Προς το περιεχόμενο

[ΤΕΛΟΣ]MICROSOFT Lumia 950 XL Λευκό 199€ @cosmote.gr [ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ]


soik85

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 567
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

πάντως όσοι πάρετε se παίρνετε ένα κινητό κλάσεις ανώτερο από αυτό της προσφοράς, το οποίο, οκ, συμπαθητικό σα συσκευή, αλλά με παρατημένο app store δε πας πουθενά. αρα μια χαρά σας έκατσε παίδες

 

Σαν κινητό το 950xl είναι εξαιρετικο. Το λειτουργικό το χαλάει τελείως. Το se με την 4αρα οθονουλα δεν κάνει για τίποτα εν έτη 2016. Για τρίτο τηλέφωνο καλό είναι και πάλι δύσκολα.

Καλά ακόμα είναι ανοιχτό το θέμα;

 

Χαρά στην υπομονή..

Δεν νομίζω να τους χαλασε. Κινητό δεν πήραν αλλά βρέθηκαν με δωροεπιταγη 200 ευρώ από το πουθενά. Φερθηκε πολύ καλά ο germanos αν ήξερα θα έκανα και εγώ παραγγελία.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού ένανα παράπονο και ζήτησα την ηχογράφηση κλήσης μετά την ατυχή πρωινή συνομιλία, με κάλεσε ο προιστάμενος του e-shop, ο οποίος ζήτησε συγγνώμη και η επιταγή ήρθε μέσα σε λιγότερο από μισή ώρα μετά τη συνομιλία μας..

Την εξαργύρωσα (φυσικά εγραφα και βιντεο στη διαδικασία), και ελπίζω να κλείνει εδώ για εμένα το θέμα..

Πηρα ενα 640 Xl για τη μάνα και 2 καλές καρτες μνήμης και πλήρωσα 2.5 ευρώ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού ένανα παράπονο και ζήτησα την ηχογράφηση κλήσης μετά την ατυχή πρωινή συνομιλία, με κάλεσε ο προιστάμενος του e-shop, ο οποίος ζήτησε συγγνώμη και η επιταγή ήρθε μέσα σε λιγότερο από μισή ώρα μετά τη συνομιλία μας..

Την εξαργύρωσα (φυσικά εγραφα και βιντεο στη διαδικασία), και ελπίζω να κλείνει εδώ για εμένα το θέμα..

Πηρα ενα 640 Xl για τη μάνα και 2 καλές καρτες μνήμης και πλήρωσα 2.5 ευρώ..

 

γιατι δεν πηρες το se??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλώνω ξεκάθαρα iphone hater..

:ph34r:

Android ή WIndows phone θα επαιρνα, και μιας και το προηγουμενο τηλ της μανας ηταν ενα Lumia 820, και το χρησιμοποιεί μόνο για φώτο, και Internet από τον browser το 640 XL είναι άψογο και πολύ καλύτερο με την 5.7 οθόνη του (ειδικά στο browsing)..

Επίσης μετά από ολα αυτά δεν ήθελα να δώσω στο Γερμανό πολλά χρήματα (τα παλιά ακόμα τα περιμένω..), αν και ίσως ξέφυγα και πλήρωσα πολλά.. :-D

 

Το αρχικό λευκό 950XL που είχα παρει για τη μάνα καβατζώθηκε από εμένα αφού δε παρέλαβα το μαυρο που ήθελα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα τωρα μου εστειλαν email με παραγγελια την οποια εκαναν πριν λιγο μονοι τους ενω επρεπε να την εχουν κανει απο την Πεμπτη. Επισης ενω οι παραγγελια το950 xl εγινε απο cosmote με δωρεαν μεταφορικα, ηρθε επιβεβάιωση απο Γερμανο με +3€ Για το seΜεταφορικα.... Χαχαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελειωσε η εβδομαδα ηλεκτρονικου εμποριου και σε λιγες μερες περιμενουμε και τις χειμερινες εκπτωσεις και ακομα δεν εχει τελειωσει το μπαχαλο με τις δωροεπιταγες,τα iphone se και τα Lumia 950xl.

 

Καλα εννοειται οτι αν εμπαιναν τα iphone se σε προσφορα αντι για τις δωροεπιταγες θα ειχε γινει παλι ο κακος χαμος,οπως στο αλλο θεμα με τα 6s.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω προσπάθησα να κανω μια παραγγελία, κολλησε το συμπαν στο eshop, η παραγγελια δεν εγινε και το κουπονι πλεον βγαινει ακυρο.. Εστειλα mail και ειπαν θα το τσεκαρουν και θα στειλουν αλλο κουπόνι αν όντως ειναι ετσι... Ελεος ρε γαμωτο.. Και παραλληλα,ενω εχουν περασει 10 μερες, ακομη περιμένω να "αποδεσμευτουν" τα 199 ευρω απο την παραγγελία του 950 που ειχα πληρωσει με την καρτα μου.. Ελεος πια τοσο αγχος και ταλαιπωρία για μια παραγγελια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια μικρη ερωτηση(ισως ασχετη).Εχετε οπως λετε ενα εκπτωτικο κουπονι προς εξαργυρωση. Μονο για online αγορα μπορει να χρησιμοποιηθει?

