Προς το περιεχόμενο

Best xiaomi phone με 64gb και καλή κάμερα;


ziggywas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νομίζω θα χτυπήσω την πρόταση του φίλου ziaba. Πέρα από να φύγει με απλό ταχυδρομείο (όχι courier) και να δηλωθεί ως $30 gift, χρειάζεται να δηλώσω κάτι άλλο;

1) Check the device for any damage (software and hardware) and screen problems (pixels or
scratches).
2) Please install the tempered glass as carefully as you to could.
3) Include an EU adapter
4) Make sure all gifts are included.
5) Don't install any rom or app I want the official clean firmware (Μέτα περνάς την σωστή ελληνική απ το φόρουμ xiaomi)
6) Please apply a very good wrapping to the product so to be safe during shipping.
 
 
σόρρυ για τα αγγλικά μου
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάντως μου απάντησαν από το Gearbest "2) Unfortunately we cannot declare goods at a lower value than what the item is truly worth. We are sorry for this inconvenience."

 

?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως μου απάντησαν από το Gearbest "2) Unfortunately we cannot declare goods at a lower value than what the item is truly worth. We are sorry for this inconvenience."

 

?????

 

ρώτα στο geekbuying αλλά εκεί το χουν στα 255€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως μου απάντησαν από το Gearbest "2) Unfortunately we cannot declare goods at a lower value than what the item is truly worth. We are sorry for this inconvenience."

 

?????

Κι εμένα αυτό μ έβγαλαν επειδή έκανα πρόσφατα παραγγελία, αλλά δεν έχει σημασία εφόσον επιλέξεις να έρθει με ταχυδρομείο και όχι με courrier (DHL δηλαδή). Επέλεξε registered Netherlands ή registered Singpore, και δεν θα έχεις θέμα, είναι πολύ σπάνιο να περάσει από τελωνείο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα gearbest μου έλεγαν πως δεν θα τα έβαζαν ως 20 $ και declare ως gift, αλλά τελικά το έκαναν, τα δήλωσαν έτσι, οπότε κανένα θέμα. Στα Post είναι υπερβολικά σπάνιο να ελέγξουν, και δεν γράφουν την μάρκα, απλά γράφουν mobile phone 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κινητό εγινε shipped Παρασκευή βραδυ (ωρα Ελλάδος) αλλα ακομα δεν εχει φανεί κατι στο tracking της Singpost. Ειναι νωρίς ακομα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sorry Που σκάω τώρα αλλά έπρεπε να πάρεις το mi5s που είναι η ναυαρχίδα της xiaomi με snapdragon 820.

βέβαια το ένα είναι 5.2 και το άλλο 5.5.

 

επίσης έχουν διαφορετικές οθόνες κάτι που σημαίνει όχι τόσο καλή φωτεινότητα στο redmi Pro.

 

τέλος πάντων και αυτό καλό κινητό είναι, το έχω πάρει στην γυναίκα, παρόλα αυτά το mi5/mi5s είναι η top συσκευή της xiaomi μέχρι τα 250...

 

1) Check the device for any damage (software and hardware) and screen problems (pixels or

scratches).

2) Please install the tempered glass as carefully as you to could.

3) Include an EU adapter

4) Make sure all gifts are included.

5) Don't install any rom or app I want the official clean firmware (Μέτα περνάς την σωστή ελληνική απ το φόρουμ xiaomi)

6) Please apply a very good wrapping to the product so to be safe during shipping.

 

 

σόρρυ για τα αγγλικά μου

κυκλοφορεί μια φήμη ότι ο Κινέζος εργάτης που έφτιαξε το πακετο για να το στείλει δεν ξέρει τόσο καλά αγγλικά και ξέχασε να βάλει καλά το screenprotector...

αλήθεια όταν αγοράζεις πχ από eshop.gr τα γράφεις όλα αυτά στα notes?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sorry Που σκάω τώρα αλλά έπρεπε να πάρεις το mi5s που είναι η ναυαρχίδα της xiaomi με snapdragon 820.

βέβαια το ένα είναι 5.2 και το άλλο 5.5.

 

επίσης έχουν διαφορετικές οθόνες κάτι που σημαίνει όχι τόσο καλή φωτεινότητα στο redmi Pro.

 

τέλος πάντων και αυτό καλό κινητό είναι, το έχω πάρει στην γυναίκα, παρόλα αυτά το mi5/mi5s είναι η top συσκευή της xiaomi μέχρι τα 250...

 

κυκλοφορεί μια φήμη ότι ο Κινέζος εργάτης που έφτιαξε το πακετο για να το στείλει δεν ξέρει τόσο καλά αγγλικά και ξέχασε να βάλει καλά το screenprotector...

αλήθεια όταν αγοράζεις πχ από eshop.gr τα γράφεις όλα αυτά στα notes?

συγκρίνεται το eshop με σωστά κινεζικά καταστήματα ....? έχω στείλει email στο eshop πριν κάνα μήνα να μου δώσουν τις διαστάσεις μίας τηλεοράσης για να δω αν χωράει στο έπιπλο μου ακόμα περιμένω την απάντηση απλά τραγικοί
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγκρίνεται το eshop με σωστά κινεζικά καταστήματα ....? έχω στείλει email στο eshop πριν κάνα μήνα να μου δώσουν τις διαστάσεις μίας τηλεοράσης για να δω αν χωράει στο έπιπλο μου ακόμα περιμένω την απάντηση απλά τραγικοί

δηλαδή πιστεύεις ότι εσύ που τα γράφεις όλα αυτά στον Κινέζο θα έχεις καλύτερη μεταχείριση από μένα που απλά πληρώνω και περιμένω το πακέτο;

θέλω να πω είναι μια χαζομάρα όλο αυτό το κείμενο σαν αυτά που γράφουν στους τοίχους τους μερικοί ότι απαγορευουν στο facebook να έχουν τις φωτογραφίες τους :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντα μιλάω πρώτου παραγγείλω.... για να διευκρινίσω αν το προϊόν είναι σε στοκ .... ρωτάω, ζητάω αυτά που θέλω κτλ πάντα μου απαντάνε οι κινέζοι και με αυτόν τον τρόπο τους βοηθάω έτσι ώστε να χω την καλύτερή εξυπηρέτησή που μπορούν- θέλουν να προσφέρουν τώρα αν δε επικοινωνήσεις το πιο πιθανών δεν θα σου στείλουν προβληματική συσκευή άλλα σίγουρα δεν θα χεις την ίδια αντιμετώπισή-εξυπηρέτησή με αυτόν που επικοινώνησε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...