Προς το περιεχόμενο

[ΤΕΛΟΣ]MICROSOFT Lumia 950 XL Λευκό 199€ @cosmote.gr [ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ]


soik85

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@ziaba

 

Aν εισαι σε νησι μην περιμενεις παραλαβη πριν την επομενη εβδομαδα η το νωριτερο το Σαββατο λογω απεργιων (καραβια etc)!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 567
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

κάποιος με τις καμένες επιταγές έχει πάρει καινούργια? έμενα 2 μέρες το τεχνικό (χαχαχα)  τμήμα ελέγχει αν όντως δεν έχω πάρει το τηλέφωνο  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σήμερα γιατί δεν σηκώνουν τα τηλέφωνά στον Γερμανό απεργούν?


Αν έχεις παραλαβή απο κατάστημα, πα΄ρε τηλέφωνο στο κατάστημα. Κατά πάσα πιθανότητα θα είναι εκεί. Με Courier δεν ξέρω τι παίζει.

Και εγώ την δευτέρα το απόγευμα το παράγγειλα, με παραλαβή από κατάστημα, και σήμερα το πρωί πήγα και το πήρα. 

οκ thx κανονικά αυτοί δεν έπρεπέ να με πάρουν για να πάω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από ιστορία, όπου ήμουν έτοιμος για μυνησεις κλπ μεσα σε 20 λεπτα ειχα τη δευτερη δωροεπιταγη στα χερια..

Το δικό μου θεμα ακόμα δεν εχει τελειώσει.. Κάλεσα σημερα την τράπεζα και λεει δε βλέπουν τίποτα ακόμα για επιστροφή χρημάτων..Και θα τα πάρω σε 25 (εργάσιμες) μέρες λέει αν δε δουν κάτι ή αν δε μου κάνει κάποιο έγγραφο ο Γερμανος ότι θελει να τα αποδεσμευσει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@ziaba

 

Aν εισαι σε νησι μην περιμενεις παραλαβη πριν την επομενη εβδομαδα η το νωριτερο το Σαββατο λογω απεργιων (καραβια etc)!!!

Ειναι μεγαλο το νησι και δεν σηκωνει αστεια. Εχουμε κανονικα δρομολογιο μονο για ευπαθη προιοντα και ταχυδρομεια

 

Επεξ/σία από soik85
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

@soik85

 

Εισαι σιγουρος??

Για Κρητη αναφερεσαι??

Εγω διαβαζω οτι μεχρι Κυριακη τουλαχιστον δεν κουνιεται φυλλο!!

Περιμενω και εγω δεμα απο Κινα που εχει κλεισει 2-3 μερες τωρα απο ΚΔ Αθηνων και εχω απογοητευτει να κανω υπομονη να φυγουν τα καραβια!!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσον αφορά την παραλαβή από κατάστημα το site τους λεει παραλαβή την επόμενη εργάσιμη για παραγγελίες πρινς τις 13:30..

Η δική μου ήταν πριν τις 13:30 χτες, εφυγε υποτιθεται χτες από την αποθήκη και πάει στο κατάστημα (Αθήνα). Φυσικά σήμερα δεν υπάρχει καμία ενημέρωση και ουτε το κατάστημα έχει κάτι..

Να κανουν καμία πλάκα και να πουν εμεις το πήγαμε αλλά δεν ηρθατε να παραλάβετε και ακυρωνουμε την παραγγελία (το εχουν και σαν όρο στο κουπόνι τους).....και θα τα πούμε διαφορετικά..

Χρήματα δεν εχουν επιστραφει και η τραπεζα με ενημερωσε οτι δε βλεπει τίποτα στο συστημα.... :mad: ..Αυριο βλέπω να πλακώνομαι πάλι με τους τύπους στο Γερμανό..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

@soik85

 

Εισαι σιγουρος??

Για Κρητη αναφερεσαι??

Εγω διαβαζω οτι μεχρι Κυριακη τουλαχιστον δεν κουνιεται φυλλο!!

Περιμενω και εγω δεμα απο Κινα που εχει κλεισει 2-3 μερες τωρα απο ΚΔ Αθηνων και εχω απογοητευτει να κανω υπομονη να φυγουν τα καραβια!!!

 

δεν ξερω να σου απαντησω με σιγουρια καθως εστειλα δεμα την Τριτη και εφτασε χθες Αθηνα.

Παντως απο χθες στη διαλογη το βλεπω ακομα το πακετα στα Ελτα courrier.

Τι να πω με κουρασε ολο αυτο το παπατζιλικι.

 

Σκεψου πηγα σουπερ μαρκετ και μου χρεωσαν προιον προσφορας σε κανονικη τιμη και τα πηρα στο κρανιο που αλλα γραφουν και αλλα χρεωνουν...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάποιος με τις καμένες επιταγές έχει πάρει καινούργια? έμενα 2 μέρες το τεχνικό (χαχαχα)  τμήμα ελέγχει αν όντως δεν έχω πάρει το τηλέφωνο  

τα ιδια και εμενα πηρα και αρχισα πρωι πρωι καντηλια τιποτα δεν μας βλεπω να περνουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβε καποιος αυτο που του υποσχεθηκαν; Εγω 2 εργασιμες μετα κ ενω υποτιθεται το στειλαν απο αποθηκη ακομα τιποτα. Φυσικα και λεφτα ακομα τιποτα στην καρτα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...