Προς το περιεχόμενο

Black Friday 2016


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λιγο χαζό να το πουλησει ενω το πηρε με τιμολογιο γιατι σε περιπτωση ελεγχουν δεν θα το εχει στον χωρο του.

Δακρύσαμε Εάν δεν το βρουν

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 255
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν οι αρχικές τιμές είναι 59 ευρώ στα κινητά και 199 στα λάπτοπ τότε μόνο black Friday δεν είναι. Περιμένουμε.

Καλα ναι. Σκασιλα μου βεβαια κιολας αν δεν εχει και τιποτα ιδιαιτερα καλο. Εγω καμια τηλεοραση θα θελα αν αξιζε σε καλη τιμη,αλλιως γενικα δεν θελω κατι αλλο. Αλλα πιστευω αυτα που θα εχουν καλη εκπτωση θα ειναι 3-4 κομματια κι αντε να προλαβεις :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι μου λέει ότι το public θα μας τραβήξει στα καταστήματα και δεν θα δέχεται ηλεκτρονικά παραγγελία. Βλέπω ήδη δυο τιμές, Huawei P9 lite 179 και samsung A3 (2016) 169 σαν black friday offers αλλά διαθέσιμα μόνο στο κατάστημα.. :(

edit : s7 399  και s7 edge 499. Μόνο σε κατάστημα και αυτά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι μου λέει ότι το public θα μας τραβήξει στα καταστήματα και δεν θα δέχεται ηλεκτρονικά παραγγελία. Βλέπω ήδη δυο τιμές, Huawei P9 lite 179 και samsung A3 (2016) 169 σαν black friday offers αλλά διαθέσιμα μόνο στο κατάστημα.. :(

edit : s7 399 και s7 edge 499. Μόνο σε κατάστημα και αυτά!

400 ευρω το s7; Καλό ακούγεται.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι μου λέει ότι το public θα μας τραβήξει στα καταστήματα και δεν θα δέχεται ηλεκτρονικά παραγγελία. Βλέπω ήδη δυο τιμές, Huawei P9 lite 179 και samsung A3 (2016) 169 σαν black friday offers αλλά διαθέσιμα μόνο στο κατάστημα.. :(

edit : s7 399 και s7 edge 499. Μόνο σε κατάστημα και αυτά!

Μπορείς να δώσεις link για το s7 να παραγγείλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν έχει link να παραγγείλεις. Μόνο αύριο το πρωί αν πας σε κατάστημα. Ότι λέει ο moumias κολλάει το σύστημά τους αλλά τώρα βάζουν τις προσφορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν έχει link να παραγγείλεις. Μόνο αύριο το πρωί αν πας σε κατάστημα. Ότι λέει ο moumias κολλάει το σύστημά τους αλλά τώρα βάζουν τις προσφορές.

Δηλαδή πρεπει να πάω από εκεί; είχαν πει και online παραγγελία.

http://www.public.gr/product/tilefonia/kinita-smartphones/smartphone-samsung-galaxy-s7-32gb-mayro/prod7980751pp/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γελοιοτητες... ακου refurbished...

και 16αρι...!

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...