Προς το περιεχόμενο

[ΤΕΛΟΣ]MICROSOFT Lumia 950 XL Λευκό 199€ @cosmote.gr [ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ]


soik85

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από ότι καταλαβαίνω έκλεισαν το θέμα με τις δωροεπιταγες των 300 για ipone..

Αντε να κλείσουν και τις δικές μας των διακοσιων ευρώ, να μας φανουν και τα χρήματα επιτελους στους λογαριασμούς μας και να τελειώνουμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 567
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ πήρα τη δωροεπιταγή προχτες το απόγευμα, και δεν περνουσε στο συστημα γιατι εγγραφε οτι εχει χρησιμοποιηθει το μπαχαλο

τους ειπα ποιος την χρησιμοποιησε και μου ειπαν το ψαχνουν ακομα τιποτα καφενεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ έχω παραγγείλει ένα λευκό από κοσμοτε για δωρο στην γυναίκα μου ( με πήραν τηλ για κουπονι ) και ένα μαύρο από γερμανο για μενα (έχει έρθει email κανονικά αλλα ακόμα να με πάρουν τηλ) έχω ελπίδες για δώροεπιταγή ή θα μου πούνε είσαι το ίδιο άτομο δεν είχες το δικαίωμα να παραγγείλεις 2 συσκευές ας είναι από διαφορετικά eshop?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμμμμμ. Κοιτα μπορεις να κανεις τον χαζο. Το θεωρω λίγο δυσκολο να το βρουνε καθως θα ειναι δυο διαφροετικές παραγγελείες. (το "sorting" θα γινεται με την παραγγελία και οχι με το μαιλ υποθετω).

Εγω ειχα παρει 2 με την ιδια παραγγελία και μου δωσαν μονο ενα.
Στα καλα το iphone εφυγε απο αποθηκη και παει στο κατάστημα.

Υ.Γ. Σορρυ για το offtopic αλλα αν προλαβε καποιος το lumia και το εχει μετανιώσει ας μου στείλει ενα pm. Προτιμώ να μην το εχει ανοιξει βεβαια να ειχε ξενερώσει με τα "κακα" σχολια που καναν εδω....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κατά την εξαργύρωση του κουπονιού ΠΡΟΣΟΧΗ.

 

a. Σε καμια περιπτωση δε κανουμε Back - αλλα ολοκληρωνουμε την παραγγελία μεχρι τέλους (αυτό το γράφει και στις οδηγίες).

 

b. Αν θελετε να εμφανιζεται και στο ιστορικο του λογαριασμού σας, κάντε Log in πριν κανετε ολοκλήρωση αγοράς (δε το γραφει στις οδηγίες)..

Αλλιώς βάζετε κουπόνι και μετά σας ζητάει να κανετε Log in ή να προχωρήσετε την παραγγελία χωρις Log in..

Αν πατήσετε Log in...Καίτε το κουπόνι! :mad:

Ελεος..λενε οτι δε χρειάζεται να κανουμε log in, αλλά δε λένε ότι σε περιπτωση που κανουμε θα πρεπει να εχουμε κανει απο πριν και οχι κατα τη διαδικασία παραγγελίας!

 

Ps: Παρελαβα διακοσάρι σήμερα..το έκαψα χωρίς να φταίω με τη παραπάνω διαδικασία κάνοντας ενα απλο Log in και ξαναπεριμένω... :mad: :mad: :mad:

Επεξ/σία από baskon
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχαχαχα, πρώτη φορά βλέπω κουπόνι με παγίδες! Μη κάνεις αυτό..μη κάνεις το άλλο..θα καεί..

Ο Γερμανός φροντίζει το θέμα να έχει suspense μέχρι τελικής πτώσης!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΛΕΟΣ..ακομα κολλαει αυτο; εβγαλες ακρη στο τηλεφωνικο κεντρο; Καψιμο κανονικα..θα παρω δωροεπιταγη η οχι; κι αν την καψω; Αγχος μεγαλο ..χαχα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσείς είστε κοντά στην δεύτερη.εμας ακόμα την πρώτη δεν έστειλαν.τηλεφωνακι σε λίγο.Στα πλαίσια πάντα της καλής συνεργασίας,οπως μου ειπανε όταν πήραν τηλέφωνο.. χεχε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τουλάχιστον έχεις όλη την πληροφορία που χρειάζεσαι για να μη κάψεις την πρώτη σου δωροεπιταγή..

 

Οδηγίες προς ναυτιλόμενους

Σωστα βήματα παραγγελίας με δωροεπιταγή:

α. Ξυπναμε 4 το πρωί να την κάνουμε ώστε να μη κολλήσει το σύστημα.

β. Ανοιγουμε λαπτοπ ωστε να μην εχουμε θέμα αν πέσει το ρευμα.

γ. Συνδεόμαστε στο ιντερνετ και κανουμε το σταυρο μας μην κοπεί κατά τη διαδικασία.. Αν εχουμε router με GSM backup βολευει

δ.Μπαινουμε και κανουμε Log in στο λογαριασμό μας από πριν για να μην εχουμε θέμα

ε. Διαλέγουμε ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ τα πράγματα μας γιατί μετά δε πρέπει να πάμε πίσω να κάνουμε διόρθωση

στ. Βάζουμε κωδικό και κάνουμε Checkout (*βοηθάει αν κάνουμε καμιά προσευχή πρώτα)

*Ps: Θα προτεινα στην όλη διαδικασία να έχουμε κάμερα να γράφει ώστε να είμαστε καλυμένοι. Εγω στην επόμενη προσπάθεια θα έχω..Και screenshot παντού..Δεν πατάμε το back του Browser Που να μας πληρώνουν..

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...