Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Motorola Moto X Style 32GB White EU 176e [ΑΚΥΡΑ]


Red21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 338
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και εμένα δε με έχουν πάρει τηλέφωνο ούτε είμαι στα mail ενώ θεωρητικά παράγγειλα από τους πρώτους.

 

Εφόσον όμως έχουν απόθεμα ή εκτελούν παραγγελίες, και εφόσον έχω στα χέρια μου mail με την 1η τιμή, δε πα να χτυπιούνται κάτω, θα το πάρω σε αυτή την τιμή και θα βάλω όποιο μέσο έχω στα χέρια μου.

 

Για να δούμε, θα περιμένω μέχρι και Τετάρτη και αν όχι, θα πάω από εκεί και θα το λύσουμε.

Τι ώρα έκανες παραγγελία;Εγώ 15.30
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω να έχει ουσία να περιμένετε να παραλάβετε από τη στιγμή που έχουν αναγνωρίσει λάθος τιμή και όχι περιορισμένο stock. Αν τα δώσουν έστω και σε έναν σε τέτοια τιμή τότε θα πρέπει να τα δώσουν και σε όλους τους υπολοίπους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπααα, με άλλο τρόπο επικοινωνούν. Εγώ έκανα την παραγγελία με αντικαταβολή Κυριακή πρωι κ με πήραν τηλ γύρω στις 11 σήμερα το πρωί. Ευγενικά μου εξήγησαν το λάθος,λέω να μην τους πετάξω στην γκιλοτίνα. Όλοι εσείς που θα τους κυνηγησετε αλύπητα, είναι κάποιος σας ελεύθερος επαγγελματίας? Έτσι από περιέργεια...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου έστειλαν άκυρο κατά τις 11:00 μέσω email και με πήραν τηλέφωνο πριν λίγο να ζητήσουν συγνώμη και οτι ήταν ανθρώπινο λάθος.Οταν ρώτησα είπαν οτι δεν το έβλεπαν στο σύστημά τους.Τους είπα να διαγράψουν τα στοιχεία μου.

 

Δεν μου πρότειναν να το πάρω στην κανονική τιμή.

 

Το θέμα είναι οτι ίσως θα μπορούσαμε να επωφεληθούμε απο κάποια άλλη προσφορά κινητού και χάσαμε χρόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ 16.30 έκανα την παραγγελία μου.

Ρε παιδιά ναι λάθος δε διαφωνώ,αλλά εγώ που έριξα εκεί παραγγελία και πριν φανεί ότι πάει για φιάσκο σε περίοδο προσφορών, δε μπορώ να έχω χάσει άλλη προσφορά;

 

Μεγάλο φάουλ. Εδώ freelancing κάνεις και είσαι πάνω από το τηλέφωνο και στον ύπνο σου. Εδώ ολόκληρο μαγαζί το ρίχνει στο Yolo?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις έλαβα κι εγώ τηλεφώνημα. Ο υπάλληλος ευγενικός, μου είπε ότι επρόκειτο για λάθος τιμή. Σε ερώτησή μου αν το κατάστημα προτίθεται να με αποζημιώσει με κάποιο εκπτωτικό κουπόνι ή κάτι αντίστοιχο, μου ανέφερε ότι δεν έχει ενημερωθεί για κάτι τέτοιο κι ότι αν υπάρξει κάποια τέτοια δυνατότητα θα αναρτηθεί στο σαιτ.

 

Κατά τη γνώμη μου θα ήταν οκ το κατάστημα αν έδινε έστω 20€ εκπτωτικό κουπόνι για επόμενες αγορές. Θα περιμένω μηπως και, αλλά το γεγονός ότι δεν το συζητάει προς το παρόν, σημαίνει φάουλ για μένα και μάλλον θα προβώ σε αρνητική κριτική...τουλάχιστον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ 16.30 έκανα την παραγγελία μου.

Ρε παιδιά ναι λάθος δε διαφωνώ,αλλά εγώ που έριξα εκεί παραγγελία και πριν φανεί ότι πάει για φιάσκο σε περίοδο προσφορών, δε μπορώ να έχω χάσει άλλη προσφορά;

 

Μεγάλο φάουλ. Εδώ freelancing κάνεις και είσαι πάνω από το τηλέφωνο και στον ύπνο σου. Εδώ ολόκληρο μαγαζί το ρίχνει στο Yolo?

Το black friday ειναι περιοδος εκπτωσεων?Και παλι αυτο πρωτη φορα στην Ελλαδα εγινε φετος και κρατησε μια μερα ολη και ολη...

1)Η προσφορα ανεβηκε 1 ημερα μετα

2)Οχι δεν μπορεις να εχεις χασει προσφορα γιατι κανεις δεν σου απαγορεψε να μην παραγγειλεις αλλο κινητο και αργοτερα να ακυρωνες την παραγγελια οποιου δεν σε ενδιεφερε.

