Προς το περιεχόμενο

[ΤΕΛΟΣ]MICROSOFT Lumia 950 XL Λευκό 199€ @cosmote.gr [ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ]


soik85

Προτεινόμενες αναρτήσεις

... και σου δίνει ένα Iphone se με €200.

Δεν θα με πείραζε να κάνω όλες μου τις αγορές από εκεί και να μου δίνουν €200 δώροεπιταγές ή €300 έκπτωση σε καλύτερο προϊόν από αυτό που παράγγειλα.  B)  B)  B)

Για την κίνησή τους αυτή είπα μπράβο από την πρώτη στιγμή,Αλλά, πλήρωσα 199 ευρώ για να πάρω ένα κινητό που χρειάζομαι  για επαγγελματικούς λόγους την οθόνη του και τη φωτογραφική του, οπότε δυστυχώς το iphone SE δεν με εξυπηρετεί,Γι αυτό λοιπον και διάλεξα τη δωροεπιταγή , με την οποία ωστόσο δεν μπορώ να αγοράσω ένα αντίστοιχο smartphone στην ίδια τιμή (ας πουμε το xperia Z5 το βγάζει διαθέσιμο και μόλις το βάζω στο καλάθι μου λέει δεν είναι)και  την οποία δεν έχω καταφέρει δυστυχώς να "εξαργυρώσω" ακόμη σε άλλο προϊόν έστω,γιατί κόλλησε το σύστημα...Οπότε ειλικρινά σου λέω θα ήθελα να έχω πάρει στα χέρια μου το 950 xl γιατί το χρειαζόμουν άμεσα μιας και το κινητό που έχω τώρα μου έχει χαλάσει το μικρόφωνο εδώ και 20 μέρες. Τώρα και το 950xl δεν έχω, και 199 ευρώ "δεσμευμένα" στην τράπεζα και μια δωροεπιταγή που μέχρι στιγμής δεν έχω εκμεταλλευτεί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 567
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οτι τον βολευει τον καθένα..Iphone Se με 4αρα οθόνη μόνο για προσάναμα στο τζάκι θα το έπαιρνα αν μου το διναν..Ισως έκανε και βεγγαλικά και εφτιαχνε η διάθεση της γειτονιάς :ph34r:  :ph34r: . Άλλους τους βολευει ..οπότε γουστα είναι αυτά..

Απο κει και πέρα, αν φωνάξεις και το τρέξεις ναι μπορούν μέσα σε μισή ωρα να σου δώσουν δωροεπιταγή και να τελειώνεις (αν δε γίνει τίποτα μετά και την κάψεις την επιταγη με το σύστημα τους..)

Αλλά γιατί να πρέπει να φωνάξεις για να πάρεις στην ώρα της αυτό που υποσχέθηκαν..; Και γιατί να πρέπει να κάνεις προσευχή για να μπορέσεις να την εξαργυρώσεις;

 

Εγω την εξαργύρωσα..και ακόμα δε μπορώ να το πιστεψω..Πιστευω θα με πάρουν τηλεφωνο και θα μου πουν κυριε εχει γίνει καποιο λάθος..σας ακυρωνουμε την παραγγελία και χανετε και την δωροεπιταγή αλλά και τα 200 ευρώ που ακόμα δε σας έχουν επιστραφεί στην κάρτα σας..

Αφηστε που στεναχωριέμαι γιατί τελειώνει η παρωδία :fear:  :fear: ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και η γκαντεμιά συνεχίζεται .... το courier άφησε ειδοποίηση σε λάθος σπίτι... ούτε τηλέφωνο δεν πήρε :-(

Χαχαχαχαχα επικ

 

Εμενα μολις με ειδοποιησε ο γερμανος οτι το εστειλαν με courier. Καλη παρασκευη και αν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εσάς που πληρώσατε με κάρτα για το λούμια σας αποδέσμευσαν-επέστρεψαν τα χρήματα?

Εμένα δεν έχει γίνει κάτι τέτοιο ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εσάς που πληρώσατε με κάρτα για το λούμια σας αποδέσμευσαν-επέστρεψαν τα χρήματα?

Εμένα δεν έχει γίνει κάτι τέτοιο ακόμα.

Κι εγω ακόμη περιμένω..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρηματα δεν εχω δει και εγώ ..παραμένουν δεσμευμένα.. Είναι και θέμα της τράπεζας βεβαια.. Εχω την εντυπωση ότι σε χρεωστικές αργεί περισσότερο από ότι σε πιστωτικές.. Σε χρεωστική Alpha θέλει γενικά καμιά βδομαδούλα πάντως τώρα που ρώτησα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

το se έχω παραγγείλει την Δευτέρα απόγευμα ακόμα τπτ
 

73de2b0babb3421da963061e5c762c3d.png

 

 

Αν έχεις παραλαβή απο κατάστημα, πα΄ρε τηλέφωνο στο κατάστημα. Κατά πάσα πιθανότητα θα είναι εκεί. Με Courier δεν ξέρω τι παίζει.

Και εγώ την δευτέρα το απόγευμα το παράγγειλα, με παραλαβή από κατάστημα, και σήμερα το πρωί πήγα και το πήρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...