Προς το περιεχόμενο

Avatar 2 (2022)


KilliK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 644
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

14 ώρες πριν, firepc είπε

Πιστευετε οτι θα μπορεσει να μας εκπληξει οπως εκανε τοτε το 1?

Το σίγουρο είναι ότι ακόμα και άτομα που βρήκαν μέτριο το πρώτο (όπως εγώ) το περιμένουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/5/2022 στις 1:27 ΜΜ, liakinen είπε

Το σίγουρο είναι ότι ακόμα και άτομα που βρήκαν μέτριο το πρώτο (όπως εγώ) το περιμένουν. 

Το ειδες τοτε που βγηκε ή πολυ αργοτερα? Εγω ακομα το θυμαμαι με δεος...Πρωτο σε 3d κιολας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Το ειδες τοτε που βγηκε ή πολυ αργοτερα? Εγω ακομα το θυμαμαι με δεος...Πρωτο σε 3d κιολας.

Όταν βγήκε. Εντυπωσιακό σε εικόνα (κανένας δεν μπορεί να πει το αντίθετο) αλλά σε σενάριο για μένα μέτριο αν και είχε φόντα για κάτι πραγματικά καλό. Περιμένω τις συνέχειες αν και αυτήν την φορά θα κριθεί αυστηρότερα. Ο λόγος είναι ότι στο θέμα Visuals μπαμ δεν πρόκειται να κάνει και πρέπει να παρουσιάσει σενάριο. 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σεναριο θα εχει, visuals δεν βλεπω να εχει. οκ τα εφε του νερου ειναι εξωπραγματικα, αλλα παλι ειναι σαν να βλεπεις ενα ντοκιμαντερ του national geographic για τον βυθο του ωκεανου. δεν δειχνει κατι καινουργιο εντωπωσιακο, οπως ηταν πχ τα ιπταμενα βουνα στο πρωτο.

δεν ξερω, το κοβω για φολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, KilliK είπε

σεναριο θα εχει, visuals δεν βλεπω να εχει. οκ τα εφε του νερου ειναι εξωπραγματικα, αλλα παλι ειναι σαν να βλεπεις ενα ντοκιμαντερ του national geographic για τον βυθο του ωκεανου. δεν δειχνει κατι καινουργιο εντωπωσιακο, οπως ηταν πχ τα ιπταμενα βουνα στο πρωτο.

δεν ξερω, το κοβω για φολα.

Βρε ας έχει σενάριο και μια χαρά θα μας αρέσει, θα κόψει εισιτήρια, θα αλλάξει σε κάποιο βαθμό την εκτίμηση που έχουμε κάποιοι για την πρώτη και θα περιμένουμε τις επόμενες. Visuals που θα κάνουν την αίσθηση του πρώτου κανένας δεν περιμένει κακά τα ψέματα άλλες εποχές εκείνες (3D άνοδος και πτώση μέσα σε λίγα χρόνια) όχι όμως ότι δεν θα είναι σε υψηλά στάνταρ της εποχής μας. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σεναριο ειχε και η πρωτη ταινια. εισιτηρια θα κοψει ουτως η αλλως. κατι groundbreaking περιμενουμε παλι, για να δικαιολογησει τα 10 χρονια αναμονη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το trailer ιδια φαση με το trailer του Game. Απλα εδειξαν τα εφε. 

Pass εκτος και αν δεν παιζει τιποτα αλλο εκεινη την περιοδο σινεμα.

Επεξ/σία από SabotazNic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προσωπικά μου αρέσει το trailer και ειδικά η μουσική που έχουν βάλει. Μοντάζ, εφέ, κινηματογραφία, φαίνονται γαμάτα. Ίδωμεν.

Επεξ/σία από Glikos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξαναλέω προσωπικά περιμένω να κρίνω την ταινία σε σενάριο, χαρακτήρες κτλ. Αν μιλήσουμε μόνο για το trailer, αυτό δεν εντυπωσιάζει για αναμονή 13 ολόκληρα χρόνια και με δεδομένο ότι ο σκηνοθέτης δεν παρουσίασε κανένα άλλο πρότζεκτ στο μεσοδιάστημα. 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...