Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Motorola Moto X Style 32GB White EU 176e [ΑΚΥΡΑ]


Red21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 338
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παρότι καταλαβαίνω τον πόνο μερικών, να πω πως όλο αυτό το νεύρο που βγάζετε μάλλον δείχνει ότι είχατε άλλους σκοπούς και τελικά σας χάλασαν τα σχέδια.

 

Ακόμη και επίτηδες (αν και πραγματικά δεν βλέπω τι όφελος μπορεί να ειχε) να το έκαναν τι χάσατε ; Απολύτως τίποτα.

 

Κι επειδή πιθανότατα έγινε από λάθος, απορώ γιατί κράζετε τόσο πολύ. Μήπως είναι κανενα είδος πρώτης ανάγκης το Motorola ξέρω γω και σας το στέρησαν ; Μπορεί να είχε 1-2 τελευταία κομμάτια και να ήθελε να ξεστοκάρει. Ο πρώτος θα ήταν ή ο τελευταίος ;

Κάνετε λες και σας χρώσταγε και λεφτά από πάνω.

 

Αν δεν σας άρεσε που το χάσατε ή που το όνειρο δεν έγινε πραγματικότητα, απλά μπείτε στο επόμενο μαγαζί. Ελευθερη αγορά έχουμε ευτυχώς. Όλα τα άλλα που έχουν γραφεί είναι τουλάχιστον αστεία. Έλεος πια ...

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάγκες..Έχω ένα ξάδερφο που έχει το τουριστικό γραφείο Γ.Ταξιδης επε..Δεν το ξέρετε..Λοιπόν,με 20€ πατε Κούβα για τη κηδεία του Φιντέλ...Οι πρώτοι εκατό...Τρεχάτε...

Τώρα,το μάθατε το γραφείο κι ας μη πάτε ποτέ ταξίδι...Γκέγκε..;;Αυτό για τους υπερασπιστές του καημένου/ευγενικού μαγαζάτορα που μάλλον δεν είχε άλλο τρόπο να διαφημίσει το μπακάλικό του..Περαστικά μας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάγκες..Έχω ένα ξάδερφο που έχει το τουριστικό γραφείο Γ.Ταξιδης επε..Δεν το ξέρετε..Λοιπόν,με 20€ πατε Κούβα για τη κηδεία του Φιντέλ...Οι πρώτοι εκατό...Τρεχάτε...

Τώρα,το μάθατε το γραφείο κι ας μη πάτε ποτέ ταξίδι...Γκέγκε..;;Αυτό για τους υπερασπιστές του καημένου/ευγενικού μαγαζάτορα που μάλλον δεν είχε άλλο τρόπο να διαφημίσει το μπακάλικό του..Περαστικά μας

 

Ωραία. Πες ότι έγινε γι'αυτό το λόγο. Και λοιπόν ;

Γιατί κάνετε λες και σας πήραν την πιπίλα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία...κι εσύ τι ζόρι τραβάς;Εγώ έφαγα 10ώρες να μπαινοβγαινω στο ποστ..Άλλες τόσες να ψάχνω πληροφορίες για το κινητό κτλ..όποιος θέλει να το παίζει ηθικολόγος και υπεράνω, καλύτερα να μη ψάχνει χρυσές πιπιλες σ'αυτό το Φόρουμ..Να πηγαίνει στα φυσικά μαγαζιά και ν'αγοράζει στην αρχική τιμή για να μη δυσαρεστεί τους καταστηματάρχες..Άφησε και φιλοδώρημα...Μαγκιά σου..Τεσπα

iPHONE 7 => 99ευρώ ΜΟΝΟ!!!

Συμπληρώστε τα παρακάτω πεδία για να προλάβετε την προσφορά:

Όνομα:

Επώνυμο:

Τηλέφωνο:

Email:

Τόπο κατοικίας:

Βάλε και κινητό τηλέφωνο, για να πουλήσεις κομπλέ πακέτο στις διαφημιστικές...χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτη τη χωρα εχουμε μαθει να αναγουμε την κουτοπονηρια σε εθνικο σπορ.

Εχουμε φτασει να δικαιολογουμε τα αδικαιολογητα (η αλλιως τα λεγομενα 'ανθρωπινα λαθη'

 - γκουχου γκουχου τσαμπα διαφημιση για προβατα)

Μας περιμενουν χρονια λαμπρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ή αλήθεια είναι ότι σε κάθε προσφορά που τελικά πέφτει άκυρο το μεγαλύτερο κραξιμο το ρίχνουν οι "έμποροι" του site.

Και καλά εριξα μία παραγγελία για πλάκα, ε αφού για πλάκα την έκανες εσύ για πλάκα δεν το πήρες, προς τι ή χολή;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ή αλήθεια είναι ότι σε κάθε προσφορά που τελικά πέφτει άκυρο το μεγαλύτερο κραξιμο το ρίχνουν οι "έμποροι" του site.

Και καλά εριξα μία παραγγελία για πλάκα, ε αφού για πλάκα την έκανες εσύ για πλάκα δεν το πήρες, προς τι ή χολή;

Για δώσε κάποιο στοιχείο..Εγώ για παράδειγμα,εχω κραξει τέτοιες φάσεις κι έχω"εμπορευτει" μόνο ένα iphone 5c ,το οποίο και παραχώρησα άνευ κέρδους(Ο ίδιος πήγε στο μαγαζί)σε φίλο του Φόρουμ..Άρα;;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω να έγραψα κάποιο όνομα.

Για δες πόσους νέους λογαριασμούς έχει στις αγγελίες με την προσφορά του Πλαίσιου με την RX480.

Και ξανά λέω εάν κάποιος έκανε την παραγγελία για πλάκα άρα ήξερε ότι ειναι too good to be true γιατί να βγάλει χολή τι είχε τι εχασε.

Και μην μου πει κανείς έχασα τον χρόνο μου κτλπ κτλπ.

Τέλος πάντων απλά ήθελα να το πω και το είπα δεν πρόκειται να κρίνω κάποιον που το κάνει, δεν με ενδιαφέρει άλλωστε.

Ωχ...Τώρα είδα ότι με acs 6.5€ σου δίνει κι αντικαταβολή...Ας ρίξω άλλη μία παραγγελία να υπάρχει..χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μισό λεπτό ρε μάγκες...εγώ παράγγειλα 5 κινητά και τώρα περιμένω 10 θήκες και 10 glass screen protectors απο ebay  :mad:  :mad:  Εμένα ποιος θα με αποζημιώσει; Δεν κατάλαβαν καλα...θα δουν τι έχουν να πάθουν! Θα τους το κλείσω εγω το μαγαζάκι!  :mad:  :mad:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή μάλλον είσαι νέος στο άθλημα..Η προϊστορία σε τέτοιες περιπτώσεις,εχει δείξει(βλέπε iphone 5 Γερμανού,moto 360) ότι για να υπάρχει κάποια πιθανότητα παραλαβής και για ν'αποφευχθούν πιθανές υπεκφυγές/δικαιολογίες καταστημάτων, καλό είναι να κάνουμε παραγγελία με διάφορους τρόπους...Εγώ,πάντως έχω χτυπήσει ευκαιρίες έτσι...Τεσπα..Είπαμε ..Πάρτε Τον σταυρό στο χέρι,πηγαίνετε στο μαγαζί της γείτονας σας,ψωνηστε κι αφήστε φιλοδώρημα..Μαγκιά σας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...