Προς το περιεχόμενο

Ειναι αγένεια το πέσιμο;


Flaoutistas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πεσιμο και φλερτ ειναι το ιδιο πραγμα μη τα διαχωριζετε! απλα υπαρχει ενας ομορφος τροπος κι ενας ασχημος... προσωπικα, για μενα θεωρειται αγενεια οταν βλεπεις κοπελα να συνοδευεται ειτε απο γκομενο-αγορι-αντρα-δεξερωτι ειτε απο φιλους να πας να της την πεσεις, φερνεις τη κοπελα σε ασχημη θεση και επιπλεον ΔΕΝ ΣΕΒΕΣΑΙ αυτον που την συνοδευει! κατι που με τρελαινει προσωπικα εχω παιξει πολλες φορες ξυλο με ατομα που ξερω κιολας, οταν βλεπουν οτι η κοπελα μου ανηκει, και ερχεται ΜΠΡΟΣΤΑ μου και κανει μαλακιες.... ε τοτε εγινε της καριολας απλα (sorry που μιλαω ετσι, αλλα αν σας εχει τυχει καταλαβαινετε)

 

απο την αλλη αν η κοπελα δε συνοδευεται μια χαρα το θεωρω το φλερτ αρκει να εχεις σεβασμο και τροπους εκτος αν ειναι κανα τσουλι ξερω'γω που μπορει να της αρεσει κιολας... αυτα απο μενα

Δεν σου ανήκει, δεν είναι έπιπλο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 90
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Απο τη μια κράζουν διάφοροι ότι με το ίντερνετ έχουμε αποξενωθεί, ότι όλοι είναι πίσω απο μια οθόνη και δεν γνωρίζει κανείς κανέναν, οτι συναντάς κάποιον/κάποια από κοντά και είναι τελείως διαφορετικός.. από την άλλη αν κάποιος την πέσει σε κάποια θα τον πουν λιγούρη.. αν κάποια την πέσει σε κάποιον θα την κακοχαρακτηρίσουν επίσης.. τελικά τι από τα δύο είναι καλύτερο; Να ψάχνεις μέσω από το ίντερνετ ή έξω; Και υπάρχει μέρος για πέσιμο; Πχ φαντάζμαι ότι σε ένα μπαρ την πέφτεις πιο εύκολα απότι σε κάποια στη δουλεία σου.. αλλά αν θες καποιον συγκρκιμένο τι γίνεται; Την πέφτεις και όπως παει;

 

Xαιρετίζω την επιστροφή κοκκινοτρίχη. Άτιμε μας είχες λείψει !!!!1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει να κάνει τόσο πολύ με ηλικία, αν και όντως πιο μικροί -συνήθως- δε ξέρουμε τι θέλουμε. Δηλαδή στα 20, 30, ή 50 δε λειτουργούμε συναισθηματικά; Δεν αισθανόμαστε πράγματα; Δεν υπάρχει πλήρως 'λογικός' άνθρωπος, που να μην επηρρεάζεται από τα συναισθήματά του ή την ψυχική του κατάσταση. 

 

Εγω εχω μάθει αλλιως. Να δινω έμφαση στο σέξ και τις εμπειριες από εκει και να μην καταλαβαινω δικαιολογιες και προφασεις του στυλ θέλω να σε τεστάρω και θέλω να μην δειξω δεδομένη. Σου ειπε κανεις ότι αμα εισαι δεδομενη θα παρεξηγηθείς?

 

Τα θεωρω πολύ παιχνιδάκια όλα αυτά. Αμα γουστάρει η άλλη θα σου πει ναι απευθειας στο να βγειτε. Τωρα τι παιχνιδι να κάνεις όταν η άλλη δεν σου απαντάει καν στο τηλ ή το μηνυμα? να ξαναπάρεις? μαλακας θα γινεις. Δεν αξιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι όμως ένα μέρος του ανδρικού πληθυσμού, αν μια γυναίκα δεν είναι λίγο δύσκολη στην αρχή, κάνουν αυτή τη μη λογική σκέψη -->όχι δύσκολη-->εύκολη-->πουτάνα.

