Προς το περιεχόμενο

Σεξ στις μερες μας


Kunodontas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όχι καθόλου σιχαμερό να σε χουφτώνουν σε όλα τα ΜΜΜ (δεν μου έχει τύχει, έχω όμως δει περιστατικά). Από γυναίκες πόσες φορές έχεις δει τέτοια συμπεριφορά; -.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 123
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Όχι καθόλου σιχαμερό να σε χουφτώνουν σε όλα τα ΜΜΜ (δεν μου έχει τύχει, έχω όμως δει περιστατικά). Από γυναίκες πόσες φορές έχεις δει τέτοια συμπεριφορά; -.-

Εξαρταται παντα απο τον κυκλο σου και τις παρεες φιλων.Εγω εχω δει ας πουμε. Ας μην αναφερθουμε στο οτι ειναι "αποδεκτο" στην πλειοψηφια να με χουφτωσει εμενα μια κοπελα και αν τη χουφτωσω εγω τρωω χαστουκι. Ενω αν της δωσεις εσυ χαστουκι θα σε πουνε αδερφη/φαλλοκρατικο γουρουνι και αλλα επιθετα. :)

 

 

 

On topic: Οι σαβουροπηδηκουλες και οι μ.δουλοι ειναι αυτοι που χαλανε την πιατσα και βλεπεις κατι πεταμενες να παιρνουν αξια και αλλα κοριτσια πολυ πιο ωραια (και σε χαρακτηρα αλλα και σε εμφανιση) να ειναι υπο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γεγονός ότι σε τρεις σελίδες κανένας δεν έχει πει ότι κάποιοι δεν κοιτάνε μόνο την εμφάνιση αλλά και την προσωπικότητα δεν είναι κάπως ανησυχητικό; :P Δε θα είχα πρόβλημα να είμαι με κάποιον χωρίς καλή εμφάνιση, αν με τραβούσε σαν χαρακτήρας.

και να τους το πεις δε θα το καταλάβουν αφού αυτα είναι κριτήρια κριτήριά τους.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρταται παντα απο τον κυκλο σου και τις παρεες φιλων. Ας μην αναφερθουμε στο οτι ειναι "αποδεκτο" στην πλειοψηφια να με χουφτωσει εμενα μια κοπελα και αν τη χουφτωσω εγω τρωω χαστουκι. Ενω αν της δωσεις εσυ χαστουκι θα σε πουνε αδερφη/φαλλοκρατικο γουρουνι και αλλα επιθετα. :)

 

Επισης μπορει να μην εχουν κανενα δικιο σ αυτα που θα πουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που λετε πολλοι οτι δεν κοιτατε μονο εμφάνιση στην πρωτη επαφη ποσο υποκριτικο ειναι;

Δεν υφισταται κατι τετοιο. Η πρωτη επαφη/κινηση θα γινει φυσικα λογω εμφανισης, αυτο ειναι που σε τραβαει στον αλλον και ειναι λογικο μιας και δε ξερεις τιποτα γι'αυτον.Το αν θα σε κρατησει ειναι αλλο θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γεγονός ότι σε τρεις σελίδες κανένας δεν έχει πει ότι κάποιοι δεν κοιτάνε μόνο την εμφάνιση αλλά και την προσωπικότητα δεν είναι κάπως ανησυχητικό; :P Δε θα είχα πρόβλημα να είμαι με κάποιον χωρίς καλή εμφάνιση, αν με τραβούσε σαν χαρακτήρας.

Ξέρεις κάποια σίγουρη μέθοδο να καταλάβουμε την προσωπικότητα του άλλου με την πρώτη επαφή;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που λετε πολλοι οτι δεν κοιτατε μονο εμφάνιση στην πρωτη επαφη ποσο υποκριτικο ειναι;

 

Αυτό είναι ψέμμα εντάξει το ακους χωρις να αντιδράσεις. -.-

 

Προφανως και ενας εμφανισημος έχει περισσοτερες ευκαιριες απλα

έχουν και αυτοι εγωϊσμο όπως οι ωραιες και φοβούνται το ακυρο.

Στο τέλος οι γυναικες τους βριζουν πιο πολύ από εμάς -.- B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που λετε πολλοι οτι δεν κοιτατε μονο εμφάνιση στην πρωτη επαφη ποσο υποκριτικο ειναι;

 

Μην κρίνεις με βάση τις δικές σου απόψεις, δεν έχω κάτι να κερδίσω μ' αυτό που έγραψα. Το έγραψα γιατί το πιστεύω.

Ξέρεις κάποια σίγουρη μέθοδο να καταλάβουμε την προσωπικότητα του άλλου με την πρώτη επαφή;

Με την πρώτη επαφή θα δεις π.χ. αν κάποιος είναι χαμογελαστός και ευγενικός, ή αν είναι μίζερος και σνομπαρία. Μετά βλέπεις και τα υπόλοιπα.

 

edit: Όσο βλέπετε έτσι τα πράγματα, τόσο θα απορείτε όταν βλέπετε ένα ζευγάρι που ο ένας είναι σαφώς πιο εμφανίσιμος απ' τον άλλο. Φυσικά δε μιλάμε για όταν ο μη εμφανίσιμος έχει λεφτά, εκεί είναι άλλη περίπτωση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην κρίνεις με βάση τις δικές σου απόψεις, δεν έχω κάτι να κερδίσω μ' αυτό που έγραψα. Το έγραψα γιατί το πιστεύω.

Με την πρώτη επαφή θα δεις π.χ. αν κάποιος είναι χαμογελαστός και ευγενικός, ή αν είναι μίζερος και σνομπαρία. Μετά βλέπεις και τα υπόλοιπα.

 

Μπορει κάποια όμως να είναι γενικά ευδιαθετη οποτε εκει δεν το καταλαβαίνεις ευκολα

μονο αμα προτείνεις καφεδάκι ή ποτάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε αμα δεν του κάθονται καλα κάνει κ κραζει, καθηστε στο παιδι βρε, μην είστε κακες

 

Κάθονται σε άλλους :devil:

 

στο τέλος δεν είναι απιθανο μια ωραια εμφανισιακά να καταληξει με έναν μετριο

επειδή αυτος έχει υπομονη μαζι της και φυσικα δεν είναι τοσο ωραιος να την γεμιζει ανασφάλειες.

 

Σκέφτομαι και κάτι τέτοιο χωρις να είμαι σιγουρος ότι ισχυει βεβαια δεν είμαι και ψυχολόγος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...