 

Και εγω συμφωνω οτι το καταστημα επρεπε να εδινε εστω ενα 10% εκπτωση που ουτως ή αλλως κερδισμενο θα εβγαινε αφου απο ολους οσους εφαγαν ακυρο για το κινητο ισως το σκεφτονταν 2φορες και αγοραζαν κατι αλλο.

Αλλα καλο ειναι να μην γραφουμε και οτι να ναι δικαιολογιες.

Επισης στο θεμα αυτο αναφερθηκε ουτως ή αλλως απειρες φορες οτι το πιο πιθανο ειναι να προκειται για λαθος και να πεσουν ακυρα ακριβως προς αποφυγη αρκετων τετοιων σχολιων.

μολις ενημερωθηκα και εγω τηλεφωνικα.  πρεπει να ηταν ΜΕΓΑΑΑΛΗ λιστα μιας και ημουν σχετικα απο τους πρωτους το Σαββατο.

Προφανως και η λιστα ειναι μεγαλη γιατι 3 ειναι οι υποψηφιοι πελατες που εκαναν παραγγελια οπως παντα

 

1)Αυτοι που ενδιαφερονταν προσωπικα για το κινητο

2)Αυτοι που εριξαν παραγγελια για παραπανω απο 1 κομματια

3)Αυτοι που ενδιαφερονταν για το κινητο αλλα ειχαν αμεσο σκοπο την πωληση του ακριβοτερα.

 

Αρα ναι η λιστα πρεπει να ειναι τεραστια και ειδικα για ενα μικρο μαγαζι ειναι οτι χειροτερο δυστηχως.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει ηταν ευγενικοι για να τα λεμε ολα, αλλα δεν μπορω να παραγνωρισω κι εγω το οτι δεν εδωσαν καποιον εκπτωτικο κωδικο εστω (θα 'ταν και εξυπνο επιχειρηματικα ωστε να αγορασει καποιος απ αυτους μιας που ειναι και καινουργιο μαγαζι).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γουσταρω να διαβάζω δηλώσεις του στιλ θα τους δείξω εγώ , θα παραλαβω με το έτσι θέλω κτλπ.

 

 

Στο τέλος όλοι ξέρουμε τι παίρνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο κατω κατω οι περισσοτεροι ξεραν πολυ καλα εξαρχης πως κατα πασα πιθανοτητα πηγαινε ολη η υποθεση για ακυρο, οποτε δεν υφισταται η λογικη του στυλ "δεν πηρα κατι αλλο επειδη ειχα παει ηδη αυτο".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το black friday ειναι περιοδος εκπτωσεων?Και παλι αυτο πρωτη φορα στην Ελλαδα εγινε φετος και κρατησε μια μερα ολη και ολη...

1)Η προσφορα ανεβηκε 1 ημερα μετα

2)Οχι δεν μπορεις να εχεις χασει προσφορα γιατι κανεις δεν σου απαγορεψε να μην παραγγειλεις αλλο κινητο και αργοτερα να ακυρωνες την παραγγελια οποιου δεν σε ενδιεφερε.

 

Μια χαρά υπήρχαν προσφορές πριν την Παρασκευή. Επίσης δε χρειάζεται ο καθένας να ανοίγει 500 μέτωπα να παρακολουθεί

 

Γουσταρω να διαβάζω δηλώσεις του στιλ θα τους δείξω εγώ , θα παραλαβω με το έτσι θέλω κτλπ.

 

 

Στο τέλος όλοι ξέρουμε τι παίρνουν.

Γουσταρω να διαβάζω δηλώσεις του στιλ θα τους δείξω εγώ , θα παραλαβω με το έτσι θέλω κτλπ.Στο τέλος όλοι ξέρουμε τι παίρνουν.

Εσύ αν γουστάρεις καλώς. Ο καθένας μπορεί να διεκδικήσει ότι θεωρεί ότι έχει όφελος.

 

Μικρό, μεγάλο, κακό, χαζό όπως θες χαρακτήρισε το αλλά αν ήταν έτσι θα είχαν χάσει πολλοί περισσότερα από όσα νομίζεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει παιδια καλα εκαναν και εκαναν το λαθος μπραβο τους ανθρωπινο ειναι και ετυχε τοσες μερες να μην το δουν ωραιο ανεκδοτο....Εχουν και facebook οποτε μπορει οποιος θελει να τους αξιολογησει κι εκει αλλα οπως και να χει και να το θαψει κανεις το καταστημα δεν θα κερδισει τιποτα μονο κακος θα γινει.Η υποθεση μυριζε απο την αρχη.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...