δεν μου κάθεται..

Μονο που το mi band δεν υποσχοταν οτι θα κερδισεις το Τζοκερ, αλλα υποσχοταν οτι θα μετραει τους σφυγμους σου.

 

Αν θέλεις κάτι να μετραει σωστά και με ακρίβεια τους παλμούς φίλε μου δεν παίρνεις smartwatch,αυτά είναι πιο πολύ στο περίπου... Τι περίμενες μέτρηση σε στυλ καρδιογραφος από πραγματακι αξίας 20€;;

Δεν περιμενε κανεις μετρηση στυλ καρδιογραφου, αλλα αξιοπιστη μετρηση σφυγμων οπως υπαρχουν chest band με 20€ που το κανουν.

Ηταν κατι που το mi band 2 υποσχοταν οτι το κανει,αλλα δυστυχως δεν το κανει με ακριβεια, αρα η πληροφορια που δινει δεν ξερεις αν ειναι ακριβης , οποτε ειναι αχρηστη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο τελωνείο μέχρι κάποιο ποσό δεν υπάρχει ατέλεια;;; Ξέρετε πόσο;

Εσύ γιατί χρεώθηκες 3ε ???

 

Λεγεται «τέλος παρουσίασης στο τελωνείο» (3€) κι εχει κριθει παρανομο απο την ΕΕΤΤ (τελευταια παραγραφος). Πηγαινε τωρα εσυ ως πολιτης να βγαλεις ακρη με αυτους... Αν ζητησεις αναθεωρηση δασμων, σκας αλλο ενα 10ευρω (τριτο bullet στο τελευταιο λινκ). Καλα κρασια :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το running mode ειναι διαθεσιμό στην εκδοση του playstore; γιατι εγώ για να χω running mode με συνεχες heart rate το χω με ένα κινέζικο μεταφρασμένο mifit. επίσης με ανοιχτό το running mode το χρησημοποιώ με runtastic για τρέξιμο και συνεχείς παλμούς.

Ναι είναι διαθέσιμο στην έκδοση στο playstore και μάλιστα στην τελευταία αναβάθμιση έχει και mode για όταν κάνεις διάδρομο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...