Προς το περιεχόμενο

Ειναι αγένεια το πέσιμο;


Flaoutistas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το όχι δεν είναι πάντα όχι -----> για τους ωραίους και ελκυστικούς

 

Το όχι είναι πάντα όχι ----> για τους άσχημους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 90
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Αναμένω sam75

 

Εγώ τόση ώρα, ψάχνω και δε βρίσκω post για...

 

 

b19768c4-8c30-4a86-befe-5dc59091d6b8-c.j

 

 

 

ΑΓΕΛΕΣ ΚΑΙ ΛΥΚΟΥΣ!

 

 

Και απογοητεύομαι, είναι Παρασκευή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θεωρούσαμε οτι για να αρέσει κάποιος σε κάποια (και γενικα ένας άνθρωπος σε έναν άλλον άνθρωπο ερωτικά όμως)
υπάρχουν βασικά 3 παράγοντες, η ομορφιά, το στυλ (να ξερει να ντυνετε, να χει αέρα, να χει ένα ωραίο βλέμμα κτλ) και ο χαρακτήρας (να σε κάνει να γελάς, να ναι δυναμικός, να ναι εξυπνος) σε τι αναλογια πιστεύετε τα θελουν οι περισσοτεροι;
Πχ για κάποιον/κάποια με φοβερή εμφάνιση θα είχε μέλλον μια σχέση αν ήταν τελείως κενός μέσα του; Για σχέση μιλάω όχι για αρπαχτές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θεωρούσαμε οτι για να αρέσει κάποιος σε κάποια (και γενικα ένας άνθρωπος σε έναν άλλον άνθρωπο ερωτικά όμως)

υπάρχουν βασικά 3 παράγοντες, η ομορφιά, το στυλ (να ξερει να ντυνετε, να χει αέρα, να χει ένα ωραίο βλέμμα κτλ) και ο χαρακτήρας (να σε κάνει να γελάς, να ναι δυναμικός, να ναι εξυπνος) σε τι αναλογια πιστεύετε τα θελουν οι περισσοτεροι;

Πχ για κάποιον/κάποια με φοβερή εμφάνιση θα είχε μέλλον μια σχέση αν ήταν τελείως κενός μέσα του; Για σχέση μιλάω όχι για αρπαχτές.

 

Η σχέση αποτελείται από ζευγάρια.

Δεν έχει μόνο σημασία τι είναι/πως είναι/τι θέλει (ή whatever) ο ένας αλλά επίσης και τι είναι/πως είναι/τι θέλει (ή whatever) και ο άλλος.

Όποτε στην ερώτηση σου με το bold δεν μπορεί να υπάρξει σοβαρή απάντηση (παρά μόνο καφενειακού στυλ).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γράφετε για λογική και μιλάτε για γυναίκες;απο ποιον πλανήτη είστε;σε όλες τις ηλικίες,δεν συμβαδίζει ποτε η λογική και η γυναικα.αν τύχει τέτοια περιπτωση,να είστε σίγουροι,αυτή θα επιλέξει με ποιον θα σενιαριστει στο επόμενο πεντάλεπτο,και όσοι δεν την ενδιαφέρουν,θα το καταλαβουν πριν καν το σκεφτούν.

 

Αυτό με την λογική που ειπες μεγάλη αληθεια φιλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γράφετε για λογική και μιλάτε για γυναίκες;απο ποιον πλανήτη είστε;σε όλες τις ηλικίες,δεν συμβαδίζει ποτε η λογική και η γυναικα.αν τύχει τέτοια περιπτωση,να είστε σίγουροι,αυτή θα επιλέξει με ποιον θα σενιαριστει στο επόμενο πεντάλεπτο,και όσοι δεν την ενδιαφέρουν,θα το καταλαβουν πριν καν το σκεφτούν.