Οπότε ως ένα σημείο κάποιες μπορώ να τις δικαιολογήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι όμως ένα μέρος του ανδρικού πληθυσμού, αν μια γυναίκα δεν είναι λίγο δύσκολη στην αρχή, κάνουν αυτή τη μη λογική σκέψη -->όχι δύσκολη-->εύκολη-->πουτάνα.

Οπότε ως ένα σημείο κάποιες μπορώ να τις δικαιολογήσω.

Το θελουμε το οχι μας για να μην θεωρησουμε υπουνειδητα οτι ειναι ευκολη..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι όμως ένα μέρος του ανδρικού πληθυσμού, αν μια γυναίκα δεν είναι λίγο δύσκολη στην αρχή, κάνουν αυτή τη μη λογική σκέψη -->όχι δύσκολη-->εύκολη-->πουτάνα.

Οπότε ως ένα σημείο κάποιες μπορώ να τις δικαιολογήσω.

 

Είναι οι διάφορες κοινωνικές πεποιθήσεις που τους έχουν φυτέψει στο κεφάλι, ξεκινώντας πρώτα από τις ανόητες μανάδες τους, καθώς και οι ταμπέλες που βάζουν αργότερα για να καλύψουν και να εκλογικεύσουν τις ανασφάλειες τους. Έτσι μετά αυτό μετατρέπεται σε αυτοεκπληρούμενη προφητεία.

 

Το θελουμε το οχι μας για να μην θεωρησουμε υπουνειδητα οτι ειναι ευκολη..

 

Μίλησε για τον εαυτό σου καλύτερα...

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι οι διάφορες κοινωνικές πεποιθήσεις που τους έχουν φυτέψει στο κεφάλι, ξεκινώντας πρώτα από τις ανόητες μανάδες τους, καθώς και οι ταμπέλες που βάζουν αργότερα για να καλύψουν και να εκλογικεύσουν τις ανασφάλειες τους. Έτσι μετά αυτό μετατρέπεται σε αυτοεκπληρούμενη προφητεία.

 

Δεν θα μπορούσες να το πεις πιο τέλεια :)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θελουμε το οχι μας για να μην θεωρησουμε υπουνειδητα οτι ειναι ευκολη..

 

Εγω θα το επαιρνα ότι γουσταρε εμενα και καταστάλαξε σχετικά γρηγορα και σταθερα

 

και δεν καταλαβαινω ρε φιλε και γιατι να την κρινεις από την αρχη? κατσε περιμενε να δεις κανα δυο μηνες τι παιζει με αυτην

 

Εγω θα το σκεφτομουν ότι με μενα μαλλον δεν γουσταρει πολύ οποτε για αυτό κανει την δυσκολη γιατι μην μου πεις ότι αμα σε εβλεπε η άλλη και τρελαινοταν θα καθοταν να προβαλει αντιστάσεις. Και δεν υπαρχει και πιο αντισεξουαλικο πραγμα από το να προσπαθεις να ψησεις μια που δεν θελει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γράφετε για λογική και μιλάτε για γυναίκες;απο ποιον πλανήτη είστε;σε όλες τις ηλικίες,δεν συμβαδίζει ποτε η λογική και η γυναικα.αν τύχει τέτοια περιπτωση,να είστε σίγουροι,αυτή θα επιλέξει με ποιον θα σενιαριστει στο επόμενο πεντάλεπτο,και όσοι δεν την ενδιαφέρουν,θα το καταλαβουν πριν καν το σκεφτούν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γράφετε για λογική και μιλάτε για γυναίκες;απο ποιον πλανήτη είστε;σε όλες τις ηλικίες,δεν συμβαδίζει ποτε η λογική και η γυναικα.αν τύχει τέτοια περιπτωση,να είστε σίγουροι,αυτή θα επιλέξει με ποιον θα σενιαριστει στο επόμενο πεντάλεπτο,και όσοι δεν την ενδιαφέρουν,θα το καταλαβουν πριν καν το σκεφτούν.

 

Εγώ προσωπικά είμαι από εκείνον τον πλανήτη όπου είναι αδύνατο να έχω γνωρίσει την κάθε γυναίκα (δηλαδή όλες) ώστε να έχω τόσο απόλυτη άποψη για εκείνες.

Εσύ από ποιον πλανήτη είσαι;

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...