Προς το περιεχόμενο

Mi Band 2 - Official Global Version @ 21 ευρώ


argi73

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 284
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να ρωτήσω, όταν υπάρχει κλήση φαίνεται το όνομα; Και αν ναι, με ελληνικούς χαρακτήρες;

Όχι δε φαίνεται το όνομα, μόνο το σύμβολο της ειδοποίησης (ένα τηλεφωνάκι συγκεκριμένα) και δόνηση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα.

Με caller ID support (όχι ελληνικά) υπάρχει αυτό

http://www.gearbest.com/smart-wristband/pp_180797.html

Όπου υπάρχει κάποια υποστήριξη και στο xda. βολική φόρτιση και υπάρχουν και ανταλλακτικά λουράκια στο Ali.

Πήρα ένα για τι γυναίκα για δοκιμή 11€ βγαίνει το οποίο το έστειλε ήδη το gear. Παραγγελία ίδια μέρα με το miband

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το mi band 2 εχει υποστηριξη με συνεχομενα updates κ βρισκεις ευκολα κ φτηνα ανταλλακτικα καθως κ πληθωρα apps ,για τα υπολοιπα δεν ξερω

 

ps υπαρχει μεχρι κ ανεπισημη app για windows phone

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και το Zeband δείχνει χαρακτήρες / περιεχόμενο ειδοποιήσεων στην οθόνη.

 

Τελικά, παρορμητικά μάλλον κι επειδή δεν μπορούσα ν' αποφασίσω πήρα

- και το Cubot V2, για τον σχεδιασμό (πάντα ήθελα ένα ρολόι σε σχεδιασμό παρόμοιο με των Rado)

- και το X9 (Mini) επειδή είναι το μόνο με stopwatch/timer στη χαμηλή κατηγορία.

 

Ένας λόγος που πήρα και τα δύο είναι γιατί δεν ξέρω τί απόθεμα έχει το Gearbest, ίσως ότε-αν σταλεί το ένα να ακυρώσω το άλλο...

 

....είχα ήδη παραγγείλει το Zeband μέσα Οκτώβρη και έλεγαν αποστολή σε 7 εργάσιμες (από το support, όχι η ένδειξη στην ιστοσελίδα) και έφτασε το πρώτο 10ήμερο του Νοέμβρη και δεν το είχαν παραλάβει ακόμη, οπότε το ακύρωσα...

 

Ελπίζω κάποιο από τα παραπάνω να σταλεί σύντομα.


το mi band 2 εχει υποστηριξη με συνεχομενα updates κ βρισκεις ευκολα κ φτηνα ανταλλακτικα καθως κ πληθωρα apps ,για τα υπολοιπα δεν ξερω

 

ps υπαρχει μεχρι κ ανεπισημη app για windows phone

 

Το Miband 2, απ' όσο έχω δει τουλάχιστον σε βίντεο-δοκιμες, δεν είναι και το πιο αξιόπιστο στις μετρήσεις...μέχρι και σφυγμό σε δερμάτινο λουράκι έχει βρει....

 

Αν το θέλει δλδ κανείς γι αυτό που υποτίθεται ότι πρεπει να κάνει καλύτερα (έστω για τα κριτήρια της κατηγορίας τιμής), μπορεί να απογοητευτεί...αν το θέλει για πιο "generic" γκατζετάκι με την υπογραφή Χιαομι, μπορεί να του αρέσει.

Επεξ/σία από vgiozo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το Zeband δείχνει χαρακτήρες / περιεχόμενο ειδοποιήσεων στην οθόνη.

 

Τελικά, παρορμητικά μάλλον κι επειδή δεν μπορούσα ν' αποφασίσω πήρα

- και το Cubot V2, για τον σχεδιασμό (πάντα ήθελα ένα ρολόι σε σχεδιασμό παρόμοιο με των Rado)

- και το X98 (Mini) επειδή είναι το μόνο με stopwatch/timer στη χαμηλή κατηγορία.

 

Ένας λόγος που πήρα και τα δύο είναι γιατί δεν ξέρω τί απόθεμα έχει το Gearbest, ίσως ότε-αν σταλεί το ένα να ακυρώσω το άλλο...

 

....είχα ήδη παραγγείλει το Zeband μέσα Οκτώβρη και έλεγαν αποστολή σε 7 εργάσιμες (από το support, όχι η ένδειξη στην ιστοσελίδα) και έφτασε το πρώτο 10ήμερο του Νοέμβρη και δεν το είχαν παραλάβει ακόμη, οπότε το ακύρωσα...

Ωραίο το X98 Mini!!! Και αυτό που έχει από κάτω το THL P1 μου φάνηκε όμορφο πολύ και καλή τιμή στα 14.99 προσφορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο το X98 Mini!!! Και αυτό που έχει από κάτω το THL P1 μου φάνηκε όμορφο πολύ και καλή τιμή στα 14.99 προσφορά

Ποτε το ειχε προσφορα στα 15$ τωρα κανει...... 26$ !!!!!!!

 

Εννοεις οτι το THL P1 κανει 15$

http://www.gearbest.com/smart-watches/pp_451158.html?wid=21&gclid=CjwKEAiAu6DBBRDDr6-e_6698E0SJACvuxnyoJF0n6UCyk8jmgBq5LmqlWTLTDgdxqPsGzIA1ZSe-hoC_enw_wcB

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσίμπησα ένα. Το κοιτούσα μέρες και περίμενα να πέσει η τιμή κάτω από το ψυχολογικό φράγμα των 20 ευρώ αλλά τελικά δεν κρατήθηκα :P Ας είναι καλά το insomnia !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το Zeband δείχνει χαρακτήρες / περιεχόμενο ειδοποιήσεων στην οθόνη.

 

Ελληνικά; (όλες οι επαφές μου κτλ είναι Ελληνικά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αρχίζουν να ανεβαίνουν οι τιμές... (λόγο Black Briday)

στα 23.35 ευρώ το mi band 2 Official Global Version

Επεξ/σία από newworld
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.geekbuying.com/item/Original-Xiaomi-Mi-Band-2-Smart-Bracelet-for-Android-iOS---Black-366206.html

Το τσίμπησα 21,48 ευρά... Άλλο link από το ίδιο μαγαζί ...

Άει να δούμε

Με μόνη διαφορά ότι το συγκεκριμένο δεν είναι η global version.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Zeblaze Zeband μου φαίνεται καλύτερο...

 

...αυτό που με προβληματίζει με όλα αυτά είναι η χρηστικότητα του λογισμικού που τα συνοδεύει...

φαινεται πολυ καλο...το εχει παρει κανεις?μαρεσει η εμφανιση του και η τιμη του :P

Ποτε το ειχε προσφορα στα 15$ τωρα κανει...... 26$ !!!!!!!

 

Εννοεις οτι το THL P1 κανει 15$

http://www.gearbest.com/smart-watches/pp_451158.html?wid=21&gclid=CjwKEAiAu6DBBRDDr6-e_6698E0SJACvuxnyoJF0n6UCyk8jmgBq5LmqlWTLTDgdxqPsGzIA1ZSe-hoC_enw_wcB

 κ αυτο μαρεσε πολυ...μοιαζει με το μοτο 360

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...