Εμείς από τη γη, γιατί εσύ μάλλον είσαι από άλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πλακα πλακα δεν γινεται να το λενε τοσοι άντρες αυτό με την λογική και να είναι ψέμα. Ισως δεν το λενε 3-4 που βολευτηκαν με κανα προξενιο και ζουν την αιώνια αγάπη. :cry:

 

Μέχρι να ξυπνησουν απότομα καμια μέρα. Που δεν το ευχομαι. :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θεωρούσαμε οτι για να αρέσει κάποιος σε κάποια (και γενικα ένας άνθρωπος σε έναν άλλον άνθρωπο ερωτικά όμως)

υπάρχουν βασικά 3 παράγοντες, η ομορφιά, το στυλ (να ξερει να ντυνετε, να χει αέρα, να χει ένα ωραίο βλέμμα κτλ) και ο χαρακτήρας (να σε κάνει να γελάς, να ναι δυναμικός, να ναι εξυπνος) σε τι αναλογια πιστεύετε τα θελουν οι περισσοτεροι;

Πχ για κάποιον/κάποια με φοβερή εμφάνιση θα είχε μέλλον μια σχέση αν ήταν τελείως κενός μέσα του; Για σχέση μιλάω όχι για αρπαχτές.

Προφανώς και έχει μέλλον, και αυτό είναι ανάλογα με τις επιθυμίες και των δύο και τις ανάγκες και των δύο, αλλά και το τι θεωρείς ως μέλλον.

Εγώ θα αυτοκτονούσα αν είχα σχέση με τέτοιο άτομο, κάποιοι άλλοι/ες θα λάτρευαν να έχουν σχέση με ένα μοντέλο σε εμφάνιση και ας ήταν και ο πιο κενός άνθρωπος στον πλανήτη. Αν αυτό τους αρέσει, καλά κάνουν και αυτό προτιμούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω εχω ρωτησει κοπελα αμα θελει αν βγουμε και μου απαντησε 'θα δουμε' αυτο τι ειναι?

 

Tι θα δεις μωρη πατσαβουρα επρεπε να της πεις? τα ζωδια αμα θα είναι αναδρομος ο ερμης? :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή εσένα κανένας φίλος σου δεν σου έχει πει θα δούμε; Μόνο εγώ έχω τέτοιους φίλους;

 

Η συνηθισμένη απάντηση από μένα είναι "λέγε ρε γρόθε να ξέρω τι θα κάνω".  :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η συνηθισμένη απάντηση από μένα είναι "λέγε ρε γρόθε να ξέρω τι θα κάνω".  :lol:

 

 - Έλα ρε τελικα τι ωρα θα παμε για καφέ που λεγαμε να περάσω να σε πάρω?

 

- Θα δούμε.

 

-> :fear:  :fear:

 

εγω θα του λεγα καλα καθυστερημένος εισαι ρε μλκ? σε ρωταω τι ωρα να περάσω και μου λες θα δουμε? :cry:

 

Mια τυπισσα παλια ενώ είχαμε βγει ηδη μια φορά και κανονίζαμε δευτερη μου κάνει με έπιασε το στομάχι μου (ότι να ναι). Και μου το ακυρωσε. Σκέψου ακομα δεν έχουμε βγει και μου λεει συνεχεια ότι χρωστάει καφέ εγω της λεω ναι ναι ότι πεις.

 

Φιλε εγω μετά ξενερώνω νομιζω ότι η άλλη δεν είναι άτομο εμπιστοσύνης και δεν το ψηνω συνεχεια τα ιδια θα κάνουν μετά. Μερικες δεν είναι για πουθενα έχουν κατι περιεργα κολληματα.

 

Εμενα μπορει να με πάρεις και στις 12 το βράδυ αμα την άλλη μερα δεν δουλευω και να μου πεις να βγουμε 12 και τέρταρτο θα είμαι ετοιμος. Τωρα κάποιες θελουν βασιλικά εξοδα. Τι να πεις. Θέλουν να το σκεφτουν :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...