Προς το περιεχόμενο

Σεξ στις μερες μας


Kunodontas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 123
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Εχω προσεξει τελευταια οτι ενω αναλογικα υπαρχουν περισσοτερες γυναικες αποτι οι αντρες, τελικα φαινεται οτι οι αντρες ειναι αρκετα απελπισμενοι στην αναζητηση συντροφου (ειτε για ξεπετα ειτε για μονιμο), βλεπω γυναικες με αδιαφορη εμφανιση να εχουν ωραιους αντρες (ειτε για σεξ ειτε για πιο σταθερο) και ωραιους αντρες να ψαχνουν απεγνωσμενα γυναικα. Τι ακριβως παει λαθος;

 

Ισχύει.

Και είναι και λογικό.

Πολύ πιο δύσκολο να κάνεις πρώτη κίνηση από το να κάθεσαι και να περιμένεις απλώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης αυτην την απελπισια που λες την μυριζομαστε απο μακρια και πιστεψε με δεν ειναι καθολου σεξυ!

 

 

παιζει να ειναι απο αυτους που νομιζουν πως ειναι κουκλοι και τους αντιστοιχουν μονο μοντελα ενω στην πραγματικοτητα ειναι μετριοτητες και γιαυτο τρωνε ακυρα μιας και δε την πεφτουν σε κοινες θνητες! χαχαχα  :-D

 

Οριστε .Απο την μια τον θελουν τον αντρα κυνηγο γεματο αυτοπεποιηθηση  , απο την αλλη του λενε οτι πρεπει να κινειται στην μετριοτητα  και να μην βαζει υψηλους στοχους . :-D

 

Τωρα καταλαβατε ποιος φταει για ολα τα στραβα , ετσι δεν ειναι ?  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Οριστε .Απο την μια τον θελουν τον αντρα κυνηγο γεματο αυτοπεποιηθηση  , απο την αλλη του λενε οτι πρεπει να κινειται στην μετριοτητα  και να βαζει μην υψηλους στοχους . :-D

 

Τωρα καταλαβατε ποιος φταει για ολα τα στραβα , ετσι δεν ειναι ?  :P

 

χαχα. ε ρε παιδι μου,ειπαμε αυτοπεποιθηση ναι. αλλα με ωραιο τροπο,οχι να νομιζεις πως εισαι ο επιγειος θεος!

 

δηλαδη ή το ενα ακρο ή το αλλο; ή απελπισμενος μυξιαρης ή ψωναρα του κερατα; μετα μην απορειτε που δεν εχετε γκομενα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι απαγορεύεται; οκ δεν νομιζω πως ειμαι θεος αλλα ημίθεος ειμαι σιγουρα

Καλά ναι, εσύ βολε παίζεις στο immortals' league :P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωπωπω... ακομα να γαμ.. κανεις σεξ;

Πριν κανα χρονο δεν ειχες ανοιξει ενα θεμα και εκραζες τις γυναικες επειδη δεν σου καθονται;

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...