 

Θελω να πω οτι αφου υπαρχουν τετοια προβληματα,αν πατε απο το κοντινο σας καταστημα Γερμανου και το δειξετε το κουπονι αυτο(μαζι με το email κανονικα)δεν μπορουν να σας εξυπηρετησουν? Δηλαδη δεν εχει ο κοσμος τιποτα καλυτερο να κανει απο το να περιμενει να βγαλει ακρη με cosmote/Γερμανο καθε μερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο ηλεκτρονικά γίνεται η παραγγελία.. Από ότι έχω καταλάβει μπορούν και οι ιδιοι από το τηλεφωνικό κέντρο να κανουν την παραγγελία και αν επιμεινετε λίγο το κάνουν.Λεφτά ακόμα δεν έχω δει στην κάρτα επίσης αλλά ελπίζω μέχρι τέλος της εβδομάδας καθώς αργούν και οι τράπεζες..

Γενικά τους έπεσε βαρυ το όλο θέμα στο Γερμανο/Cosmote..

Και η δωροεπιταγη θα επρεπε να δουλευει όπως όλοι οι κωδικοί σε όλα τα καταστηματα! Όχι αν κόλλησει το συστημα/κανεις back κλπ να τη χάνεις και μετά ξανά απτην αρχή τηλεφωνα και ιστορίες. Έλεος... μόλις εξαργυρωθει τότε να ακυρώνετε! Πόσο δύσκολο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια μικρη ερωτηση(ισως ασχετη).Εχετε οπως λετε ενα εκπτωτικο κουπονι προς εξαργυρωση. Μονο για online αγορα μπορει να χρησιμοποιηθει?

 

Θελω να πω οτι αφου υπαρχουν τετοια προβληματα,αν πατε απο το κοντινο σας καταστημα Γερμανου και το δειξετε το κουπονι αυτο(μαζι με το email κανονικα)δεν μπορουν να σας εξυπηρετησουν? Δηλαδη δεν εχει ο κοσμος τιποτα καλυτερο να κανει απο το να περιμενει να βγαλει ακρη με cosmote/Γερμανο καθε μερα?

Προφανως ισχυει μονο για το eshop
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανως ισχυει μονο για το eshop

Ναι δεν αντιλεγω αλλα βλεπουμε ομως οτι το συστημα δεν τσουλαει. Τι θα κανει δηλαδη ο κοσμος θα ειναι 1-2-3εβδομαδες ολη την ωρα στο κινητο/υπολογιστη/ταμπλετ/λαπτοπ για να ελεγχει τα email του ή να προσπαθει να χρησιμοποιησει το κουπονι που δικαιουται/εχει?

Μονο ηλεκτρονικά γίνεται η παραγγελία.. Από ότι έχω καταλάβει μπορούν και οι ιδιοι από το τηλεφωνικό κέντρο να κανουν την παραγγελία και αν επιμεινετε λίγο το κάνουν.Λεφτά ακόμα δεν έχω δει στην κάρτα επίσης αλλά ελπίζω μέχρι τέλος της εβδομάδας καθώς αργούν και οι τράπεζες..

Γενικά τους έπεσε βαρυ το όλο θέμα στο Γερμανο/Cosmote..

Και η δωροεπιταγη θα επρεπε να δουλευει όπως όλοι οι κωδικοί σε όλα τα καταστηματα! Όχι αν κόλλησει το συστημα/κανεις back κλπ να τη χάνεις και μετά ξανά απτην αρχή τηλεφωνα και ιστορίες. Έλεος... μόλις εξαργυρωθει τότε να ακυρώνετε! Πόσο δύσκολο;

Γιαυτο λεω αν γινεται προσπαθηστε ή τηλεφωνικα ή να πατε απο το καταστημα κατευθειαν και να επισπευσετε το θεμα. Πλησιαζουμ Χριστουγεννα,με τον Γερμανο και cosmote θα ασχολειται ο κοσμος?

 

Και ουτε ειναι φυσικα η πρωτη φορα που γινεται το παραπανω,ειδικα οσον αφορα κινητα τηλεφωνα.Ειδικα η cosmote ειναι το λιγοτερο απαραδεκτη(τα ειδαμε και στο αλλο θεμα με τα iphone).

1 ρημαδο προιον(smartphone) βγαζει σε προσφορα και ακομα και εκει εδω και χρονια απο ενημερωση ενα μπαχαλο.

Προσωπικα δεν ασχοληθηκα με το θεμα απλα μου αγανακτω που βλεπω το θεμα να εχει φτασει τις 28(και βαλε οπως παμε)σελιδες και εδω και χρονια ολο τα ιδια και τα ιδια βλεπουμε.

Σταματησε η Vodafone και επιασε η Cosmote.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα e-shop που παρουσιαζει προϊόντα διαθεσιμα, τα οποια μολις τα βαλεις στο καλαθι λεει οτι δεν ειναι διαθεσιμα...

 

 

... και σου δίνει ένα Iphone se με €200.

Δεν θα με πείραζε να κάνω όλες μου τις αγορές από εκεί και να μου δίνουν €200 δώροεπιταγές ή €300 έκπτωση σε καλύτερο προϊόν από αυτό που παράγγειλα.  B)  B)  B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

... και σου δίνει ένα Iphone se με €200.

Δεν θα με πείραζε να κάνω όλες μου τις αγορές από εκεί και να μου δίνουν €200 δώροεπιταγές ή €300 έκπτωση σε καλύτερο προϊόν από αυτό που παράγγειλα.  B)  B)  B)

Εχεις ακουσει/πετυχει και προηγουμενες φορες αναλογα περιστατικα και το αναφερεις αυτο σαν δεδομενο? Τα 300ευρω εκπτωση σε καλυτερο προιον δεν ξερω απο που προκυπτουν αλλα τελος παντων.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...