Προς το περιεχόμενο

Mi Band 2 - Official Global Version @ 21 ευρώ


argi73

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 284
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ειχατε κανει Greece Via Unregistered Air Mail  ή Greece Via Registered Air Mail  με 1.78€ στις παραγγελεις σας απο GB ?

Greece Via Unregistered Air Mail ?

 

Να ρωτησω και κατι εαν και εχει αναφερθει Ξανα ..τωρα ομως που εχουν αρχισει οι παραλαβες μπορουμε να εχουμε μια πιο σαφη εικονα ...Η  Official Global Version  εχει οντως διαφορα ή ειναι μουφα για να πουλησει .Στο επισημο site δεν εχει καποιο διαχωρισμο ..και γενικα μονο το geebuing και κατι αλλα κανουν λογο για αυτο το μοντελο ..Οσοι δεν πηρατε  Official Global Version  σας ειχε μεσα αγγλικο manual ..?

 

Ευχαριστω 

Επεξ/σία από tata22
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που έχω κινέζική έκδοση δεν έχω κάποιο πρόβλημα σε θέμα γλώσσας λειτουργιών κλπ

Επίσης επειδή είχα και το 1s νομίζω το 2 δίνει καλύτερες μετρήσεις σε ύπνο/steps

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχατε κανει Greece Via Unregistered Air Mail  ή Greece Via Registered Air Mail  με 1.78€ στις παραγγελεις σας απο GB ?

Greece Via Unregistered Air Mail ?

 

Να ρωτησω και κατι εαν και εχει αναφερθει Ξανα ..τωρα ομως που εχουν αρχισει οι παραλαβες μπορουμε να εχουμε μια πιο σαφη εικονα ...Η  Official Global Version  εχει οντως διαφορα ή ειναι μουφα για να πουλησει .Στο επισημο site δεν εχει καποιο διαχωρισμο ..και γενικα μονο το geebuing και κατι αλλα κανουν λογο για αυτο το μοντελο ..Οσοι δεν πηρατε  Official Global Version  σας ειχε μεσα αγγλικο manual ..?

 

Ευχαριστω 

Εμένα είχε κανονικά οδηγίες στα Aγγλικα και πήρε 2 αναβαθμίσεις με το που συνδέθηκε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα είχε κανονικά οδηγίες στα Aγγλικα και πήρε 2 αναβαθμίσεις με το που συνδέθηκε

Το ίδιο και σε εμένα με το που συνδέθηκε στο κινητό έκανε 2 αναβαθμίσεις και οδηγίες στα αγγλικά. Ωραία βλακεία πάντως είναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα έφυγε σήμερα.... μάλιστα είχα παραγγείλει το original και ύστερα από συνεννόηση θα μου στείλουν χωρίς επιπλέον χρέωση το global version.... αν και πιστεύω ότι τα ίδια είναι.... δεν έχει καμία διαφορά πλέον ίσως του αγγλικού manual....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έφυγε και από μένα μια παραγγελία προς geek.. .το πιο φθηνό όχι το global.. Πλέον είμαι σίγουρος πως δεν έχουν καμία διαφορά. Για να δούμε λοιπόν.. Αναμονή για την ώρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα έφυγε σήμερα.... μάλιστα είχα παραγγείλει το original και ύστερα από συνεννόηση θα μου στείλουν χωρίς επιπλέον χρέωση το global version.... αν και πιστεύω ότι τα ίδια είναι.... δεν έχει καμία διαφορά πλέον ίσως του αγγλικού manual....

Πολυ ωραια ..απο που το παρηγγειλες ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...