Προς το περιεχόμενο

Black Friday 2016


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 255
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μην κανετε μεγαλα οικονομικα ανοιγματα γιατι ερχονται μεγαλες εκτωσεις μετα την Black Friday

 

http://www.dikaiologitika.gr/eidhseis/oikonomia/131222/erxontai-megales-ekptoseis-gia-ilektronika-psonia-meta-tin-black-friday

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες περασα απο 2-3 stores να δω τι παιζει, και ειχε αρκετα καλα doorbuster deals.

 

eg.  TV 4k Toshiba 49'' with Chromecast την ειχαν στα $199, LG 40'' FHD στα $150, Sharp 55'' smart TV στα $249

 

Επισης σε ολα τα ipad pro 9.7'' εγραφε -$125 εως -$150

 

To surface pro 4 12.3 μαζι με θηκη το ειχανε στα $599.  Στο microsoft store που περασα το ειχανε στα $899

 

Επισης Xbox One S Battlefield bundle + extra wireless controller στα $299 

 

Χbox One S minecraft bundle στα $199

 

Τελος αν κανεις 2years contract παιρνεις το S7 ή S7 Edge μαζι με Gear VR + $50 σε Oculus Content + μια Gift card $250 

 

Φυσικα εδω και μια εβδομαδα εχει ξεκινησει ολη η τρελα, και θα παει μεχρι και μια εβδομαδα μετα την Cyber Monday...  το θεμα ειναι οτι θα εχουν σηκωσει τα παντα μεσα στο ΣΚ.... :P

 

 

Σημερα αν προλαβω, θα παω να δω και αλλα... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Online αγορά ναι

 

Πάντως μέχρι στιγμής αξίζουν μόνο τα xbox-ps4 προσφορές. Τίποτα άλλο δεν είναι σε άλλη τιμή.

Ξέρουμε από τι ώρα θα είναι διαθέσιμες οι προσφορές για online αγορές; ακόμα δεν ξέρουμε τι θα βγάλουν τα public κ οι άλλοι.

Μην κανετε μεγαλα οικονομικα ανοιγματα γιατι ερχονται μεγαλες εκτωσεις μετα την Black Friday

 

http://www.dikaiologitika.gr/eidhseis/oikonomia/131222/erxontai-megales-ekptoseis-gia-ilektronika-psonia-meta-tin-black-friday

Είναι σίγουρο αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας τυπακος εβαλε αγγελία με το xbox και με ps4 της αυριανης προσφοράς....

 

Κάποιος το τσιμπησε από σήμερα μάλλον....

 

Είναι οι γνωστές "διαρροές" εκ των έσω...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας τυπακος εβαλε αγγελία με το xbox και με ps4 της αυριανης προσφοράς....

 

Κάποιος το τσιμπησε από σήμερα μάλλον....

 

Είναι οι γνωστές "διαρροές" εκ των έσω...

Χάνει χρήματα όμως δεν κερδίζει. Σωστά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε σωστά αλλα το θέμα μου δεν είναι αυτό..

Το θέμα μου είναι

 

ΑΦΟΥ ΑΥΡΙΟ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΑΥΤΗ Ή ΠΡΟΣΦΟΡΆ...ΠΩΣ ΤΟ ΠΗΡΕΕΕΕ;;

 

αυτό είναι το θέμα.

 

Ότι οι εργαζόμενοι και ο καθένας εκεί μέσα τσιμπάει τεμάχια για τον εαυτό του ή προς πώληση.

 

(Παλιά είχα ξαναγραψει στον καινούριο κωτσοβολο το καλοκαίρι που είχαν προσφορά το p8 στα 199€ όταν πήγα στο άνοιγμα είχαν αγοράσει όλοι οι υπάλληλοι από ένα.μου το είχε πει η ίδια ή ταμιας όταν πήγα να πληρωσω,επειδη το έφερε ή κουβεντα για τα χρώματα του κινητού επειδή είπα καλά ήρθα μόλις άνοιξε πως γίνεται να μην το έχετε σε ασημί;;; Και μ είπε είχαν λιγα κομμάτια κτλπ)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε σωστά αλλα το θέμα μου δεν είναι αυτό..

Το θέμα μου είναι

 

ΑΦΟΥ ΑΥΡΙΟ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΑΥΤΗ Ή ΠΡΟΣΦΟΡΆ...ΠΩΣ ΤΟ ΠΗΡΕΕΕΕ;;

 

αυτό είναι το θέμα.

 

Ότι οι εργαζόμενοι και ο καθένας εκεί μέσα τσιμπάει τεμάχια για τον εαυτό του ή προς πώληση.

Σωστό οκ, αλλα πιο το νόημα; εκτός αν το πήρε στα 140 ευρώ επειδή δουλεύει εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ή με τιμολογιο και γλυτώνει το ΦΠΑ

Λιγο χαζό να το πουλησει ενω το πηρε με τιμολογιο γιατι σε περιπτωση ελεγχουν δεν θα το εχει στον χωρο του.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...